Opinie o Thielmann-Auto Przemysław Thielmann Zakład Mechaniki Pojazdowej w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Thielmann-Auto Przemysław Thielmann Zakład Mechaniki Pojazdowej, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Thielmann-Auto Przemysław Thielmann Zakład Mechaniki Pojazdowej o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thielmann-Auto Przemysław Thielmann Zakład Mechaniki Pojazdowej w Szczecin

Paweł Nowy wpis
 Rekomendacja

Polecam omijać warsztat szerokim łukiem, największy(usunięte przez administratora)

Witam! Czy ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat firmy Thielmann-Auto Przemysław Thielmann Zakład Mechaniki Pojazdowej w miejscowości Szczecin. Czekamy na nowinki od zatrudnionych.

Zostaw merytoryczną opinię o Thielmann-Auto Przemysław Thielmann Zakład Mechaniki Pojazdowej - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Thielmann-Auto Przemysław Thielmann Zakład Mechaniki Pojazdowej
1/5 Na podstawie 1 ocen.