Opinie o Modent Pracownia Techniki Dentystycznej Monika Socha-Pawłowska w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Modent Pracownia Techniki Dentystycznej Monika Socha-Pawłowska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Modent Pracownia Techniki Dentystycznej Monika Socha-Pawłowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modent Pracownia Techniki Dentystycznej Monika Socha-Pawłowska w Suwałki

Sara Nowy wpis

Hmmm widziałam, że firma w necie dobre opinie od klientów. Ale nie widzę zbyt wiele info o pracowników. Szukam pracy i myślałam nad zatrudnieniem się tu jako sprzątaczka czy na recepcji. Nie ma żadnych rekrutacji i tu jest moje pytanie, czy wiecie coś o nadchodzących rekrutacjach? Może niedługo będą szukać nowego pracownika.

Klient Nowy wpis

Super express szybko i bardzo miło polecam

Hmm a pracownicy nic nie piszą o pracy ? Myślę nad podjęciem pracy asystentki bo akurat jestem na techniku dentystycznym i zależy mi żeby już zacząć zdobywać doświadczenie. Mogę być na umowie ale może też to być staż :D ktoś był i coś więcej powie ?

Zbigniew Nowy wpis

Bardzo polecam, najlepsza protetyczka w calych suwałkach! Proteza bardzo szybko zrobiona, jestem zadowolony z usług Pani. Napewno bede wracał

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Modent Pracownia Techniki Dentystycznej Monika Socha-Pawłowska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Macie jakieś szkolenia rozwojowe w firmie? Jeśli tak to jakie?

Bernard

Polecam. Naprawa wykonana szybko i bardzo solidnie.

Zbyszek K.

Tak rzetelnego fachowca dawno nie spotkałem:konkretnie,na temat,sprawnie i rewelacyjnie.Goraco polecam,wrócę tu i polecę innym:)

Jestem zadowolony. Proteza po naprawie jak nowa - najlepiej jak do tej pory. Polecam.

Krystyna W.

Bardzo kompetentna osoba,zna się na swoim fachu,o bardzo dużym doświadczeniu.Polecam goraco.

Marianna

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług protetycznych pani Sochy-Pawłowskiej. Nie potrafiła prawidłowo skleić protezy, a następnie zarzuciła pacjentce, że specjalnie zniszczyła swoją protezę, aby od niej wyłudzić nową. Inny protetyk naprawił błąd pani Sochy, i proteza obecnie pasuje idealnie. Chamstwo, bezczelność, arogancja i zupełny brak profesjonalizmu. Obraża pacjentów. Zdecydowanie nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Modent Pracownia Techniki Dentystycznej Monika Socha-Pawłowska - Suwałki

• Jak się pracuje w Modent Pracownia Techniki Dentystycznej Monika Socha-Pawłowska?

Zobacz opinie na temat firmy Modent Pracownia Techniki Dentystycznej Monika Socha-Pawłowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modent Pracownia Techniki Dentystycznej Monika Socha-Pawłowska?

Modent Pracownia Techniki Dentystycznej Monika Socha-Pawłowska
  • Kosynierów 8