Opinie o Tomasz Madaliński Turbo Jacek Szczęsny Tomasz Madaliński P.H.U Albion Tomasz Madaliński w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tomasz Madaliński Turbo Jacek Szczęsny Tomasz Madaliński P.H.U Albion Tomasz Madaliński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Tomasz Madaliński Turbo Jacek Szczęsny Tomasz Madaliński P.H.U Albion Tomasz Madaliński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Madaliński Turbo Jacek Szczęsny Tomasz Madaliński P.H.U Albion Tomasz Madaliński w Świdnica

Krzysztof Nowy wpis

Po 10 min oględzin stwierdzili,że turbina do regeneracji 900zł+500 robocizna i prawdopodobnie uszkodzona jakaś gruszka...możliwy koszt dalsze kilkaset złotych.Nie zostawiłem im auta i pojechałem gdzie indziej...uszkodzenia kabli przez kuny koszt 300 zł.Sami oceńcie tych fachowców.

Sebastian seba

Firma godna polecenia w innych warsztatach nie mogli sobie poradzić z problemem a w tym warsztacie dociekliwie szukali i znaleźli usterkę jak najbardziej polecam

Zofia
@Sebastian seba

Właśnie szukałam opinii o Albion, dzięki. A powiedz, długo trzeba czekać na naprawę? I jak cenowo?

Julian Nowy wpis
@Zofia

Nie trzeba czekać długo ale cena będzie grubo zawyżona. Nie warto

Euzebiusz G. Nowy wpis
@Julian

Potwierdzam słowa kolegi. Ceny są z kosmosu. Te same usługi u konkurencji kilka razy tańsze, nawet z moimi częściami skroili mnie jak bym nie wiedział ile co kosztuje. Naprawy szybkie, ale co z tego jak to tylko zaklej dziura. 30 minut po naprawie auto ledwie dojechało do innego mechanika gdzie na naprawę przyjęli mnie jak na SOR. Uciekajcie gdzie (usunięte przez administratora) rośnie od tych śmiesznych fachowców. Panowie to są dobrzy ale w liczeniu pieniędzy.

Maniek

Warsztat to siedlisko (usunięte przez administratora). Przepraszam bardzo za ostre słowa, ale jak nazwać zdzieranie na cenach, nie wykonywanie zleconej pracy, a udawanie, że została wykonana, naliczanie po kilka razy wartość pracy, naliczanie części, które sam kupiłem i przywiozłem najlepszej jakości orginalne, a w aucie mechanik założył jakieś podróby. Wymieniać można by jeszcze długo. A na koniec nie można się faktury doprosić.

Julian Nowy wpis
@Maniek

Potwierdzam. O takich ludziach mówi się złodz ieje. Żeby tak głupa walić i wyciągać kasę od klienta to trzeba być wybitnym oszu stem. Prze krętasy. Mechanicy to ogólnie ludzie nie zbyt uczciwi ale z takimi mistrzami to jeszcze przyjemności nie miałem. Auto po naprawie od razu poszło do innego warsztatu na kolejną naprawę. Byłem przy tym i takiego partactwa ciężko opisać. Nie polecam. Omijajcie szerokim łukiem. Szkoda, że tak wyszło i autko trafiło w ich ręce ale czasu nie cofnę. Mogę tylko przestrzec innych.

Robert

Moja opinia na temat firmy "Turbo S. C w Świdnicy przy ul. Bystrzyckiej 34. Zostawiłem u nich auto w celu regeneracji turbiny. Dostałem na to rok gwarancji. Wróciłem do nich po 8 miesiącach użytkowania ponieważ odcinało mi turbo i auto nie miało mocy. Stwierdzili, że to wina mojego stylu jazdy i turbina się zabrudziła (co ciekawe diagnozę postawili przez telefon). Zajechałem do nich na czyszczenie turbiny. Skasowali 600zł (turbina na gwarancji). Po 2 tygodniach auto zaczęło brać duże ilości oleju i kopcić na biało. W innym warsztacie złapali się za głowę, kiedy zobaczyli, że turbina źle założona, zachlapana olejem i nieszczelna...kolejne 1200zł...to tyle, jeśli chodzi o ekspertów w dziedzinie turbo sprężarek ze Świdnicy przy ul. Bystrzyckiej 34.

Maniek
@Robert

Ja miałem podobne wrażenie. Bylejakość i byle skasować kasę za par tactwo.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tomasz Madaliński Turbo Jacek Szczęsny Tomasz Madaliński P.H.U Albion Tomasz Madaliński? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Firma zdobyła zaufanie u swoich klientów, ludzie zadowoleni z pracy co widać po efekcie końcowym!

Ala

Polecam warsztat. Wszystko dobrze zrobione i szybko.Pozdrawiamy Pana Jacka.

admin

Osoby chcące zatrudnić się w firmie TURBO S.C. Jacek Szczęsny Tomasz Madaliński poszukują o niej informacji. Pomóż i skomentuj.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Madaliński Turbo Jacek Szczęsny Tomasz Madaliński P.H.U Albion Tomasz Madaliński - Świdnica

1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Bystrzycka 34
    58-100 Świdnica