Opinie o Dec Auto-Mat Daniel Kowalczyk w Parysów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dec Auto-Mat Daniel Kowalczyk. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dec Auto-Mat Daniel Kowalczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dec Auto-Mat Daniel Kowalczyk w Parysów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Dec Auto-Mat Daniel Kowalczyk?

Jaki jest wkład kierownictwa Dec Auto-Mat Daniel Kowalczyk w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aga

Witam . Dobrą opinie o tym Danielu Kowalczyk ze Ząbki

Łucja

Jak to nie jest mechanikiem? Skąd masz takie informacje? Możesz to jakoś potwierdzić?

Marek Nowy wpis

Daniel Kowalczyk Wawa kierownik z BMW kawala (usunięte przez administratora)

Arek Nowy wpis

Hej! Daniel K Warszawy , który pracuje w BMW kawała (usunięte przez administratora)

Halina Nowy wpis
@Arek

Hej i w sumie to niczego konkretnego się nie dowiedziałam.xd Ale rozumiem, że coś negatywnego chciałeś napisać? :/ Czemu?

Paulina

Eeee... co? Co to ma być niby za opinia, weź się trochę wysil i napisz o co ci chodzi i co myślisz o firmie, a nie tu piszesz jak w szkolnym brudnopisie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dec Auto-Mat Daniel Kowalczyk? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Działa u Was multisport ?

Ciekawski

Jakie są oferowane warunki i umowa?

Romek

Szkoda, że żaden pracownik od dawna nie zaglądał na forum, jest powód?

PiterPan

Chciałem przestrzec przed ta firma naprawiali mi skrzynie w audi v8 4.2 skasowali 1500zł skrzynia dalej ciekła wiec 6 razy zawoziłem im samochód na gwarancje robiąc 120 km w dwie strony na dwa samochody skrzynia dalej ciekła w końcu zaprowadziłem audi do miejscowości końskie gdzie skrzynie naprawili i mechanik powiedział mi ze skrzynia wcześniej nie była nawet wyjęta jedynie polepione silikonem z zewnątrz pokazał mi dziurawy oring przyczynę wycieku gdzie mogłem włożyć kciuka szczerze nie polecam tej firmy oraz daniela cwaniaczka i radzę omijać szerokim łukiem

tokwie

Korzystałem z usług Dec Automat przy naprawie skrzyni biegów CVT w SUZUKI S-Cross 4x4. Do Parysowa trafiłem po wielotygodniowych poszukiwaniach dobrego warsztatu na południu Polski. Choć wizja transportu ponad 300 km była mi nie na rękę, to do wyboru DecAutomat przekonały mnie konkretne i merytoryczne informacje techniczne oraz dobra oferta handlowa. Samochód był w warsztacie ok. 4 tygodnie. Niby długo, ale wliczając w to długi weekend majowy oraz konieczność programowania komputera – jest to czas w pełni satysfakcjonujący. Na odbiór auta Pan Daniel zgodził się w wolna sobotę, co było mi szczególnie na rękę. Po naprawie autko śmiga jak nowe. Cenowo wszystko tak jak wcześnie umówione i bez żadnych niespodzianek. W pełni polecam. Nie ma to jak dobry fachowiec, któremu się chce.

Krzynio części Jastków

Konkretna firma,profesjonalna obsługa,wszystko zrobione wg wcześniejszych ustaleń,ceny rewelacyje.Następne wymiany i naprawy będe robić tylko tam ,mam kawalek drogi ale i tak jest to lepiej opłacalne niż naprawa u pseudo fachowców gdzie się uczą na naszym samochodzie i wydają nie swoją kase.POLECAM!!! Krzynio czesci

sgabrys

Witam, Odwiedziłem wczoraj w/w warsztat. Naprawa polegała na naprawie skrzyni rozdzielczej w BMW X3. Wszystko wykonane sprawnie i szybko. Było widać, że wiedzą co robią. Bardzo chętnie odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące naprawy. Polecam !!!

Misiek

Witam, W temacie automatycznych skrzyń biegów, chciałbym polecić warsztat DEC AUTO-MAT (www.decautomat.pl). Naprawiałem dziś automatyczną skrzynię biegów DSG 7 biegowa w mojej Skodzie Superb (2010 r.). Wymieniane było sprzęgło oraz mechatronik. Muszę przyznać, że przed wymianą byłem w kilku warsztatach na terenie Warszawy, zanim zdecydowałem się na warsztat w Parysowie, zdecydowało polecenie oraz zaoferowana wycena. Co do samej napawy, odbyło się to profesjonalnie. Umówiłem się na konkretny dzień, wziołem wolne a wszystkie prace udało sie wykonać w ciągu jednego dnia. Do tego w porównaniu do wycen innych warsztatów wymiana całego zestawu nie zżarła mi portfela. Polecam więc z czystą przyjemnością. Pozdrawiam

olek261

Witam. Byłem dzis na wymianie oleju w automacie. Bardzo dobry kontakt z szefem. Niła i fachowa obsługa na europeiskim standardzie. Pracownicy mili i znający się na tym co robią. Szef z chęcią odpowiada na pytania, wyjaśnia co i dlaczego. Cena rozsądna. POLECAM

wojtas gdynia

polecam warsztat.szybka fachowa robota.dobry kontakt.,rozsadne ceny.byłem osobiscie i widac ze maja pojecie o tym co robia.POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Dec Auto-Mat Daniel Kowalczyk - Parysów

• Jak się pracuje w Dec Auto-Mat Daniel Kowalczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Dec Auto-Mat Daniel Kowalczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dec Auto-Mat Daniel Kowalczyk?

Dec Auto-Mat Daniel Kowalczyk
  • Sienkiewicza 16