Optyka Salon Optyczny Jolanta Dziobkowska

Suwałki

Opinie o Optyka Salon Optyczny Jolanta Dziobkowska

klient

normalne ceny, super obsługa, profesjonalne doradztwo i nerwy na wodzy. Przy mnie jeden dziwak tak przebierał i marudził, że nie jednemu z drugiej strony lady puściłyby nerwy. Pozdrawiam i życzę powodzenia, jak zniszczę nowe okulary lub oślepnę bardziej to na pewno Was odwiedzę.

Nowych informacji brak, ale firma Optyka Salon Optyczny Jolanta Dziobkowska nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Optyka Salon Optyczny Jolanta Dziobkowska - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Optyka Salon Optyczny Jolanta Dziobkowska