Nuscana Laboratorium Lech Dąbrowski

Opinie o Nuscana Laboratorium Lech Dąbrowski

llll

Jeżeli ktoś chce zdobyć doświadczenie zawodowe z pewnością uda mu się to w Nuscanie - laboranci, którzy szkolą stażystów potrafią rzetelnie i w przyjemny sposób wyjaśnić metody do badania żywności. Co więcej, znają też bardzo dobrze teorię, tłumaczą, co z czego wynika, co sprawia, że można jeszcze lepiej zrozumieć daną technikę i wiele się nauczyć. Poza tym są to młode, bardzo sympatyczne osoby. Są też bardzo energiczni, można przy nich wyrobić w sobie dobrą organizację pracy i myślenie analityczne. Niestety na tym zalety się kończą, gdyż szefostwo psuje ten miły dla oka obrazek - rozmowy kwalifikacyjne odbywające się w kuchni (przez co nie było możliwości skorzystania z posiłku podczas przerwy), nastawienie na własny zysk, patrzenie stażystom na ręce, ciągłe węszenie oszustwa i lenistwa, którego w rzeczywistości w ogóle nie było. Ponadto absolutny brak docenienia pracownika i jego zdolności.

xyz

W biurze czy sekretariacie jeśli można to tak nazwać panował okropny bałagan...Rozmowa odbyła się w kuchni... Żenada... A kierownik zaprosił na rozmowę kwalifikacyjną, nie wiedząc co za stanowisko może mi zaoferować, bo nie wie czy potrzebuję kogoś zatrudniać, nie wie co ja umiem... sama nie wiedział co chce... Brak konkretów... Oferty pracy na stronie są wciąż takie same od kilku m-cy. Brak organizacji.. Brak dyscypliny... Szacun dla pracujących tam osób!

gosc

właściciel niesłowny, umawia się na coś a później nie ma z nim kontaktu. Po kilku próbach człowiek się dowiaduje, że to na co się umówiliście nie dojdzie do skutku- bo nie. A pierwsza rozmowa faktycznie odbyła się w kuchni.

stażysta

Dokładnie. Cały czas ktoś kasuje negatywne opinie. :/

JJJ

Kasują notorycznie negatywne komentarze! Było tu kilkanaście nagatywów i wszystkie zostały usunięte! Omijać tą "firmę" szerokim łukiem! -Nie przeszczegają zasad BHP (nieszczelne dygesturium, z którego ulatniają się drażniące substancje, brak klimatyzacji - latem temperatura tam sięgała 20 stopni, jak włączonych było kilka palników jednocześnie, brak szkoleń wstępnych dla stażystów ), -Niemiła atmoswera, -Wykorzystują stażystów do ciężkiej pracy, -oszukują na wynagrodzeniu. -nawet nie ma gdzie zjeść śniadania, bo często było tak, że szef w kuchni przyjmował klientów, w kuchni odbywały się też rozmowy kwalifikacyjne, NIE POLECAM!

JJJ
@JJJ 06.06.2017 14:47
Kasują notorycznie negatywne komentarze! Było tu kilkanaście nagatywów i wszystkie zostały usunięte! Omijać tą "firmę&q...

*30 stopni :)

Gosc

Nie warto tam isc na stez?

no name

Rozwój przede wszystkim - z dużym powodzeniem...wywołuje tylko uśmiech na mojej twarzy.

znajomy

Znam osobe ktora pracuje tam dosc dlugo, nie mysli o zmianie pracy i nie narzeka wiec jest wporzadku, mozna polecic.

Zostaw opinię o Nuscana Laboratorium Lech Dąbrowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nuscana Laboratorium Lech Dąbrowski