Estedent Clinic

Opinie o Estedent Clinic

Jakie są warunki zatrudnienia w Estedent Clinic?

PracaPraca Nowy wpis

Estedent to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Pełen profesjonalizm i najwyższe standardy. Jeśli ktoś ambitny to się tu odnajdzie. Najwyższa możliwa nota. Zdecydowanie.

Olga Sze Nowy wpis

Wymarzone miejsce pracy.... pod warunkiem, że jesteśmy realistami. Ja daje 5/5 bo nigdzie się tyle nie nauczyłam.

Asystent

Przyjemne miejsce do pracy, rozwijania umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych. Jeśli chodzi o zarobki bo o to jest dużo pytań to ja mogę jedynie stwierdzić na swoim przykładzie że są powyżej przeciętnej dla stanowiska. Uczciwe ????

Halina Nowy wpis
@Asystent

Dzięki za komentarz! Ja jeszcze chciałabym się dowiedzieć czy te zarobki to są na umowie o pracę? Można taką tutaj dostać? I jak atmosfera w firmie? Zgrany zespół jest?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Estedent Clinic? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
PracownikNA5

Ze swojego doświadczenia mogę śmiało polecić klinikę jako ciekawe miejsce pracy. Patrząc i oceniając z perspektywy czasu to dużo się tutaj nauczyłam i można powiedzieć że rozwinęłam skrzydła. Jeśli chodzi o kwestie finansowe to jak zawsze w życiu są one bardzo indywidualne. Z mojego punktu widzenia są na zdecydowanie satysfakcjonującym poziomie.

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Estedent Clinic. Solidna i bardzo nowoczesna klinika w której można nabrać doświadczenie i rozwinąć umiejętności.

Helena
@Paweł

Super sprawa z tym doświadczeniem i nowymi umiejętnościami, a co z kasą? Sprawy finansowe też są pozytywne oceniane? Szczególnie, czy kasa zawsze jest w terminie, czy zawsze jest pełna, czy w ratach, czy firma praktykuje jakieś regularne premie?

eMka

Pracę dla kliniki wspominam bardzo dobrze. Wiele można się tu nauczyć i zdobyć solidne doświadczenie. Niestety z uwagi na życie osobiste przeniosłam się z Kielc do innego miasta, ale bardzo miło wspominam ten czas. Gdybym tylko mogła to chętnie dalej pracowałabym dla gabinetu.

Stefan
@eMka

Jeśli tam pracowałaś to pewnie wiesz, ile dziewczyna by tam zarobiła, jako asystentka / higienistka stomatologiczna? Widziałem też w starszym ogłoszeniu, że pisali o elastycznym grafiku. Napisz proszę, czy ma się tu samemu wpływ na grafik i jakie miałaś szkolenia?

Jak szefostwo w Estedent Clinic traktuje ludzi?

Londa

Bardzo dobrze. Są wymagający ale to nie fabryka kredek tylko klinika w której można się wiele nauczyć. Ogólnie świetne miejsce na rozwijanie umiejętności.

Nico

Świetne miejsce na karierę stomatologiczną. Technologia jak z Nasa więc jeśli tylko ktoś jest ambitny to z całą pewnością można się tu nauczyć najwyższych standardów i nowoczesnych metod leczenia.

Klientka

Czy mogę dostać do Pani jakieś namiary prywatne? Mam pytanie o lekarza,który tam pracował i zapewne odszedł. Będę wdzięczna.

Asystentka
@Klientka

informacje na temat pracowników objęte są ochrona danych osobowych. prosze ewentualnie zapytać w recepcji.

Klientka
@Asystentka

W recepcji nikt nie chce podać informacji????. Mimo wszystko,dziękuję.

Kwarantanna

Pracowało się w różnych miejscach i z różnymi ludźmi gdzie szef był zły i współpracownicy byli źli. Myślę,że niema miejsc idealnych pracować trzeba.I wierze że można się jakoś dogadać.Pozdrawiam.

Sylwia

Mobbing to bardzo poważny zarzut, mam nadzieję, że sprawa w firmie Estedent się wyjaśniła i teraz pracownikom pracuje się lepiej. Jeżeli odwiedzasz jeszcze to forum to proszę napisz jak sprawa się zakończyła. Czy obecni pracownicy mogą napisać czy obecnie atmosfera w pracy jest lepsza?

Co za bzdura Pani Klaudia nikogo nie zwolniła

Ewelina .W

Bardzo mi miło, że ktoś z tak wąskiego naszego grona chciał się pode mnie podszyć. Myślę, że wylanie smutków przez Internet pod moimi inicjałami pozwoliły Ci się trochę wyżyć. W naszym gabinecie nie spotkałam się jeszcze z czymś takim. Jeżeli ktoś coś miał do mnie lub do p. Klaudii mógł nam to powiedzieć prosto w twarz. W naszym gabinecie póki co nikt nie został zwolniony a osoby, które tu pracują nie są chwilę a już dłuższy czas.

@E.W. Co za nie prawda ?!? Ludzie po co tak nadajecie na innych w internecie ? Myślicie ze w internecie jesteście anonimowi ? Czy wiecie skąd bierze się powód np. do samookaleczeń itp ? Bo ktoś na kogoś nadaje ! Bo ktoś coś powiedział i nawet nie jest w stanie się pod tym podpisać swoimi inicjałami. Wracając do tematu pracuje w tej firmie już jakiś czas i nigdy mnie nic takiego nie spotkało. Ok są wymagania ale to jak w każdej pracy. Każdy szef może mieć wymagania do swojego pracownika......

Marcelina

@osoba z czego wynika tak ogromne zmęczenie ? Tak ciężka praca ?

Karma

Zgadzam się z Pania ivett. (usunięte przez administratora) Nie miła atmosfera, brak poprawnej komunikacji z pracownikiem, brak szacunku do ludzi

Zapytaj
@Karma

Jak się tam pracuję? Możesz podać więcej przykładów? Warto w ogóle składać CV?

Zostaw merytoryczną opinię o Estedent Clinic - Kielce

• Jak się pracuje w Estedent Clinic?

Zobacz opinie na temat firmy Estedent Clinic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Estedent Clinic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Estedent Clinic