Almar Sp. z o.o. w Organizacji

Kaczory

Opinie o Almar Sp. z o.o. w Organizacji

pan samochodzik

firma generlanie jakby była normalna to nie byłoby problemów z wypłatami , stara się wprowadzać korporacyjne standardy typu impreza integracyjna ale nie powinno się to dziać kosztem pensji pracowników. Panie właścielu zacznij zarządzać tak aby pracownicy ciebie szanowali a jak tak będziesz robił to i praca będzie lepiej wykonywana . Generalnie standardy pracy na niskim poziomie - jak nie musisz to nie polecam . Na rynku jak popytasz to się dowiesz co się dzieje w firmie, duża rotacja

były

popieram,duża rotacja,masowe ucieczki

były pracownik

generalnie ,kierownik nie jest kierownikiem, a właściciele oszukują z wypłatami, i bez przerwy mają pretensje - nie wiadomo o co , muszą zmienić nastawienie i nie mierzyć ludzi własną miarą - nie każdy jest złodziejem a tak podchodzą do ludzi i ich nie szanują , i niech zaczną szanować bo niedługo sami będą składać samochody, bo ludzi nie znajdą do pracy

Zostaw opinię o Almar Sp. z o.o. w Organizacji - Kaczory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almar Sp. z o.o. w Organizacji