Opinie o Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur w Poznań

Anna Nowy wpis

Pani Patrycja przeprowadziła w naszej szkole zajęcia na temat zdrowego odżywiania. Dzieci teraz bardzo stosuja się do zaleceń Pani Patrycji i na drugie śniadanie do szkoły nie przynoszą już ciastek i słodkich bułek, a owoce i warzywa.

Maria Nowy wpis

Polecam poradnię dietetyczną Kaloria. Pani Patrycja to prawdziwa specjalistka w dziedzinie dietetyki.

marianna Nowy wpis
@Maria

Pani Patrycja jest nieoceniona!! Dziękuję za powrót do zdrowia!

teresa

dietę mam bardzo dobrze przemyślaną i dostosowaną do moich potrzeb! Dziękuję.

Zuzanna Nowy wpis
@teresa

Przeczytałam większość zawartych tu opinii na temat usług świadczonych przez Poradnię Dietetyczną Kaloria i muszę powiedzieć, że wygląda to bardzo dobrze. Cieszę się, iż Ty też chwalisz sobie tę poradnię. Czy wszyscy jej pracownicy zawsze służyli Ci radą? A może jakiś pracownik Poradni Dietetycznej Kaloria zabierze tu głos? Chętnie dowiedziałabym się, na jakie (mniej więcej) zarobki może tam liczyć osoba, która jest zatrudniona jedynie na pół etatu? Czy ktoś zechce mi powiedzieć coś na ten temat?

miriam

Mam dobrą sylwetkę, ale z porad Pani Patrycji nadal korzystam i chwalę sobie!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Iwona

No niestety miałam za wysoki cholesterol,a nie chciałam barć keków więc zdecydowałam się na dietę i bardzo fajnie mi ja Pani Patrycja ustawiła. Cholesterol systematycznie spada.

janek

Już 5 lat temu udało mi się schudnąć we współpracy z poradnią Kaloria i do tej pory utrzymuję swoją wagę.

Wdzięczna jestem bardzo, bo dzięki ustawionej diecie schudłem już 10 kg i nadal chudnę.

@Ewa

Niezmiernie cieszymy się z Twojego sukcesu. Jesteś już którąś z kolei osobą, która ceni sobie tę poradnię dietetyczną. Czy wszyscy jej pracownicy zawsze chętnie Ci pomagali? Najwyższy czas poznać zdanie pracowników Poradni Dietetycznej Kaloria. Czy wysokość wynagrodzenia podstawowego w ostatnich miesiącach nieco się podniosła? Przy okazji bylibyśmy wdzięczni, jakbyście powiedzieli, jak przedstawia się kwestia premii. Zapraszam zatem do dyskusji o tym pracodawcy!

@Zuzanna

Pomoc zawsze ofiarujemy na najwyższym poziomie. Ze swojej [racy jeste,m zadowolona. Firma spełnia wszelkie moje potrzeby

@Anna

W końcu wypowiedział się tu pracownik Poradni Dietetycznej Kaloria. Bardzo się z tego powodu cieszymy, bowiem teraz mamy okazję na lepsze poznanie tej poradni od strony tego, jakim jest pracodawcą. Od jak dawna tam pracujesz? Czy Wasze wynagrodzenie składa się z samej podstawy, czy może dostajecie jakieś premie?

Skutecznie i szybko schudłam 10 kg. Czuję się świetnie. Skóra poprawiła mi się i samopoczucie znacznie się poprawiło.

@Monika

To świetnie! Cieszy fakt, że udało Ci się osiągnąć taki sukces. A jak ocenisz pracowników tej poradni - wszyscy służyli Ci zawsze pomocą? Bardzo chcielibyśmy już poznać zdanie pracowników o Poradni Dietetycznej Kaloria. Jeśli zatem znajdą się tu jacyś, to niech wyrażą swoją opinię. Pracujecie tam w oparciu o umowę o pracę, czy raczej umowę zlecenie? Serdecznie zachęcam Was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

andrzej

Poradnia kaloria bardzo mi pomogła. sama nie schudłabym 25 kg. a tu pomogli mi i nie było aż takich wyrzeczeń.

@andrzej

@andrzej To świetnie! Bardzo cieszy fakt, że Poradnia Dietetyczna Kaloria spełniła Twoja oczekiwania i udało Ci się zrzucić zbędne kilogramy. Wszyscy jej pracownicy byli dla Ciebie pomocni? Z wielką niecierpliwością czekamy teraz na opinię pracowników. Na jakie warunki zatrudnienia należy liczyć, rozpoczynając pracę w tego typu poradni? Opiszcie to w komentarzach.

Dzieki poradni Kaloria lato było bardzo udane! Nie wstydziłam się wyjść na plażę. Dziękuję!

Roman

W dalszym ciągu opisujecie poziom usług wykonywanych przez firmę Poradnia Dietetyczna Kaloria. Musicie jednak pamiętać, że głównym tematem tego wątku jest opiniowanie firm jako pracodawców. Bardzo zatem proszę, jeśli ktoś posiada jakieś aktualne wiadomości na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu, niech je na opisze. Czy są one na tyle atrakcyjne, iż warto ubiegać się tam o posadę?

Bardzo dobra pani dietetyk i polecili mi jej usługi w klubie. Po kontuzji przechodziłem rehabilitację przy której nabrałem na wadze z tej kryzysowej sytuacji pomogła mi wyjść pani Patrycja dzięki swoim zaleceniom.

Roman

Forum to służy wymianie opinii na temat pracodawcy jakim jest Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur. Jeżeli ktoś z zainteresowanych wątkiem posiada jakieś informacje, które można przekazać na forum to zapraszam do dyskusji w tym temacie.

Sylwia

Bardzo dobra poradnia dietetyczna. Diety ustalają indywidualnie. Ja mam np gluten free, bo niestety gluten mi szkodzi!

Paulina Różycka

Wakacje się zbliżają wielkimi krokami, a ja mam do schudnięcia parę ładnych kilo. Zgłosiłam się do Pani Patrycji, bo wcześniej pomogła ona mojej przyjaciółce i efekt nadal się trzymuje. Jestem pełna dobrych myśli!

Patrycja

Bardzo dobry dietetyk, swoje kilogramy zrzuciłam bardzo szybko

Daria

Dziękuje Pani Patrycji za ustalenie diety Polecam

Dzieki Pani Patrycji zrzuciłem 10kg w dość stosunkowo niskim okresie. Polecam

mar3k

Serdecznie polecam za miłe, profesjonalne podejście a przede wszystkim za efekt!

Po wielu próbach walki z kilogramami, w końcu trafiłam na właściwą drogę......polecam, Pani Mazur pomoże Wam dobrać posiłki pod każdym względem, tak, aby nie przesiadywać w kuchni godzinami......jestem ogromnie wdzięczna i polecam Poradnię Dietetyczną Kaloria każdemu!

Zostaw merytoryczną opinię o Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur - Poznań

Poradnia Dietetyczna Kaloria Patrycja Mazur
  • Os. Piastowskie 40 lok. 85