Opinie o Piotr Świtalski Anc - Auto Naprawa Części w Dzierżoniów

Dawid Nowy wpis

Nie polecam. Szukają jakby tu tylko oszukać klienta. Odstawiłem auto z problemem z silnikiem, samochód nie został naprawiony a panowie zażyczyli sobie 80zł za podpięcie do komputera i zatankowanie gazu (o co nikt nie prosił) bo rzekomo było mało. Na zatankowany gaz oczywiście nie by faktury ani paragonu.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
adnaj11

Witam wszystkich! Przestrzegam przed tą firmą ze względu na własne doświadczenia. Obsługa miła, wydawałoby się że wszystko gra. Zleciłem generalny przegląd z usunięciem wszystkich usterek. Dodatkowo poprosiłem o parę dodatkowych usług. Pracownicy założyli używane opony zimowe które nie nadawały się do warunków zimowych, choć podkreślałem że jeśli się nie nadają należy założyć nowe opony. Między innymi w wyniku tego błędu miałem wypadek samochodowy około miesiąc od założenia tych opon, gdzie stwierdzono w profesjonalnym warsztacie o złym stanie ogumienia. W warsztacie prace się opóźniały, firma nigdy sama informowała o niczym. Po odebraniu auta okazywało się że nie wszystkie zlecone prace są wykonane. Kiedy zleciłem oględziny szczególnie stanu układu zapłonowego, powiedziano mi przy odbiorze że stan układu zapłonowego jest dobry, i zasugerowano regulację gazu. Po dalszych przygodach oddałem samochód do poleconego innego mechanika. Ten od razu stwierdził że układ zapłonowy jest w bardzo złym stanie (przepalone świece, przewody, i inne elementy), po wymianie samochód chodził bez zarzutów. Te przygody sprawiły że na pewno nie skorzystam już z usług w tym warsztacie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Świtalski Anc - Auto Naprawa Części - Dzierżoniów

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Piotr Świtalski Anc - Auto Naprawa Części
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Księdza Dzierżonia 64
    58-200 Dzierżoniów
  • NIP: 8821786508 REGON: 891004976
Piotr Świtalski Anc - Auto Naprawa Części