Dental Salon Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Dental Salon Sp. z o.o.

Jeśli cenicie sobie pracę w młodym, ambitnym, rozwojowym zespole na wysokim poziomie , prace przy fajnym sprzęcie, gdzie chcecie się rozwijać i macie ambicje to jest to miejsce jak najbardziej dla Was, poza tym cieżka praca, praktycznie dyspozycyjność "najlepiej 24 h", grafiki z tygodnia na tydzien, zmieniajace sie w tygodniu nawet kilkakrotnie ,prawie w ogóle brak życia prywatnego, najlepiej nie chorowac a jesli juz to szubko wracac do zdrowia bo jest sie bardzo potrzebnym. Wymagania odnosnie profesjonalizmu i dyspozycyjności duze, asystentki w wiekszosci zatrudniane na umowie zlecenia, gdzie zarobki nie są adekwatne do wykonywanej pracy i ilości obowiązków. Pracodawcy i podejscie do pacjenta bardzo profesjnalne, praca na najwyzszym poziomie, wymaga duzego zdyscyplinowania i odpornosci na stres.

Macie wiedzę na temat firmy Dental Salon Sp. z o.o. ? Jak wygląda praca, jak kształtuje się wynagrodzenie w firmie? Dodaj swoją opinię!

Zostaw opinię o Dental Salon Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dental Salon Sp. z o.o.