Anc-Auto Piotr Świtalski

Dzierżoniów

Opinie o Anc-Auto Piotr Świtalski

Dawid

Nie polecam. Szukają jakby tu tylko oszukać klienta. Odstawiłem auto z problemem z silnikiem, samochód nie został naprawiony a panowie zażyczyli sobie 80zł za podpięcie do komputera i zatankowanie gazu (o co nikt nie prosił) bo rzekomo było mało. Na zatankowany gaz oczywiście nie by faktury ani paragonu.

adnaj11

Witam wszystkich! Przestrzegam przed tą firmą ze względu na własne doświadczenia. Obsługa miła, wydawałoby się że wszystko gra. Zleciłem generalny przegląd z usunięciem wszystkich usterek. Dodatkowo poprosiłem o parę dodatkowych usług. Pracownicy założyli używane opony zimowe które nie nadawały się do warunków zimowych, choć podkreślałem że jeśli się nie nadają należy założyć nowe opony. Między innymi w wyniku tego błędu miałem wypadek samochodowy około miesiąc od założenia tych opon, gdzie stwierdzono w profesjonalnym warsztacie o złym stanie ogumienia. W warsztacie prace się opóźniały, firma nigdy sama informowała o niczym. Po odebraniu auta okazywało się że nie wszystkie zlecone prace są wykonane. Kiedy zleciłem oględziny szczególnie stanu układu zapłonowego, powiedziano mi przy odbiorze że stan układu zapłonowego jest dobry, i zasugerowano regulację gazu. Po dalszych przygodach oddałem samochód do poleconego innego mechanika. Ten od razu stwierdził że układ zapłonowy jest w bardzo złym stanie (przepalone świece, przewody, i inne elementy), po wymianie samochód chodził bez zarzutów. Te przygody sprawiły że na pewno nie skorzystam już z usług w tym warsztacie.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Anc-Auto Piotr Świtalski - Dzierżoniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anc-Auto Piotr Świtalski