Opinie o Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. w Krynica-zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. w Krynica-zdrój

Jola Nowy wpis

Hej, ciekawa jestem na ile elastyczne może być teraz zatrudnienie jako przedstawiciel handlowy. W ogłoszeniach z teraz piszą o tym, że można przyjąć się na umowie o pracę jak również B2B. czy w tym drugim przypadku możliwe są do ustalenia płatne dni urlopowe?

DOROTA

JADĘ NA TURNUS OD 24.04 DO 15.05.22 Z OKOLIC WĄGROWCA,POZNANIA,ŻNINA .MOŻE KTOŚ TEŻ SIĘ TAM WYBIERA,BĘDZIE RAŹNIEJ.

Mika Nowy wpis
@DOROTA

Też jadę w tym samym terminie.

Administrator Nowy wpis

Firma Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. poszukiwała osób na stanowisko Konserwator. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Widziałam dawniejsza ofertę dla przedstawiciela, myślałam ze tu cos aktualnego poczytam. Czy ta rozmowa która była opisania jeszcze w październiku jest może ostatnia z prowadzonych na to stanowisko? nie mogę żadnych aktualnych odszukać i zastanawiam się gdzie uzdrowisko się ogłasza? Skąd wiecie o ofertach?

Firma Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. szukała nowego pracownika na stanowisko Pomoc Kuchenna, Kucharz. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Marzena

Widzę, że klienci korzystający z usług sanatorium dzielą się tu własnymi spostrzeżeniami co do warunków. A co z osobami zatrudnionymi? Było w ubiegłym roku ogłoszenie na handlowca i ciekawa jestem tak naprawdę zarobków, bo nie zostały doprecyzowane, znacie szczegóły? Dają narzędzia pracy w tym auto, jakie zasady użytkowania, model i rocznik? I ogólnie jak wrażenia z pracy jako przedstawiciel uzdrowiska?

as wywiadu
@Marzena

zdecydowanie nie polecam, chyba że chcesz to potraktować jako okres przejściowy na znalezienie nowej pracy, stare psujące się auta, chamskie podejście ze strony dyrektorki do pracowników, brak perspektyw rozwoju, a kasa taka ze co uzgodnisz to ci wypłacają w stażowym, no chyba że go nie masz to sie bujasz na najniższej krajowej, co do premii, zależy od regionu no i kaprysu z góry po czasem do połowy miesiąca nie ma podanych celów sprzedażowych, ale ciśniesz dla idei :)

@as wywiadu

Powiem szczerze że byłem dzisiaj na rozmowie. I... To jest jakaś komedia. Zero jakichkolwiek informacji, rozmowa trwała może 7 minut... Pani kierownik hm.. Zostawiam bez komentarza. Szkoda czasu na rozmowę i pieniędzy na paliwo. Jeżeli komuś się wydaje że tam może być miło to właśnie mu się wydaje.. Nie współpracuje z takimi ludźmi i również radzę się zastanowić nad przyjadę na rozmowę. Szanujmy swój czas i pieniądze. No ale co firma to obyczaj. Pracownikiem nie będę i dla "idei" klientem tym bardziej.

Wiola

Czy ta opinia skierowana pod handlowców odzwierciedla się jakkolwiek w warunkach pracy w kuchni? Upewniam się, bo na LinkedIn jest teraz oferta na pomoc. Widzę, że praca od 7 do 19, ale także w weekendy. Ogólnie to jak stanowisko jest wyposażone i jaka jest atmosfera w kuchni? Zarobki max ile wyniosą?

Łysy585

Jeżeli zastanawiasz się nad praca w Uzdrowisko Krynica Żegiestów to zdecydowanie odradzam gdyż panuje tam Pisowska propaganda i niszczenie normalnych pracowników. Szczególnie omijać z daleka Panią dyrektor działu Handlowego która kompletnie nie szanuje ludzi i jak mówi przysłowie,,(usunięte przez administratora)

gość

Witam, właśnie wróciłam z NŁM z turnusu i chciałam podzielić się pewnymi spostrzeżeniami. Pierwsza sprawa, to jak można umieścić 4 osoby w pokoju z dostępem do jednej łazienki, przy opcji 1 pokój jako pokój więc z drzwiami, natomiast drugi jest przechodni, wiec osoby zmierzające do łazienki przechodzą przez ten pokój. Posiłki jak posiłki, brakowało mi sera białego i jajek zbyt monotonne codziennie wędlina, jakby nie było innych pomysłow, na urozmaicenie posiłku. Panie sprzątające w pokojach w zasadzie tylko odkurzały, bo kabina i toaleta na pewno nie były myte, a przypominam 4 kobiety tam mieszkały. Na pytanie, które zadałam Panu na recepcji czy są "u Państwa pokoje jednoosobowe", otrzymałam odpowiedź, że nie ma, co się później okazało przy rozmowie z Panią kierownik, że jednak śą tylko dla komercji, no takich informacji się nie udziela, że nie ma. Kolejna rzeczą, która mnie zdziwiła, to jest to ,że pokoje a w zasadzie lampki nocne powinny, mieć zapewnioną odpowiednią odległość do kontaktu, a nie kontakt w ścianie a przewód od lampki jest za krótki, na drugi raz przyjadę z przedłużaczem. Jest jedna rzecz, a w zasadzie dwie które zasługują na ogromną pochwałę, czyli Państwa Kadra rehabilitantów, są wspaniali, Pan dr, Olsza-Grabowski, jest dobrym lekarze, który zawsze chętnie przyjął pacjenta, zbadał doradził, brawa dla wszystkich ww. osób.

Jerzy Lizoń

Wspaniały pobyt, dzięki Pani kierownik jestem o 20 lat młodszy. Zabiegi wspaniałe, obsługa profesjonalna, mam zamiar przeprowadzić się do uzdrowiska na stałe. Dziękuje całej załodze za serce i pracę włożoną w moją rehabilitację.

Mirbak
@Jerzy Lizoń

Potwierdzam opinię mimo że byłem TAM 3 lata temu. Tak trzymać Pani kierownik. ????????

Marzena
@Mirbak

3 lata temu? Czyli jakby nie patrzeć nie jest Pan na bieżąco? A wiecie co z warunkami dla samych pracowników? To mnie obecnie najbardziej by interesowało zwłaszcza przy aktualnej inflacji... Jak tu teraz płacą i w jaki sposób ludzie mogą być doceniani za dobry zabieg?

Radek

Witam czy jedzie ktoś na turnus 01.04.2022 jadę z Gliwic do Nowe łazienki mineralne

Karol
@Radek

Jedziesz z NFZ-tu czy załatwiałeś to prywatnie? Ciekawe jakie są warunki zakwaterowania? Byłeś tu już kiedyś czy to twój pierwszy turnus?

Radek
@Karol

Z NFZ do Krynica pierwszy raz

Czy w Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

tak

tak

Karol
@tak

Jakie? Chodzi o benefity do wypłaty? Pochwalisz się co dostajesz z socjala?

Kreator

Czy to jest portal zbierający opinie o pracodawcy czy opinie od kuracjuszy? Bo to dwie różne rzeczy.

Czy nie poszukają może pielęgniarek lub fizjoterapeutów ? Pozdrawiam

Jan Nestor 72 20.11.2019

Witam,w Nowych Łazienkach Mineralnych w Krynicy Zdroju byłem na turnusie z ZUS w okresie koniec października listopad 2019. Budynek sam w sobie niezwykły. ,pokoje ciepłe,czyste,estetycznie urządzone/ mieszkałem w słonecznym dwuosobowym pokoju / pokój od ulicy cisza pomimo lokalizacji w samym centrum. / Szpital uzdrowiskowy oceniam jako dobry, jedzenie b.smaczne / możliwość wyboru diety/.Fantastyczna obsługa uzdrowiska tworząca dobra pozytywną aurę. Pragnę szczególnie pochwalić Panią Alicję terapeutkę zajęciową, Pana Grzegorza który zawsze emanuje spokojem i kompetentnie odpowiada na wszystkie pytania kuracjuszy z zakresu rehabilitacji, ma również bardzo przychylne podejście do pacjentów, jak również personelowi jadalni.To nie tylko moja opinia, ale też kuracjuszy z mojej grupy.dziękujemy!!! Polecam pobyt w tym uzdrowisku także z uwagi na bardzo dobrą lokalizację /blisko deptak,pijalnie, park ,przystanek autobusowy, kościół /.Wieczorem przed wejściem spacerował sobie daniel- wspaniale niezapomniane doświadczenie ???? Z pobytu jestem bardzo zadowolony. Kuracjusze z mojej grupy bardzo mil i serdeczni otaczający się pozytywną aurą.

Wiki

@Ania Czy rozwiniesz swoją opinię? Firma ma dobrą opinię jako pracodawca.

Witam serdecznie, z opinii jakie tu przeczytałem widzę, że niewiele mogę dowiedzieć się a temat tego jak wygląda praca w Uzdrowisku Krynica - Żegiestów. Sanatorium Nowe Łazienki Mineralne, a szkoda bo po opiniach osób, które są klientami tej firmy wynika wiele pozytywów. Tak więc z chęcią się dowiem od pracowników uzdrowiska o warunkach pracy jakie oferuje firma oraz interesuje mnie atmosfera jaka tu panuje.

@Marek

Nie polecam

Googs

Witam wybieram sie na turnus rehabilitacyjny zus czy to dobry wybór ten osrodek

jack

Turnus z Zus 29.01-21.02, wspaniały turnus, bardzo dobre zajęcia terapeutyczne.

E.K.

Jadę do tam na pobyt poszpitalny od 25 kwietnia do 16 maja . Po powrocie podzielę się opinią

Ela B-K

Witam,w NŁM w Krynicy Zdroju byłam w styczniu 2017 na turnusie ZUS.Oceniam ten szpital uzdrowiskowy jako dobry,jedzenie b.smaczne / możliwość wyboru diety/,pokoje ciepłe,czyste,estetycznie urządzone/mieszkałam w wyremontowanej części budynku/.Obsługa uzdrowiska jest bardzo miła. Z rehabilitantek chciałabym szczególnie pochwalić Panią Kingę Job/często prowadzącą gimnastykę ogólną-ale nie tylko/.Pani Kinga jest przemiłą osobą,grzeczną, zawsze kompetentnie odpowiada na wszystkie pytania kuracjuszy z zakresu rehabilitacji ,ma bardzo dobra aurę i bardzo przychylne podejście do pacjentów.To nie tylko moja opinia, ale też innych kuracjuszy.Pani Kingo-dziękujemy!!! Polecam pobyt w tym uzdrowisku także z uwagi na bardzo dobrą lokalizację/blisko przystanek autobusowy, deptak,pijalnie, kościół,park ,etc., etc. Myślę,że mogę polecić też tę firmę jako dobrego pracodawcę, co widać po pogodnych minach pracujących tam ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. - Krynica-zdrój

• Jak się pracuje w Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.

Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.