Opinie o Podlaski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Białymstoku w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Podlaski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Białymstoku. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Podlaski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Białymstoku o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podlaski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Białymstoku w Białystok

Wioleta Nowy wpis

Robiłam badania na studia - nie byłam zapisana wcześniej ale przyjętą ,,od ręki,,. Wszystko zajęło mi 1.5h. Panie sympatyczne i bardzo kompetentne, Pani doktor również rzeczowo odpowiadała na pytania. Polecam.

Marek chmiel Nowy wpis

Polecam miła obsługa pozytyw

Ewelinako Nowy wpis

Panie w recepcji bardzo miłe i pomocne, lekarze medycyny również. Okres oczekiwania taki sam jak w każdej medycynie pracy. Wszystkie osoby, które tu spotkałam są kompetentne i zorganizowane, placówkę polecam :)

. Nowy wpis

Witam, byłam obsłużona w recepcji przez niesympatyczną Panią. Czuć było niechęć do pacjenta, tak jakby nie chciało jej się tu pracować. Rozumiem każdy może mieć zły dzień, lecz empatia do drugiego człowieka w takim zawodzie jest ważna aby czuł się dobrze. Za to Pani doktor, która mnie przyjęła była bardzo miła. Pozdrawiam

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Stanisław

Witam, A więc WOMP Białystok działa na zasadzie błędu kliienta.Nie dostarczysz jakiegoś dokumentu zapraszamy na następną wizytę z zaznaczeniem od Pani lekarz medycyny pracy ,że wizyta jest płatna.I pytanie zadaje czy Pan płci teraz czy w trakcie badań.Osobiście będąc na badaniach czułem woń alkoholu w pokoju badań i Pani lekarz nie odpowiadała sensownie na moje pytania.Wszystko się odbywa na zasadzie tajne przez poufne.Trzeba by to zgłosić do jakiejś instytucji która by sprawdziła i prześwietliła WOMP w Białymstoku.Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Podlaski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Białymstoku - Białystok

• Jak się pracuje w Podlaski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Białymstoku?

Zobacz opinie na temat firmy Podlaski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Białymstoku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Podlaski Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Białymstoku
  • Wiewiórcza 10
    15-535 Białystok

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042