Ars Dentis Gabinet Stomatologiczny Rafał Włodek

Krynica-zdrój

Opinie o Ars Dentis Gabinet Stomatologiczny Rafał Włodek

Anna W

Z przykrością muszę stwierdzić, że nie polecam tego stomatologa. W ogóle nie liczy się z pacjentem. Miesiąc wcześniej zapisałam się na 29 grudnia na wizytę do dr Włodka. Przebywałam w tym czasie w Polsce i bardzo mi na tym zależało. Udałam się na godzinę 14 zgodnie z ustaleniami. Otrzymałam informacje,iż mają awarie i jeżeli ja naprawią oddzwonią a jeżeli nie żeby zadzwonić 30 grudnia około godz 8. Tak zrobiłam, usłyszałam proszę dzwonić ok 14, o 14 prosili by dzwonić o 16, później o 18, następnie o 20. O 20 usłyszałam proszę zadzwonić za 10 min i dzwoniłam od 20.10 do 21 nikt nie odebrał. Dla mnie katastroficzne podejście do pacjenta. Rozumiem awarie się zdarzają ale takie zwodzenie pacjenta jest nie w porządku, nie polecam!

ARSDENTIS
@Anna W 30.12.2014 21:11

W odpowiedzi na Pani zarzuty ,nie pozostaje mi nic innego jak tylko przeprosić w imieniu personelu.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Ars Dentis Gabinet Stomatologiczny Rafał Włodek - Krynica-zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ars Dentis Gabinet Stomatologiczny Rafał Włodek