Opinie o Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Ars Dentis Rafał Włodek w Krynica-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Ars Dentis Rafał Włodek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Ars Dentis Rafał Włodek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Ars Dentis Rafał Włodek w Krynica-Zdrój

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Ars Dentis Rafał Włodek?

Aneta Nowy wpis

Nie do końca rozumiem, co masz na myśli, doprecyzuj, jeśli możesz. Pytanie na które odpowiadasz dotyczyło stylu zarządzania kadrą pracowniczą w Ars Dentis. Możesz powiedzieć, jak oceniasz tę kwestię?

Piotr Nowy wpis
@Aneta

Ja tez ale rozumie dentystę !! Cudowny uśmiech hah bujajcie się :)

Dentysta

Tutaj pracuje jeden dentysta tylko czy też zatrudniają dodatkowych?

Statysta Nowy wpis
@Dentysta

Hmmmm to wszystko prawda ;)

Czy często w firmie Ars Dentis Gabinet Stomatologiczny Rafał Włodek zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

No właśnie jak często ??? Dajesz taką okazje dama od szamba

Magda

Czy nie poszukują może asystentki do pomocy?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Ars Dentis Rafał Włodek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Kiki

Nie polecam. ????Mojej córce kl.8 podczas lakierowania zostały zrobione rany w buzi, a do tego pani dentysta wyjmowała jej waciki z buzi paluchami i to bez rękawiczek. Gdzie tu BHP. Niekompletny pracownik w służbie zdrowia z tej pani chyba studia przespała. ODRADZAM ????????????

Anna W

Z przykrością muszę stwierdzić, że nie polecam tego stomatologa. W ogóle nie liczy się z pacjentem. Miesiąc wcześniej zapisałam się na 29 grudnia na wizytę do dr Włodka. Przebywałam w tym czasie w Polsce i bardzo mi na tym zależało. Udałam się na godzinę 14 zgodnie z ustaleniami. Otrzymałam informacje,iż mają awarie i jeżeli ja naprawią oddzwonią a jeżeli nie żeby zadzwonić 30 grudnia około godz 8. Tak zrobiłam, usłyszałam proszę dzwonić ok 14, o 14 prosili by dzwonić o 16, później o 18, następnie o 20. O 20 usłyszałam proszę zadzwonić za 10 min i dzwoniłam od 20.10 do 21 nikt nie odebrał. Dla mnie katastroficzne podejście do pacjenta. Rozumiem awarie się zdarzają ale takie zwodzenie pacjenta jest nie w porządku, nie polecam!

ARSDENTIS
@Anna W

W odpowiedzi na Pani zarzuty ,nie pozostaje mi nic innego jak tylko przeprosić w imieniu personelu.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Ars Dentis Rafał Włodek - Krynica-Zdrój

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Ars Dentis Rafał Włodek
  • Al. Tysiąclecia 45