Opinie o Paweł Brzeziński Zakład Usługowo - Handlowy Sampol w Koneck

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat firmie Paweł Brzeziński Zakład Usługowo - Handlowy Sampol, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Paweł Brzeziński Zakład Usługowo - Handlowy Sampol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Brzeziński Zakład Usługowo - Handlowy Sampol w Koneck

aleks

Bardzo mi przykro, że musiałem przed chwilą wystawić taką negatywną opinię. Wydaje mi się, że jest sprawiedliwa (choć dotyczy tylko jednego przypadku) i rzeczowa. Dokonałem jej po kilku miesiącach, gdy popełnione błędy zostały zidentyfikowane i zdiagnozowane. Dla mnie jest to smutne. To nie jest problem, aby zapłacić mechanikowi więcej, ważne, aby każdy wykonywał swoją pracę tak solidnie, by nikt inny nie mógł zarzucić błędów. Oczywiście na wsi - takiej jak Koneck trudno o dobrego mechanika.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Brzeziński Zakład Usługowo - Handlowy Sampol - Koneck

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Paweł Brzeziński Zakład Usługowo - Handlowy Sampol
0/5 Na podstawie 0 ocen.