Meller Marzena Meller Piotr S.C. Gabinet Stomatologiczny

Kamienna góra

Opinie o Meller Marzena Meller Piotr S.C. Gabinet Stomatologiczny

Barbara

Pana Piotra mogę polecić każdemu!wyrywałam u niego kilka zebów miły sympatyczny wszystko dokładnie wytłumaczy!!i wyrwanie trwa ułamek sekundy.Polecam!!!!

on

ta kobieta jest po prostu śmieszna i nie kompetentna,spózniłem się tylko 15 minut a te babsko odwołało wizytę bo stwierdziła,ze za pózno przyszedłem.Powinna się obchodzić z pacjentami bardziej miło bo w końcu to prywatny gabinet,a po za tym słyszałem od znajomych ,że kiepsko leczy bo tam byli.NIE NIE CIERPIĘ JEJ PO TYM CO ZROBIŁA [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Meller Marzena Meller Piotr S.C. Gabinet Stomatologiczny - Kamienna góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meller Marzena Meller Piotr S.C. Gabinet Stomatologiczny