Opinie o Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j. w Biała Podlaska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j. w Biała Podlaska

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j.?

Wojciech Nowy wpis

Naszym pracownikom oferujemy umowę o pracę, o ile nie preferują innej formy zatrudnienia. Często spotykaną formą wynagrodzenia jest "podstawa+premia" Podstawa wynagrodzenia różni się w zależności o stanowiska i doświadczenia.

Jakie godziny pracy obowiązują w Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j.?

Wojciech Nowy wpis

Pracujemy w godzinach 8-16, natomiast nasza stacja diagnostyczna otwarta jest do godziny 18.

Ile jest zmian w Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j.?

Wojciech

Dzień dobry, Proszę sprecyzować pytanie. O jakich zmianach Pan/Pani mówi?

Czy Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j. zatrudnia studentów?

Wojciech

Dzień dobry, ZUW ZAMEL do tej pory nie zatrudniał studentów, ale regularnie szkolimy uczniów ze szkoły zawodowej, a także oferujemy praktyki mechaniczne dla studentów Akademii Bialskiej. Natomiast nasza druga firma - ZAMEL sp. z o.o., zatrudnia studentów,. a także współpracuje z Akademią Bialską i Akademią Leona Koźmińskiego w Warszawie w ramach praktyk studenckich na takich kierunkach jak marketing, zarządzanie, finanse i rachunkowość, logistyka. Po odbytych praktykach istnieje możliwość dalszej współpracy.

Firma Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Damian Suszczyński

Auto parę miesięcy po montażu LPG, działa prawidłowo, świetna instalacja, dużo mniejsze spalanie za równo w mieście jak i w trasie. Dobra inwestycja w Audi A6 C6, Polecam zakład Zamel i pozdrawiam pracowników.

@Damian Suszczyński

Panie Damianie, dziękujemy za dobre słowo i zaufanie! Zapraszamy również do naszej Stacji Kontroli Pojazdów i Serwisu samochodowego.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Wojciech

Dzień dobry, Zazwyczaj jest to emerytura, lub przeprowadzka.

Natalia
@Wojciech

Czyli jest to dobre miejsce na zagrzanie miejsca na dłużej? A osoby bez doświadczenia mają szansę się tu dostać?

@Natalia

Odpowiadając na pierwsze pytanie: Tak, mamy dużo wieloletnich pracowników. Jeśli chodzi o rozpoczęcie pracy bez doświadczenia: Na niektórych stanowiskach doświadczenie nie jest obowiązkowe z założenia, ale wyboru osoby do pracy dokonujemy na podstawie analizy CV które do nas spływają i subiektywnej ich ocenie.

@Wojciech

Czyli mówiąc wprost raczej marne szanse, żeby dostać się bez? Spora jest konkurencja jeśli chodzi o spływające cv tutaj, dużo osób z reguły aplikuje?

@Gabriela

Nie, szanse są spore. Jeśli chodzi o konkurencję - to zależy od stanowiska. Mamy rekrutację gdzie tych zgłoszeń jest wiele, np. pracownik biurowy, natomiast stanowiska specjalistyczne są zazwyczaj mniej oblegane.

Czy w Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j. występują paczki/bony świąteczne?

Wojciech

Dzień dobry. Tak, pracownicy co roku dostają prezenty na święta.

@Wojciech

Są też ewentualne paczki dla dzieciaków? ;) Ogólnie oprócz tych prezentów to jeszcze jakieś benefity pozapłacowe są tu może oferowane?

@Gabriela

Nie praktykujemy benefitów w postaci paczek dla dzieci naszych pracowników, ani też innych benefitów pozapłacowych niż prezenty świąteczne dla naszych pracowników.

@Wojciech

Rozumiem, a wobec tego czy odbywa się tutaj jakaś wigilia pracownicza? Czy raczej w firmie trudno z czasem na takie wydarzenia?

@Gabriela

Organizujemy dwie imprezy firmowe na rok. Jedna w sezonie letni, druga w sezonie zimowym. Wigilia ma miejsce, natomiast nie jest w formie imprezy, a po prostu spotykamy się wszyscy w biurze i spędzamy czas razem. Wtedy też pracownicy dostają prezenty.

Czy Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Wojciech

Obecnie nie zapewniamy karty multisport.

@Wojciech

a kiedy zaczniecie? bo to super sprawa, lato idzie, na pewno wielu pracowników by się skusiło :) dajcie znać kiedy to się zatrudnię :)

@Magdalena

Nie wiem. Temat był już poruszany, ale do tej pory nasi pracownicy wyrażali większe zainteresowanie podwyżką niż kartą Multisport. Dziękuję za wyrażenie chęci pracy, ale aktualnie nie prowadzimy rekrutacji. Zazwyczaj szukamy pracowników przez OLX i tam można znaleźć nasze ogłoszenia. Ew. proszę o kontakt i wysłanie Pani CV na naszego maila, który można znaleźć na naszej stronię internetowej, a przy najbliższej rekrutacji wezmę Panią pod uwagę. Pozdrawiam.

Kamil

Przeczytałem, że pracodawca zatrudnia na podstawie umowy cywilnoprawnej albo o pracę. Z czego to wynika? Rodzaj umowy jest zależny od stanowiska czy pracownik sam wybiera sobie najbardziej odpowiadającą mu formę zatrudnienia?

@Kamil

Dzień dobry, pracownik wybiera sobie najbardziej odpowiadająca mu formę zatrudnienia.

Agnieszka
@Wojciech

To dobra wieść. A mogę spytać, czy pierwsza umowa o pracę jest próbna? Na zwyczajowe 3 miesiące, czy jakiś inny czas?

@Wojciech

Zlecenie też wchodzi w grę? bo ja nie chce się wiązać żadnymi poważnymi umowami, nie zależy mi na tym.

@Agnieszka

Dzień dobry, zazwyczaj pierwsza um. o pracę jest na okres 3 miesięcy.

@Magdalena

Dzień dobry, dajemy możliwość pracy na um. zlecenie.

Ilona
@Wojciech

Ta umowa zlecenie wychodzi finansowo dużo korzystniej? Jakiego rzędu są różnice w wynagrodzeniach między tymi dwoma umowami?

@Ilona

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ to zależy od wielu czynników, np. kwota wynagrodzenia, wiek pracownika i inne. Natomiast polecam podstawić konkretne dane w kalkulator wynagrodzeń, tam można zobaczyć różnice.

@Wojciech

kalkulator wynagrodzeń? haha, dobre. to kim Ty jesteś że niby coś tam wiesz bo odpowiadasz ale jednak nie wiesz? :D

@Magdalena

Pytanie dotyczące różnic pomiędzy zarobkami przy umowie o pracę i umowie zlecenie bez operowania na konkretnej kwocie jest zwyczajnie abstrakcyjne. Różnice istnieją, ale istnieją też zasady na rynku pracy, które jako firma musimy przestrzegać. Różnice ustalone pomiędzy tymi dwoma umowami są odgórne i ustandaryzowane, stąd odniesienie do kalkulatora wynagrodzeń.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j.?

Wojciech

Dzień dobry, to pytanie wygląda na zadane przez BOTa mającego na celu generowanie ruchu na stronie. Natomiast po krótce odpowiadając: Mamy pracowników pracujących z nami od ponad 20lat. Mamy też osoby młode, tj. poniżej 30 roku życia, które pracują z nami już kilka lat. Wydaje mi się, że to dużo mówi o atmosfery w pracy, którą jako pracownik oceniam pozytywnie. Jeśli ktoś z Państwa chciałby dowiedzieć się więcej - proszę dać znać, to udzielę bardziej szczegółowej odpowiedzi.

Wiecie, czy Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wojciech

Dzień dobry. Jeśli istnieje możliwość wykonywania pracy na danym stanowisku zdalnie, to jak najbardziej zapewniamy sprzęt do tego potrzebny. Większość takich stanowisk oferowanych jest w części handlowej firmy- tj. Zamel sp. z o.o. Ze względu na charakterystykę pracy część usługowa firmy - tj. Z.U.W. Zamel ma ograniczoną możliwość wykonywania pracy zdalnej. Obecnie każda osoba w Zamel sp. z o.o. posiada telefon służbowy i laptop. Z.U.W Zamel również zapewnia swoim pracownikom telefony służbowe i komputery stacjonarne przy stanowisku pracy - o ile profil pracy tego wymaga. Pozdrawiam.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

Wojciech

Dzień dobry, Jeśli chodzi o Z.U.W. Zamel sp. j. to rozmowa nie odbywa się w języku angielskim, ponieważ stanowiska pracy w tej spółce nie wymagają znajomości j. angielskiego - są to usługi. Jeśli chodzi o ZAMEL sp. z o.o. - spółkę handlową, to niektóre stanowiska wymagają znajomości języka angielskiego i w takim przypadku rozmowa odbywa się w tym języku.

Na jakie benefity można liczyć w Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j.?

Wojciech

Aktualnie, oprócz standardowych korzyści wynikających z umów o pracę i cywilnoprawnych, oraz systemów prowizyjnych, bądź premii uznaniowych, nie oferujmy dodatkowych benefitów. Oczywiście mamy wyjazdy/szkolenia/eventy integracyjne sponsorowane przez firmę. Na początku 2020r. podjęliśmy temat kart Multisport i opieki LuxMed dla naszych pracowników, natomiast z racji pandemii został on przełożony w czasie. Czy ma Pan/Pani na myśli jakieś konkretne benefity?

Adrian
@Wojciech

Ja chciałbym dowiedzieć się, czy nie mając żadnego doświadczenia zawodowego można z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel, czy raczej nie ma zbyt dużych szans na to, aby móc się tam w ogóle dostać?

@Adrian

Dzień dobry, Jeśli chodzi o mechaników/monterów instalacji/zawody wymagające wiedzy technicznej to wymagamy doświadczenia, bądź ukończonej szkoły związanej z danym stanowiskiem. Dla innych pozycji doświadczenie nie jest obowiązkowe. O jakie stanowisko Pan pyta?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j.?

Wojciech

Nie pracujemy w takim systemie. Usługowa część firmy pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Nasza stacja kontroli pojazdów czynna jest w godzinach 7-18, oraz w soboty. Godziny pracy w Dziale handlowym są bardziej elastyczne, natomiast nie jest to więcej niż 8 godzin dziennie.

Były pracownik.

Koleżko, życie w PRLu a działanie firmy Zamel to jak porównywać żółwia do geparda zupełnie bez sensu.

@Były pracownik.

Ciężko jest mi ocenić wydźwięk tej wypowiedzi, natomiast odniosę się co do geparda - faktycznie rokrocznie poprawiamy wyniki finansowe w firmie. Posiadam doświadczenie w kilku miejscach pracy (wliczając w to pracę w startupie jak i globalej korporacji), które nabyłem zanim zacząłem pracę w Zamelu i szczerze mówiąc nie widzę wielkiej różnicy w tempie pracy - oczywiście jest to subiektywne porównanie. Natomiast, będąc szczerym, zauważyłem pewną zależność - im lepsze wyniki osiągasz/potrafisz wykonywać swoją pracę samodzielnie, tym posiadasz większą swobodę w działaniach.

Najbardziej dziadowska firma jaką spotkałem po okresie PRL . Nadawałaby się na tamte czasy.

@anonymous

Na przyszłość apel do wszystkich korzystających z serwisu i wystawiających opinie - starajcie się pisać nieco bardziej konstruktywne wypowiedzi. Będzie to zdecydowanie bardziej pomocne dla obydwu stron. Osobiście nie widzę wartości w takim komentarzu, do tego podpisanym przez "anonymous".

Jurek

Firma z tradycjami rodem z PRL. Nie ważne co robisz , ma być widać ze zasuwasz. Stosunek szefostwa do pracowników bardzo arogancki. Ciągła kombinatorka jak zepsuć atmosferę pracy wśród pracowników. Stanowczo odradzam podejmowanie pracy w tym kołchozie

Kamila
@Jurek

@Jurek, czy Zamel inwestuje w szkolenia pracowników? PRL w tej branży nie powinien chyba występować jeżeli chodzi o kwalifikacje załogi. Napisz czy proponowali pakiet socjalny albo inne dodatki pozapłacowe?

@Jurek

Dzień dobry, jako przedstawiciel firmy ZAMEL chciałbym powiedzieć, że nigdy nie mieliśmy pracownika o imieniu Jurek. Natomiast czas opublikowania wpisu zgrywa się z rozwiązaniem umowy z problematycznym pracownikiem, który nie został zaakceptowany przez cały zespół - nie tylko kadrę zarządzającą.

@Kamila

Kamilo, tak prowadzimy szkolenia dla pracowników. Aby nie być gołosłownym - w 2020 roku zaplanowane mamy 4 szkolenia. Dla naszych mechaników są to: Diagnostyka z wykorzystaniem testera z rodziny KTS i oscyloskopu oraz Diagnostyka nowoczesnych układów zasilania silników Diesla. Mamy też 2/3 wyjazdy szkoleniowe rocznie, gdzie odwiedzamy producentów z którymi współpracujemy. Ponadto, od dwóch lat regularnie prowadzimy serie szkoleń z zewnętrznymi ekspertami dla całego zespołu - najbliższe zaplanowane to "Asertywna komunikacja w codziennych relacjach biznesowych". W roku 2019 odbyły się 3 tego typu szkolenia, np. zintegrowany zespół sprzedaje lepiej. Oprócz tego, jesteśmy uczestnikami programu "Akademia Menadżera" zaadresowanego do osób na stanowiskach kierowniczych.

@jurek naprawdę nie ma żadnych pozytywów ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j. - Biała Podlaska

Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j.
  • Słowackiego 1
    21-500 Biała Podlaska

Zakład Usługowo-Wytwórczy Zamel Waldemar I Małgorzata Zawistowscy - sp.j.