Chilewicz Michał Wojciech Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania

Adres: ul. Warszawska 67 lok. 9, Białystok

Chilewicz Michał Wojciech Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania

Opinie o Chilewicz Michał Wojciech Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania

Córka

Moj tata byl na sorze. Ten lekarz wypisal go z wynikami (jego zdaniem dobrymi) a byly złe, wszystko bylo usprawiedliwiane parkinsonem a miesiac pozniej w innym szpitalu wykryli cukrzyce tupu 2, raka pecherza moczowego i jeszcze wiele innych chorob (w sumie 12). Po 1,5 tygodnia tata zmarl przez zaniedbania ze strony tego lekarza. Konsultowalam się z innymi lekarzami i szanowny doktor z tymi wynikami co mial moj tata to powinien zostac w szpitalu. Zrobil tylko badanie krwi! I cukrzycy nie wykryl! Żadnych badań mocz! Tomografii co mowilam ze glowa w sciane uderzyl! I mało tego karetka go zabrala to dwoch ratowników go podnosilo i niesli bo nie chodzil sam a mi kazali po tate na izbę przyjechac i obcy ludzie i policjant mi go do taxi wsadzali bo nasza służba zdrowia ma to gdzieś.! Ja tej sprawy tak nie zostawie i moge tylko pozdrowic,, doktora,, od siebie bo taty nie ma i to dzieki Panu!!!

Córka

Zostaw opinię o Chilewicz Michał Wojciech Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chilewicz Michał Wojciech Praktyka Lekarska w Miejscu Wezwania