counter
4 2 17 5 1
Agnieszka Nowy wpis

Jakiej umowy można się obecnie spodziewać w Uzdrowisku Krynica-Żegiestów? Czy nowe osoby mogą liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na czas nieokreślony np. po jakimś czasie pracy oraz wykazania się w niej? Chodzi mi o teraźniejsze warunki, podczas pandemii.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 126 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Kreator Nowy wpis

Czy to jest portal zbierający opinie o pracodawcy czy opinie od kuracjuszy? Bo to dwie różne rzeczy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 471 dni.

Jakie wartości są cenione w Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Karolina

Czy nie poszukają może pielęgniarek lub fizjoterapeutów ? Pozdrawiam

Jan Nestor 72 20.11.2019

Witam,w Nowych Łazienkach Mineralnych w Krynicy Zdroju byłem na turnusie z ZUS w okresie koniec października listopad 2019. Budynek sam w sobie niezwykły. ,pokoje ciepłe,czyste,estetycznie urządzone/ mieszkałem w słonecznym dwuosobowym pokoju / pokój od ulicy cisza pomimo lokalizacji w samym centrum. / Szpital uzdrowiskowy oceniam jako dobry, jedzenie b.smaczne / możliwość wyboru diety/.Fantastyczna obsługa uzdrowiska tworząca dobra pozytywną aurę. Pragnę szczególnie pochwalić Panią Alicję terapeutkę zajęciową, Pana Grzegorza który zawsze emanuje spokojem i kompetentnie odpowiada na wszystkie pytania kuracjuszy z zakresu rehabilitacji, ma również bardzo przychylne podejście do pacjentów, jak również personelowi jadalni.To nie tylko moja opinia, ale też kuracjuszy z mojej grupy.dziękujemy!!! Polecam pobyt w tym uzdrowisku także z uwagi na bardzo dobrą lokalizację /blisko deptak,pijalnie, park ,przystanek autobusowy, kościół /.Wieczorem przed wejściem spacerował sobie daniel- wspaniale niezapomniane doświadczenie ???? Z pobytu jestem bardzo zadowolony. Kuracjusze z mojej grupy bardzo mil i serdeczni otaczający się pozytywną aurą.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 576 dni.

Ile jest zmian w Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.?

Wiki

@Ania Czy rozwiniesz swoją opinię? Firma ma dobrą opinię jako pracodawca.

Marek

Witam serdecznie, z opinii jakie tu przeczytałem widzę, że niewiele mogę dowiedzieć się a temat tego jak wygląda praca w Uzdrowisku Krynica - Żegiestów. Sanatorium Nowe Łazienki Mineralne, a szkoda bo po opiniach osób, które są klientami tej firmy wynika wiele pozytywów. Tak więc z chęcią się dowiem od pracowników uzdrowiska o warunkach pracy jakie oferuje firma oraz interesuje mnie atmosfera jaka tu panuje.

Ania
@Marek

Nie polecam

Googs

Witam wybieram sie na turnus rehabilitacyjny zus czy to dobry wybór ten osrodek

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. Sanatorium Nowe Łazienki Mineralne?

jack

Turnus z Zus 29.01-21.02, wspaniały turnus, bardzo dobre zajęcia terapeutyczne.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. Sanatorium Nowe Łazienki Mineralne? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

E.K.

Jadę do tam na pobyt poszpitalny od 25 kwietnia do 16 maja . Po powrocie podzielę się opinią

Ela B-K

Witam,w NŁM w Krynicy Zdroju byłam w styczniu 2017 na turnusie ZUS.Oceniam ten szpital uzdrowiskowy jako dobry,jedzenie b.smaczne / możliwość wyboru diety/,pokoje ciepłe,czyste,estetycznie urządzone/mieszkałam w wyremontowanej części budynku/.Obsługa uzdrowiska jest bardzo miła. Z rehabilitantek chciałabym szczególnie pochwalić Panią Kingę Job/często prowadzącą gimnastykę ogólną-ale nie tylko/.Pani Kinga jest przemiłą osobą,grzeczną, zawsze kompetentnie odpowiada na wszystkie pytania kuracjuszy z zakresu rehabilitacji ,ma bardzo dobra aurę i bardzo przychylne podejście do pacjentów.To nie tylko moja opinia, ale też innych kuracjuszy.Pani Kingo-dziękujemy!!! Polecam pobyt w tym uzdrowisku także z uwagi na bardzo dobrą lokalizację/blisko przystanek autobusowy, deptak,pijalnie, kościół,park ,etc., etc. Myślę,że mogę polecić też tę firmę jako dobrego pracodawcę, co widać po pogodnych minach pracujących tam ludzi.

Miałeś do czynienia z firmą Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. Sanatorium Nowe Łazienki Mineralne i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. - Krynica-zdrój

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

4/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad