Opinie o Mark-Zbi S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mark-Zbi S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mark-Zbi S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mark-Zbi S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Legnica

Tadeusz Nowy wpis

Pierwszy raz naprawiałem u nich swój samochód i musze przyznać, że jestem bardzo zadowolony.

Staszek Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony, świetny warsztat, brawo

Staszek Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony, świetny warsztat, brawo

Witold Nowy wpis

Niezbyt często dodajecie wpisy na temat Mark-Zbi S.C., dlaczego panuje tu taka cisza? Czy ta firma zapewnia jakieś szkolenia pracownikom bez większego doświadczenia zawodowego? Ciekawi mnie ta kwestia, liczę że ktoś z pracowników niedługo mi odpowie.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mark-Zbi S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Jarek M

To już trzeci samochód, z którym się tam udałem. Zawsze profesjonalnie.

Mariusz

Już od kilku lat wymieniam wszystkie oleje do swoich aut, zawsze jest szybko i sprawnie.

Fistaszek

Jestem już wieloletnią klientką warsztatu samochodowego przy ul. Wandy 14 i uważam, że lepszej firmy nie znajdę. Obsługa profesjonalna i konkretna. Można miło, spokojnie i przy kawie poczekać na usługę.

admin

Jak wygląda praca w firmie Mark-Zbi S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ? Co możecie powiedzieć o zatrudnieniu oraz terminowości wynagrodzeń? Czekamy na Twój komentarz na forum!

Zostaw merytoryczną opinię o Mark-Zbi S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Legnica

Mark-Zbi S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Mark-Zbi S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe