Dentico S.C. Aneta Beata Kosacka Paweł Tyl

Zambrów

Opinie o Dentico S.C. Aneta Beata Kosacka Paweł Tyl

benek*1

wykonywałem u nich prace remontowe oszukali mnie na kilka tysięcy złotych. Z tego co wiem nie mnie pierwszego . Ktoś z tego samego powodu podał ich do sądu .Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współprace.

lola1
@benek*1 01.01.2016 18:59

witam, czy byłaby miozliwośc podania namiarów (nr tel) do pani anety bądź pana pawła na priv?

Jak wspominasz współpracę z firmą Dentico S.C. Aneta Beata Kosacka Paweł Tyl? Napisz nam jak oceniasz firmę!

Zostaw opinię o Dentico S.C. Aneta Beata Kosacka Paweł Tyl - Zambrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dentico S.C. Aneta Beata Kosacka Paweł Tyl