Kaloria Poradnia Dietetyczna Patrycja Mazur

Poznań

Opinie o Kaloria Poradnia Dietetyczna Patrycja Mazur

Przeszczęśliwa

W poradni Pani Patrycji znalazłam to, czego szukałam od kilku lat odwiedzając kolejnych dietetyków. Uzyskałam w pełni profesjonalne porady, pomoc, wsparcie oraz kierunek mojej nowej, dietetycznej drogi. To nie tylko odchudzanie "na chwilę" kończące się efektem jojo, ale w pełni przygotowany racjonalny plan żywienia wraz z edukacją prozdrowotną która daje efekt na całe życie.

MARTULA

Polecam Poradnię Dietetyczną Kaloria i Panią Patrycję . Świetne efekty. Schudłam 25kg, spotkania byłby bardzo motywujące, jedzenie pyszne. Na początku czułam głodzik, ale po szybko się przyzwyczaiłam. Dieta super, polecam serdecznie najlepszego dietetyka :)

Adelle

Pani Patrycja jest przesympatyczną osobą, działa cuda swoimi radami żywieniowymi i dietami. Posiłki są dostosowane do potrzeb klienta i przede wszystkim smaczne i sycące. Serdecznie polecam Panią dietetyk Patrycję Mazur!

Karolina

Polecam, bez żadnego ,,ale". Pani Patrycja jest rewelacyjna. Kto się zastanawia nad pójściem do dietetyka to Polecam gorąco i serdecznie Panią Patrycję ....a życie stanie się zajefajne:-)

RENATA

Polecam polecam polecam!!! Odchudzanie z Panią Patrycją jest miłe i przyjemne, a co najważniejsze bardzo skuteczne. Posiłki są smaczne, niedrogie i proste do przygotowania. Pani Patrycja jest ciepłą i sympatyczną osobą, wszystko dokładnie wyjaśnia, wspiera i baaardzo motywuje.Kilkakrotnie podejmowałam próbę odchudzania, ale niestety z marnym skutkiem, dopiero po wizycie u Pani Patrycji waga i centymetry zaczęły spadać, a ja od razu czuję się lepiej. Gorąco polecam! :)

Zafascynowana

Bardzo miło wspominam współpracę z Panią Patrycją. Niezwykle miła oraz wyrozumiała pani dietetyczka wyjaśniała mi krok po kroku etapy diety, jej zasady oraz prawa, jakie powinnam przestrzegać aby mój wysiłek przyniósł oczekiwany rezultat. Polecam każdemu, kto sam nie potrafi się zmobilizować i potrzebuje pewnej kontroli.

Edzia

Pani Patrycja jest przesympatyczną osobą, empatyczną, wysłucha człowieka. Jest profesjonalistą, zawsze dotrzymuje słowa, "zaraża" człowieka optymizmem i pozytywną energią:). Stosując się do wytycznych waga spada w dół. Serdecznie Pozdrawiam

Ada

Szczerze polecam. W niecały rok zrzuciłam 14 kg bez wielkich wyrzeczeń. Owszem pierwsze trzy tygodnie były trudne, ale organizm szybko się przyzwyczaił. Najważniejszy jednak jest dla mnie aspekt zdrowotny, a nie sama utrata wagi. Czuję się lepiej, pozbyłam się problemów, z którymi przyszłam, min. IO. Wszystko pracuje teraz jak należy i to niewątpliwa zasługa pani Patrycji. Jeżeli tylko mogę doradzić coś osobom, które mają zamiar się wybrać na pierwszą wizytę: "samo się nie zrobi", wykorzystajcie wiedzę Pani doktor i zmieńcie swoje nastawienie do odżywiania - na stałe.

Zostaw opinię o Kaloria Poradnia Dietetyczna Patrycja Mazur - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaloria Poradnia Dietetyczna Patrycja Mazur