Empatia Fundacja na Rzecz Wspierania Osób Starszych i Niepełnosprawnych

Lublin

Opinie o Empatia Fundacja na Rzecz Wspierania Osób Starszych i Niepełnosprawnych

edyta

Pracowałam dla fundacji empatja.Jest tam bardzo dźiwny zwyczaj ,okłamywania i dawanie do podpisu umowy która jest na jednej stronie a druga jest dołożona zostaje chwilą pokwitowania odbioru umowy.Pracują w tej firmie osoby które są bardzo niemiłe, wulgarne ,oszukują .Mam bardzo złe wspomnienia o tej firmie.

gość
@edyta 30.04.2015 21:31

co za bzdury ?!

Zostaw opinię o Empatia Fundacja na Rzecz Wspierania Osób Starszych i Niepełnosprawnych - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Empatia Fundacja na Rzecz Wspierania Osób Starszych i Niepełnosprawnych