Opinie o Modent Pracownia Techniki Dentystycznej Monika Socha-Pawłowska w Suwałki

counter
5 1 7 5 1
Wiki Nowy wpis

Tyle pozytywnych opinii bardzo dobrze świadczy o firmie. Szkoda jednak jeśli ktoś tu pracuje , że nic nie pisze.

Bernard Nowy wpis

Polecam. Naprawa wykonana szybko i bardzo solidnie.

Zbyszek K. Nowy wpis

Tak rzetelnego fachowca dawno nie spotkałem:konkretnie,na temat,sprawnie i rewelacyjnie.Goraco polecam,wrócę tu i polecę innym:)

Administrator Nowy wpis

Mamy nowy rok 2018. Jakie zmiany zaszły przez ostatni rok w Modent Pracownia Techniki Dentystycznej Monika Socha-Pawłowska? Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę są dla Was satysfakcjonujące?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Andrzej

Jestem zadowolony. Proteza po naprawie jak nowa - najlepiej jak do tej pory. Polecam.

Krystyna W.

Bardzo kompetentna osoba,zna się na swoim fachu,o bardzo dużym doświadczeniu.Polecam goraco.

Marianna

Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług protetycznych pani Sochy-Pawłowskiej. Nie potrafiła prawidłowo skleić protezy, a następnie zarzuciła pacjentce, że specjalnie zniszczyła swoją protezę, aby od niej wyłudzić nową. Inny protetyk naprawił błąd pani Sochy, i proteza obecnie pasuje idealnie. Chamstwo, bezczelność, arogancja i zupełny brak profesjonalizmu. Obraża pacjentów. Zdecydowanie nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Modent Pracownia Techniki Dentystycznej Monika Socha-Pawłowska - Suwałki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad