Opinie o Dom Pomocy Społecznej Dom nad Zalewem w Borzygniew

Dom Pomocy Społecznej Dom nad Zalewem
3 8 6 5 1
Regina Nowy wpis

Może słyszał ktoś czy potrzebują nowych pracowników?

Tak1Nie
Ktoś Nowy wpis
@Regina

oczywiscie ze potrzebują

Alicja. N Nowy wpis

Od 3 lat moja teściowa przebywa w tym domu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki. Wpadamy tam o różnych porach dnia bez uprzedniego informowania o wizycie teściowa zawsze czysta,zadbana,pościel czysta. Mimo choroby otepienczej teściowa bierze udział w zajęciach pod opieką Pan.Bardzo polecam ten dom

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 117 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Dom Pomocy Społecznej Dom nad Zalewem?

Ilona

Firma nie ma aktualnie żadnych opinii - czy ktoś z obecnych pracowników Dom Pomocy Społecznej Dom nad Zalewem mógłby napisać, jak wygląda praca w tym miejscu? W ilu zmianowym trybie się pracuje? Czy firma poszukuje aktualnie jakichś pracowników? Czy osoby chętne do pracy powinny posiadać doświadczenie i jakieś szczególne umiejętności? Czekamy na Wasze opinie! :)

AntMan
@Ilona

Witam, praca w tym miejscu wymaga dużej cierpliwości, wrażliwości i empatii. Pensjonariuszami są zazwyczaj starsze osoby, poważnie schorowane ,z demencją , którzy kilkakrotnie potrafią zadać to samo pytanie stąd cierpliwość by spokojnie odpowiedzieć i się nie wkurzać, że odp jakby do nich nie docierała. Jest nowa pani dyrektor,z którą zawsze można się dogadać bo jest życiową osobą i chętną pomagać innym. Pracowałem tam niedawno i prawdopodobnie wciąż poszukują nowych pracowników, na sprzątanie, opiekę nad starszymi i chyba etat pielęgniarki jest nawet wolny, także polecam bezpośredni telefon do biura. Praca opiekunki jest na 12godz,np pon. od7do 19 wt wolny środa 12h, czwartek wolny, piątek 12h , Sob wolna i niedziela praca ???? sprzątający pracują po 8h dziennie od 8 do 16 , weekendy wolne(w zasadzie jest to najłatwiejsza praca, chociaż czasami zdarzają się wyjątki ale to jak wszędzie. Polega na sprzątaniu bądź pomaganiu w pokoju osoby'zameldowanej' ????' bo są pensjonariusze, którzy chodzą i sami sobie sprzątają, zazwyczaj wymieniają śmieci tylko ???? do innych pokoi to się po prostu wchodzi, ściera kurze, blaty , wyrzuca śmieci, daje czysty worek, sprawdza toaletę i na końcu myje podłogę. Wychodzisz i następny pokój robisz. Widziałem, że dziewczyny które tam pracowały, miały jakiś mega plan bo fajnie razem współpracowały , wchodziły pokój w pokój i dół robiły w 50 min. Zostaje ci jeszcze 7godzin i10 min. na przerwy, górę, różne przypadkowe sytuacje na korytarzu i całą resztę. Jest czysto ,więc praca nie wygląda na ciężką. Polecam współpracę z koleżankami) pielęgniarki podobnie mają ósemki. Osoby chętne do pracy nie potrzebują specjalnych kwalifikacji, oprócz pielęgniarki-tu wskazane są zdolności medyczne, czyli ukończona szkoła pielęgniarska. Praca nie należy do najłatwiejszych ale na pewno jest wdzięczna, widząc zadowolonych starszych ludzi, którzy sami nie wiele mając z wdzięczności za dobrą opiekę są w stanie oddać ci ostatniego cukierka, serce samo się rozpływa. Bardzo przyjemnie wspominam pracę w tym miejscu lecz z powodu intratnego wyjazdu za granicę musiałem z niej z wielkim bólem zrezygnować. Już tęsknię za kilkoma dziadkami i babciami, którzy tam mieszkają. Mam nadzieję, że przyszli pracownicy będą podobni do mnie, by z empatią i ogromną wrażliwością pokornie wykonywali swoje obowiązki. Generalnie każdemu polecam pracę w tym ośrodku, bo prawidłowo i rzetelnie wykonywana daje ogromną satysfakcję w postaci cudnych uśmiechów na zadowolonych twarzach pacjentów jak i premii uznaniowej od spoko szefowej. Mam ogromną nadzieję, że przydała się pani moja opinia. Pozdrawiam serdecznie, Antoś ????

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Dom Pomocy Społecznej Dom nad Zalewem - Borzygniew

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie