Opinie o Almar Sp. z o.o. w Kaczory

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Almar Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Almar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Almar Sp. z o.o. w Kaczory

Postronny Nowy wpis

Negatywną opinię wystawia się łatwo i szybko. O pozytywną trudniej. Życzę wszystkim tutaj piszącym więcej szacunku przede wszystkim do własnej osoby, więcej pracy nad sobą, a w pracy więcej kreatywności i zaangażowania (bo czasy takie, że każdy najbardziej zatwardziały gbur chcąc nie chcąc będzie musiał to docenić). Nie zgodzę się też z niektórymi komentarzami. Znam właściciela z trochę innej strony, świadczę dla niego usługi. Czytając te komentarze odnoszę wrażenie, że Wy i ja macie doczynienia z inną osobą. Wiem jednak, że tak nie jest! Rzetelny, słowny, przyjmujący odpowiednie argumenty. No i taki pozytywny cwaniak. Wiem też, że nie zbudowałby tego wszystkiego, gdyby było tak źle jak piszecie. Skupmy się wszyscy na tym co robimy najlepiej. Wymagamy od innych nie więcej niż wymagamy od siebie. Pozdrawiam wszystkich :)

Marek Nowy wpis

Można wysłać maila do firmy z cv ?

ftkoup Nowy wpis

Nie polecam, przyjmują pracownika na ,,próbne 2 tygodnie" za psie pieniądze po czym nie chcą podpisać umowy nie podając nawet przyczyny i biorą następnych. Szefostwo oraz menager to gbury jakich mało, oczekują nie wiadomo jakich efektów a nawet nie są w stanie zapewnić odpowiednich narzędzi do pracy. Pracownicy to akurat loteria, jest kilku naprawdę miłych i pomocnych osób ale są również osoby, które interesuję wyłącznie czubek własnego nosa oraz dosyć neardeltańskim lub dziecinnym poczuciem humoru.

Michasia Nowy wpis

@powoz a w jakiej sprawie dzwoniłeś ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Almar Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
powóz

nie polecam dzwonić do tej firmy, odbiera jakiś burak. Tak traktuje klientów .

@pupciuś czyli to raczej firma na stałe ?

Pupciuś

A ja Was mordeczki otrzeźwię. W firmie pracują pracownicy po kilka, kilkanaście lat i domyślcie się jak jest A Was piszących pozdrawiam życiowe p*zdy na tyle słabe aby psioczyć w internecie zamiast stać się w jakiejś firmie tym kilkunastoletnim pracownikiem. Dzieciaki za rączkę szukają opinii w internecie hahahaha... Pozdro polscy sportowcy

Mikołaj
@Pupciuś

Widzę, że mimo wszystko pozytywnie oceniasz pracę w tej firmie. Mógłbyś napisać coś o warunkach zatrudnienia? Chciałbym ustalić, czy można dobrze zarobić będąc zatrudnionym przez firmę Almar. W wątku do tej pory były sprzeczne informacje na ten temat.

Pupciuś
@Mikołaj

Warunki to miła atmosfera i ciepło na hali. Jak masz fach w ręku to będziesz Gość. Jak nie masz fachu to idź sadzić kwiaty do Holandii i żyj z ćpunami i żałuj ze jesteś słaby albo weź się w garść bo potrzebni są Specjaliści. Proste.

@Pupciuś

Jesteś pajacem i lubisz ubliżać innym. Życiową Pi ....ą to Ty jesteś bo żerujesz na innych jak pasożyt.

@Pupciuś

Pupciuś sie chyba dy..les z nicponiem. Ale wiesz..tego sie juz nie wyleczy. Sluchaj pupciuś, jak ci wierzyciele przyp.. Konkretnie w ten glupi dziup to nawet wlazenie na 65letnią szefową nic ci nie da. Wiec siedz na (usunięte przez administratora) przestan lizac jaja szefa i lap koronawirusy od tirowki z ktorą mieszkasz.

donatello

Niezbyt pozytywnie piszecie o firmie a ja miałem zamiar aplikować!

@donatello

Człowieku nie rób tego bo Cię wyrolują jak wielu innych.

Magdalena

Z czym wyrolują? Chodzi o umowy lub wynagrodzenie? Napisz jaśniej.

@Magdalena

Będziesz pracować na czarno bo nie dadzą Ci umowy bo niby okres próbny. A potem wypłaty dają mniej niż się umawiali.Porażka

Dokladnie!!!

Krystian

Firma jak firma, ale jak slusznie wskazal przedmowca-puszka pandory. Mialem komornikow, dalo sie dogadac, wyplacal mi prawie cala pensje gotowką a komornik nie urywal prawie nic. No i to na plus. Ale potem jakies kurde niuanse, niejasnosci, dziqne prosby, a co ja (usunięte przez administratora) jakaś żeby się tak przyspawać? Nie jestem mu nic winien.

Stk55

Firma z wierzchu bajka w rzeczywistości to puszka pandory . Szef obiecuje gruszki na wierzbie ustalenia warunków podjęcia pracy nie mają odzwierciedlenia w momencie podpisywania umowy , każdy pracuje za inną kasę firma wychodzi z założenia że trzeba wyciskać pracownika jak cytrynę. Wymaga się cudów nie dając narzędzi do ich wykonania kierownik to "czlowiek wysokich lotów " prosto z roli oderwany nie polecam szkoda czasu ... o wszystko trzeba sie prosic narzedzi brak a jak sa to stan agonia

Firma Almar to przekręt jakich mało. Kierownik gbur i (usunięte przez administratora) Na początku przyjmują na okres próbny na 2 tygodnie oczywiście bez umowy a potem wypad i następnych przyjmuje. Gdzie tu jest sprawiedliwość i kodeks pracy. Chyba do (usunięte przez administratora) im się nie dobrała Inspekcja Pracy. Na dodatek (usunięte przez administratora) z wypłatą. Co za pajac aż brak słów na tego człowieka.

Były robol

Chwilkę tam popracowałem i jest tak system pracy poniedziałek piątek 7.30 - 15.30 spoko wszystkie święta wolne. Kasa jak sobie wynegocjujesz to prawie tyle dostaniesz chyba że coś szef wymyśli,że niby się dwa dni spoznicie, wtedy powie no wiesz ale ja też mam terminy. Kasa płacona do ręki nie na konto to ma czasem swoje plusy. Jak 10 wypada w sobotę to w piątek kasy nie było nigdy mimo to szefowa podsuwa ci kwitek z datą z piątku, papier wszystko przyjmie, oczywiście na kwitku jest najniższa krajowa reszta do łapki i do zeszyciku szefowej, co by nie zapomniała od jakiej kwoty podatek powinien być obliczony. Jak pójdziesz po podwyżkę to szef ci powie że on chce ci dać ale to trzeba (usunięte przez administratora) Według niego zawsze się opierniczasz. Atmosfera między pracownikami jest różna wiadomo że nie wszystkich trzeba lubić, generalnie jest spoko czasem jaja były po żlolniersku???? Generalnie jeśli ktoś lubi rzezbe to idealna robota jednak z czasem minusow więcej niż plusów. Pozdrawiam ekipe

Fredi

Ideałów nie ma więc nie przesadzajcie z narzekaniem!!

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Almar Sp. z o.o. w Organizacji?

Beny

Nie polecam tej firmy . Szef traktuje ludi jak (usunięte przez administratora) Szkoda czasu. Robi z siebie nie wiadomo kogo. Pracowałem tam na stanowisku kierowniczym.

Nie dziwie sie wczesniejszym opiniom, (usunięte przez administratora) Dzwonilem do niego po czesci do mercedesow do 500k i 540k, potraktowal mnie jak frajera, ktory sie urwal z choinki. To jest wlasnie Polska, cwaniaki na kazdym kroku a w (usunięte przez administratora) byli i (usunięte przez administratora) widzieli. (usunięte przez administratora) i nic wiecej, kiedys jak go spotkam to powiem mu to prosto w oczy.

pan samochodzik

firma generlanie jakby była normalna to nie byłoby problemów z wypłatami , stara się wprowadzać korporacyjne standardy typu impreza integracyjna ale nie powinno się to dziać kosztem pensji pracowników. Panie właścielu zacznij zarządzać tak aby pracownicy ciebie szanowali a jak tak będziesz robił to i praca będzie lepiej wykonywana . Generalnie standardy pracy na niskim poziomie - jak nie musisz to nie polecam . Na rynku jak popytasz to się dowiesz co się dzieje w firmie, duża rotacja

były

popieram,duża rotacja,masowe ucieczki

generalnie ,kierownik nie jest kierownikiem, a właściciele oszukują z wypłatami, i bez przerwy mają pretensje - nie wiadomo o co , muszą zmienić nastawienie i nie mierzyć ludzi własną miarą - nie każdy jest złodziejem a tak podchodzą do ludzi i ich nie szanują , i niech zaczną szanować bo niedługo sami będą składać samochody, bo ludzi nie znajdą do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Almar Sp. z o.o. - Kaczory

• Jak się pracuje w Almar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Almar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Almar Sp. z o.o.
  • Pilska 15