Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur

Poznań

Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur

Opinie o Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur

andrzej

Poradnia kaloria bardzo mi pomogła. sama nie schudłabym 25 kg. a tu pomogli mi i nie było aż takich wyrzeczeń.

Anna

Dzieki poradni Kaloria lato było bardzo udane! Nie wstydziłam się wyjść na plażę. Dziękuję!

Roman

W dalszym ciągu opisujecie poziom usług wykonywanych przez firmę Poradnia Dietetyczna Kaloria. Musicie jednak pamiętać, że głównym tematem tego wątku jest opiniowanie firm jako pracodawców. Bardzo zatem proszę, jeśli ktoś posiada jakieś aktualne wiadomości na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu, niech je na opisze. Czy są one na tyle atrakcyjne, iż warto ubiegać się tam o posadę?

Adam

Bardzo dobra pani dietetyk i polecili mi jej usługi w klubie. Po kontuzji przechodziłem rehabilitację przy której nabrałem na wadze z tej kryzysowej sytuacji pomogła mi wyjść pani Patrycja dzięki swoim zaleceniom.

Roman

Forum to służy wymianie opinii na temat pracodawcy jakim jest Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur. Jeżeli ktoś z zainteresowanych wątkiem posiada jakieś informacje, które można przekazać na forum to zapraszam do dyskusji w tym temacie.

Sylwia

Bardzo dobra poradnia dietetyczna. Diety ustalają indywidualnie. Ja mam np gluten free, bo niestety gluten mi szkodzi!

Paulina Różycka

Wakacje się zbliżają wielkimi krokami, a ja mam do schudnięcia parę ładnych kilo. Zgłosiłam się do Pani Patrycji, bo wcześniej pomogła ona mojej przyjaciółce i efekt nadal się trzymuje. Jestem pełna dobrych myśli!

Patrycja

Bardzo dobry dietetyk, swoje kilogramy zrzuciłam bardzo szybko

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur?

Daria

Dziękuje Pani Patrycji za ustalenie diety Polecam

Paweł

Dzieki Pani Patrycji zrzuciłem 10kg w dość stosunkowo niskim okresie. Polecam

mar3k

Serdecznie polecam za miłe, profesjonalne podejście a przede wszystkim za efekt!

Michał

Po wielu próbach walki z kilogramami, w końcu trafiłam na właściwą drogę......polecam, Pani Mazur pomoże Wam dobrać posiłki pod każdym względem, tak, aby nie przesiadywać w kuchni godzinami......jestem ogromnie wdzięczna i polecam Poradnię Dietetyczną Kaloria każdemu!

Przeszczęśliwa

W poradni Pani Patrycji znalazłam to, czego szukałam od kilku lat odwiedzając kolejnych dietetyków. Uzyskałam w pełni profesjonalne porady, pomoc, wsparcie oraz kierunek mojej nowej, dietetycznej drogi. To nie tylko odchudzanie "na chwilę" kończące się efektem jojo, ale w pełni przygotowany racjonalny plan żywienia wraz z edukacją prozdrowotną która daje efekt na całe życie.

MARTULA

Polecam Poradnię Dietetyczną Kaloria i Panią Patrycję . Świetne efekty. Schudłam 25kg, spotkania byłby bardzo motywujące, jedzenie pyszne. Na początku czułam głodzik, ale po szybko się przyzwyczaiłam. Dieta super, polecam serdecznie najlepszego dietetyka :)

Adelle

Pani Patrycja jest przesympatyczną osobą, działa cuda swoimi radami żywieniowymi i dietami. Posiłki są dostosowane do potrzeb klienta i przede wszystkim smaczne i sycące. Serdecznie polecam Panią dietetyk Patrycję Mazur!

Karolina

Polecam, bez żadnego ,,ale". Pani Patrycja jest rewelacyjna. Kto się zastanawia nad pójściem do dietetyka to Polecam gorąco i serdecznie Panią Patrycję ....a życie stanie się zajefajne:-)

RENATA

Polecam polecam polecam!!! Odchudzanie z Panią Patrycją jest miłe i przyjemne, a co najważniejsze bardzo skuteczne. Posiłki są smaczne, niedrogie i proste do przygotowania. Pani Patrycja jest ciepłą i sympatyczną osobą, wszystko dokładnie wyjaśnia, wspiera i baaardzo motywuje.Kilkakrotnie podejmowałam próbę odchudzania, ale niestety z marnym skutkiem, dopiero po wizycie u Pani Patrycji waga i centymetry zaczęły spadać, a ja od razu czuję się lepiej. Gorąco polecam! :)

Zafascynowana

Bardzo miło wspominam współpracę z Panią Patrycją. Niezwykle miła oraz wyrozumiała pani dietetyczka wyjaśniała mi krok po kroku etapy diety, jej zasady oraz prawa, jakie powinnam przestrzegać aby mój wysiłek przyniósł oczekiwany rezultat. Polecam każdemu, kto sam nie potrafi się zmobilizować i potrzebuje pewnej kontroli.

Edzia

Pani Patrycja jest przesympatyczną osobą, empatyczną, wysłucha człowieka. Jest profesjonalistą, zawsze dotrzymuje słowa, "zaraża" człowieka optymizmem i pozytywną energią:). Stosując się do wytycznych waga spada w dół. Serdecznie Pozdrawiam

Ada

Szczerze polecam. W niecały rok zrzuciłam 14 kg bez wielkich wyrzeczeń. Owszem pierwsze trzy tygodnie były trudne, ale organizm szybko się przyzwyczaił. Najważniejszy jednak jest dla mnie aspekt zdrowotny, a nie sama utrata wagi. Czuję się lepiej, pozbyłam się problemów, z którymi przyszłam, min. IO. Wszystko pracuje teraz jak należy i to niewątpliwa zasługa pani Patrycji. Jeżeli tylko mogę doradzić coś osobom, które mają zamiar się wybrać na pierwszą wizytę: "samo się nie zrobi", wykorzystajcie wiedzę Pani doktor i zmieńcie swoje nastawienie do odżywiania - na stałe.

Zostaw opinię o Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur