Nawet nie wiem od czego zacząć. Może od tego ,że nigdy już nie wrócę do tego gabinetu. Ciężko nawet opisać w jaki sposób zachowuje się właścicielka przychodni Pani Kamila. Nigdy wcześniej się z tak aroganckim, nietaktownym zachowanie nie spotkałam. Przyszłam z dwójka synów na wizytę na nfz. Zostaliśmy praktycznie wyśmiani, i obrażani za nasza tzw głupotę leczenia zębów dzieci na nfz. Pani doktor bardzo negowała jakiekolwiek zabiegi w ramach nfz. Wręcz nas straszyła ,ze poniesiemy straszne konsekwencje , leczenia materiałami nfz. Ze to co oferują prywatnie jest lepsze , łącznie ze znieczuleniem syna w nowoczesnym sposób rzekomo mniej boleśnie, bo komputerowo. Okazało się , ze było gorzej niż zwykły zastrzyk znieczulający na nfz bo syn po raz pierwszy płakał z bólu przy znieczuleniu. A zapłaciłam ze ten „mniejszy ból” 60’zl. Nie wspomnę o ciągłym nawijaniu i krytykowaniu stanu uzębienia, niedbałości jakich sie dopuściliśmy oraz braku rozeznania w rodzajach materiałów do wypełnienia. Według Pani doktor powinnam byla zgłębić taka wiedze , żeby wiedzieć czym sie różnią materiały na nfz ,a te używanie prywatnie. Parcie Pani doktor na wybranie opcji leczenia zębów prywatnie było tak wielkie i tak nachalnie niegrzeczne , ze właściwie nie byłam w stanie nic powiedzieć w tym temacie ani się w jakikolwiek sposób obronić i żałuję tego. Stałam zamurowana i zniesmaczona. Jednyny plus, ze dwa mleczaki syna Pani usunęła szybko i sprawnie.Natomiast Na koniec Pani doktor dodała ze takie wypełnienie zęba na nfz to ona nawet swojemu psu by nie zafundowała. Wiec moje dziecko , wyszło z gabinetu po miesiącu czekania na wizytę, z taka sama dziura w zębie z jaką przyszło, bo nie stać mnie było na ten moment żeby zapłacić za leczenie prywatnie. To co tam się wydarzyło , bylo jednym z najgorszych doświadczeń w moim życiu, jeśli chodzi o lekarzy i ich podejście do pacjenta .Arogancja Pani doktor, jej prześmiewczy ton, całkowity brak taktu i delikatności był dla mnie takim zaskoczeniem , że ciężko to nawet wyrazić. Nie wrócę tam i nikomu nie polecam Pani Kamili. Dodam tylko ze na pierwszej wizycie w tej przychodni też w ramach nfz trafilismy na młoda Panią doktor. Nie pamietam imienia , ale chyba Pani Monika. Wszystko było super. Syn dostał znieczulenie w ramach nfz i wszystko odbyło się bez problemów i zbędnych komentarzy. Byliśmy bardzo zadowoleni. Dlatego umówiliśmy sie tam ponownie. Na nasze nieszczęście tym razem trafiliśmy do Pani Kamili i po tym doświadczeniu już tam nigdy nie wrócimy.
Nowy wpis
anioł
20.05.2024 20:32
Pracownik
NIE polecać zaprosić sanepid ,aby zbadał brud i smród w tym gabinecie powinien być zamknięty natychmiast.Brak empatii i zrozumienia pacjenta.Szkoda zdrowia i pieniędzy na nieudacznictwo i fochy.
Nowy wpis
anioł nr 2
08.01.2025 17:37
Były pracownik
nigdy więcej w tym gabinecie smród i brak profesjonalizmu.Zgadzam się z aniołem i jego wypowiedzią.Fochy i zarozumialstwo panuje w tym gabinecie zamiast kompetencja lekarza.
Nowy wpis
Pacjent
22.03.2024 12:26
Inne
Jestem kompletnie rozczarowany wizytą w gabinecie pani Buszkiewicz.
Jest to przede wszystkim niesympatyczna osoba, która absolutnie nie wzbudza zaufania a pacjenta traktuje z wyższością. Z takim nastawieniem nie powinno pracować się w zawodzie wymagającym kontaktu z drugim człowiekiem. Naprawdę nie polecam. Szkoda nerwów, pieniędzy i czasu.
Pacjentka Barbara
24.10.2022 22:22
Pracownik
Pani doktor Kamila to profesjonalistka, wspaniała kobieta i doktor stomatologi, panie asystentki pełne uśmiech i życzliwe bardzo dobrze wykonujace swoją pracę. Wielkie podziękowania dr. Kamili za moje piękne zęby oraz całego zespołowi. Polecam wszystkim ,, Bamberski Dwór ".
Nowy wpis
gall
16.01.2024 14:10
Inne
Pani Kamila nie jest doktorem Stomatologii. Z żadnych dostępnych dla pacjenta danych to przynajmniej nie wynika. Nawet na oficjalnej stronie jej przychodni nie ma o tym słowa.
Naprawdę proszę omijać gabinet Pani Kamili szerokim łukiem. Niestety Pani Kamila jest osobą pozbawioną empatii. Wyśmiała stan mojego uzębienia sugerując, że nie potrafię dbac o higienę jamy ustnej! Od razu zaleciła skorzystanie z prywatnej usługi higienizacji w jej gabinecie. Dodatkowo byłem umówiony prywatnie na konkretną godzinę, ale zamiast mnie przyjęła najpierw swojego znajomego, który nie był umówiony a ja musiałem nadal czekać. Wizyta u Pani Kamili były najgorsza wizyta u stomatologa w moim życiu.
zbig
21.09.2023 16:54
Inne
Szanowna Stmatologio Bamberski Dwór,
Niezmiernie mi przykro, ale nie do Stomatologii zgłaszałem swoje uwagi i nie rozpocząłem żadnego procesu oczerniania. To zachowanie pani lek. stom. Kamili Buszkiewicz wobec mnie jest niestosowne i do niej uwagi kieruję. Tutaj i w innych miejscach czynię to, z konieczności, skrótowo. Obszernie przedstawiłem jej wszystko w liście poleconym, a wcześniej w gabinecie podczas dopasowywania protez oraz w rozmowach telefonicznych (o ile monologi pani dentystki, głównie na temat jej nieomylności, a mojej stomatologicznej ignorancji, można uznać za rozmowę).
Jeszcze raz mogę powtórzyć, że protezy, mimo kilkakrotnych korekcji, nie nadają się do użytku, ponieważ kaleczą jamę ustną i uniemożliwiają mi jedzenie. Nie zmienią tego wasze, obrażające ludzki rozum pouczenia, że "...akceptacja i przystosowanie się do nowych protez wymaga czasu i cierpliwości...", ani inne równie błyskotliwe informacje o ich wysokiej jakości. To ja mam się przystosować do protez?!
Otóż, nie pierwszy raz mam wykonywane protezy i nigdy nie miałem żadnych problemów. Ostatnie protezy, które z powodzeniem noszę do dziś, zostały wykonane kilkanaście lat temu właśnie w gabinecie pani Buszkiewicz. I (O dziwo! No, po prostu cud jakiś!) od razu, poza jedną drobną poprawką, pasowały jak ulał. Wykonał je wówczas profesjonalny protetyk, który także aktywnie uczestniczył w przymiarkach. Nie wiem czy wtedy "zostały wykorzystane najlepsze materiały", ale protezy te dobrze się sprawują do dziś. Dlatego, z dobrymi wspomnieniami i pełnym zaufaniem, wróciłem do gabinetu pani Buszkiewicz po latach, żeby zamówić nowe. Wtedy widać uważała, że to protezy należy dostosować do wymagań pacjenta, a nie odwrotnie, jak usiłuje mi wmawiać dziś. Cóż, widać Stomatologia Bamberski Dwór poczyniła jakieś ciekawe postępy. Dajcie więc sobie spokój z czczymi stwierdzeniami o waszej otwartości i "chęci pomocy w akceptacji" (cokolwiek to znaczy).
Tak, tym razem pani Buszkiewicz nie sprostała moim, niewygórowanym przecież, wymaganiom, nie mówiąc już o tajemniczym, anonimowym "Techniku dentystycznym". Nawiasem mówiąc wykonany przez niego (nią?) model na wosku rozleciał się podczas przymiarki i spadł na podłogę (to tak a'propos "zasad protetyki stomatologicznej" o których Stomatologia pisze).
Chyba zrozumiałe jest, że nie wrócę do gabinetu p. lek. stom. Kamili Buszkiewicz. Niech więc tkwi w zadufaniu o swej nieomylności, z moimi pieniędzmi w kieszeni. Nie mam zbytniej nadziei na to, że mi je zwróci (numer konta podałem w liście). Mnie - emerytowi nie jest łatwo żyć bez tych kilku tysięcy, ale jak dentystce mają one w czymś pomóc, to życzę dalszych sukcesów. Ja mogę teraz tylko ostrzegać potencjalnych pacjentów jak tylko się da.
zbig
30.09.2023 16:37
Inne
Pisałem tu już wcześniej dlaczego zgadzam się z tą opinią. Dodać mogę jeszcze pazerność pani Buszkiewicz i jej techniczki - protetyczki na pieniądze. Moje protezy zostały wykonane źle a kolejne próby ich korekcji i dopasowywania nic nie dały. Straciłem więc zaufanie do tych pań i żądam zwrotu pieniędzy od pani lek. stom. Kamili Buszkiewicz, bo to jej płaciłem. Dla mnie, emeryta, te kilka tysięcy ma olbrzymie znaczenie. Nie otrzymałem pieniędzy do tej pory.
Noname
28.06.2022 18:52
Inne
Nie polecam P. doktor Buszkiewicz. Na wizytę z bolącym zębem musiałem czekać dwa tygodnie, wizyta trwała pół godz., P. doktor skasowała 400 zł. za założenie plomby. Po 5 dniach ząb znowu zaczął boleć, po umówieniu kolejnej wizyty P. doktor stwierdziła, że jeżeli chcę, to może mi zbadać ten ząb za kolejne 120 zł. I rozpocząć leczenie kanałowe od zatrucia zęba (koszt ok. 600 zł) na dzisiejszej wizycie. Po pytaniu „a co z kosztami, które poniosłem na pierwszej wizycie?” (400 zł.) stwierdziła, że są to koszta, które i tak bym musiał ponieść, ponieważ konieczne byłoby odbudowanie zęba przed rozpoczęciem leczenia kanałowego. Z tego wynika, że miałbym ponieść dwukrotnie koszta za plombę: na początku i na końcu leczenia, ponieważ P. doktor podczas rozmowy wymieniając koszta leczenia kanałowego na końcu dodała koszt plomby: 200 zl.. Ostatecznie wyszedłem z gabinetu nawet bez zbadania zęba i z koniecznością pójścia do innego gabinetu. Była to moja pierwsza i ostatnia „przygoda” z tą Panią. Kieszeń lżejsza o 400 zł . i bolący ząb. Z powyższego wynika, że w żadnej sposób nie ponosi odpowiedzialności za swoją pracę.
Właściciel
12.07.2022 14:47
Pracownik
Dzień dobry.
Panie Sebastianie, niestety terminy na wizyty w ramach NFZ są dość odległe ze względu na ilość pacjentów chcących skorzystać
z świadczeń Narodowego Funduszu Zdrowia.
Po zapoznaniu się z historią Pana leczenia w naszym gabinecie potwierdzamy, że poniósł Pan koszty w wysokości 400zł
(350 zł plomba + 50 zł znieczulenie).
Próchnica w leczonym zębie była głęboka, jednak ząb nie wykazywał żadnych objawów zapalenia, martwicy czy też zgorzeli miazgi.
Decyzja o zaczęciu leczenia kanałowego jest ostatecznością nigdy nie zatruwamy zęba "na zapas".
Pani doktor Buszkiewicz poinformowała Pana o dużym zniszczeniu zęba, o możliwości wystąpienia dolegliwości bólowych , oraz możliwej konieczności przeprowadzenia leczenia kanałowego.
Wszystkie powyższe informacje są zapisane w kartotece, a pod nimi widnieje Pana podpis.
Dewitalizacja zęba tzw. "zatrucie'' według naszego cennika dostępnego w gabinecie jak i na stronie internetowej to kwota 150 zł
(bez znieczulenia), niestety nie wiemy skąd pojawiła się kwota 600 zł.
Przykro nam, że nie sprostaliśmy Pana wymaganiom.
Stomatologia Bamberski Dwór
Małgorzata
29.03.2022 21:44
Inne
W Bamberskim Dworze leczę zęby od dawna, dzięki temu mam jeszcze własne ząbki a nie protezę. Polecam panią doktor Kamilę Buszkiewicz, pełen profesjonalizm. W nowoczesnym gabinecie czuje się zaopiekowana. Polecam
Grazyna
02.02.2022 20:33
Pracownik
0d niedawna jestem pacjentka przychodni pani Doktor Kamili Buszkiewicz .Super obsluga pacjenta ,wysoka kultura w kontakcie z pacjentem. Mam pelne zaufanie do pani Doktor .Polecam wszystkim Stomatologie Bamberski Dwor
Bea
23.01.2022 12:29
Inne
Kilka lat temu p. Kamila wstawiała mi onley i nadal się trzyma. Nie pamiętam, ile płaciłam, ale to było około 500 zł. Teraz pewnie ceny są wyższe. Mam kolejny ząb, który się nadaje do onleya i pewnie znów skorzystam z usług tego gabinetu. Faktycznie panie rozmawiają między sobą, ale mi to nie przeszkadzało. Atmosfera jest dość luźna, ale usługa była wykonana jak należy.
Anna
18.03.2021 19:53
Inne
Witam, jak wygląda praca w tej klinice?
Myślicie, że panuje tam fajna atmosfera? Sprawdzam opinie klientów na różnych stronach o Pani doktor i są w większości pozytywne. Czy korzystaliście kiedyś z usług kliniki? Być może byliście pracownikami firmy? Jeżeli macie czas, opowiedzcie trochę więcej o Stomatologia-Bamberski.
Pacjentka
19.03.2021 17:32
Inne
Większość pozytywnych opinii pisze personel, albo znajomi. Po opinii negatywnej natychmiast ktoś zamieszcza superlatywy. Pani Kamila to specyficzna osoba, na pewno nie można nazwać ja traktowna. Jakość usługi w jej gabinecie mierna. U syna w trakcie kompleksowego leczenia nie zauważono dziury, a plomba wypadła po pół roku. Słowem nie polecam
Mama
23.01.2022 12:01
Inne
Zgadam się w pełni. Dobre opinie piszą zastraszani pracownicy. Mnie też namawiano że mile widziana dobra opinia
Pytanie
21.01.2022 09:40
Inne
Jak długo czekaliście na odzew z Kamila Buszkiewicz Stomatologia-Bamberski Dwór Nzoz? Oddzwaniają zawsze?
Mama
23.01.2022 11:57
Inne
Nie warto nawet się tam zapisywać. Gwarantuje że prywatnie panią zje a na nfz co 3miesiace będzie Pani żeby robić bo pani stomatolog robi tak specjalnie uskarżając się na nfz
Chcesz być na bieżąco z opiniami o tej firmie? Otrzymuj powiadomienia mailowe, gdy pojawi się coś nowego!
pacjent
17.11.2021 12:32
Inne
Nie polecam wizyty u Pani Kamili.
Po pierwsze, Pani doktor najzwyczajniej na święcie (usunięte przez administratora) na pieniądze i zbędne usługi. Usunięcie kamienia w ramach NFZ Pani doktor potraktowała jako zło konieczne, zrobiła to powierzchownie po czym zaleciła mi wykupienie higienizacji u jej asystentki.
Na kolejnej (płatnej) wizycie Pani doktor w sposób krytyczny i prześmiewczy głośno komentowała stan mojego uzębienia....
Dodatkowo Pani Kamila przez całą wizytę rozmawiała z asystentką na prywatne tematy, które średnio mnie interesują.
Nie wspomną już, że pacjenci czekający w poczekalni wszystko słyszą bo za każdym razem kiedy tam byłem, drzwi do gabinetu były uchylone.
Nie polecam nikomu. T
o była moja ostatnia wizyta u tej Pani - nie pozdrawiam!
Mama
20.01.2022 22:51
Inne
Popieram zero kultury Pani Kamili Buszkiewicz
Mama
20.01.2022 23:04
Inne
Zgadzam się, absolutny brak kultury
pacjentka
17.07.2019 18:14
Inne
Nie polecam. Drogo - za malutką plombę dopłata 150 zł, często miesiąc oczekiwania na kolejny termin, brak chirurga w gabinecie.
Mama
20.01.2022 23:01
Inne
Kawy nie podają. Pierwsza wizyta super, druga wypada plomba płatność 250zl,trzecie spotkanie nfz po pół roku wypada plomba i odsłaniają się prawdziwe oblicza obraża Pani Kamili, obsługa cicha wystraszona i zakłamana. Z dziećmi 9zostałam potraktowana jak zagrożenie bo Pani miała kiepski dzień i kłóciła się z NFZ za co oberwało się mi, po serię pytań do Pani doktor wulgarność i krzyki w moja stronę oraz kłamanie. Skończyło się iz wezwano policję do mnie bo jestem zagrożeniem będąc nieszczepiona. Policja nie stwierdziła zagrożenia z mojej strony. Pani Buszkiewicz w opuszczonej maseczce pod nosem, zero ankiety covidowej, zero pomiaru temperatury a w momencie chęci mojej córki zdezynfekowania rąk, odkładając misia na parapet zaczęła krzyczeć "co robisz". Opinie dobre na ich stronie bo sama się nabrałam na to. Pani Kamila też dając mi wizytówkę podpowiedziała że mile widziana opinia
Zgadam się, z powodów nerwowych zachowan Pani Kamili Buszkiewicz oraz krzyków jeśli nie jest po jej myśli, wzywa nawet policję do klientow
Zbigniew
17.09.2019 17:37
Inne
Korzystam z gabinetu około 6 lat. Obsługa i lekarze są bardzo sympatyczni i profesjonalni. Rwanie zębów przez dr. Kamilę to majstersztyk. Jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam
JW
14.03.2019 21:39
Inne
Bardzo miła i profesjonalna obsługa Polecam!!!! Bez stresu, bólu i w miłej atmosferze- wyszłam bardzo zadowolona .
Zostaw merytoryczną opinię o Kamila Buszkiewicz Stomatologia-Bamberski Dwór Nzoz
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.