Opinie o Emilia Bartczak Przychodnia Stomatologiczna Aesthetic Dental w Bełchatów piotrków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Emilia Bartczak Przychodnia Stomatologiczna Aesthetic Dental. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Emilia Bartczak Przychodnia Stomatologiczna Aesthetic Dental na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emilia Bartczak Przychodnia Stomatologiczna Aesthetic Dental w Bełchatów piotrków

Zofia Nowy wpis

Dzień dobry. czy miesiąc temu nie był przypadkiem potrzebny opiekun pacjenta? mam w przeglądarce zajawke, że przychodnia potrzebowała kogoś takiego oferując przy tym od 5 do 10 tys. stąd zainteresowanie. tylko czy to się zgadza? są możliwe takie zarobki?

Grażyna

W grudni a także styczniu były prowadzone nabory? gdzie można uzyskać dostęp do tych ofert, czy widnieją jeszcze w internecie? chce się przyjrzeć warunkom. Jeśli podkreślone zostało, że jak na razie jest komplet czy to oznacza, że nie będzie tworzonego nowego stanowiska w najbliższym czasie?

Małgorzata Nowy wpis
@Grażyna

Tak, mieliśmy rekrutację na przełomie roku. Nasze oferty pracy można znaleźć m.in. na portalu OLX.

Czyli co się składa na aktualne benefity? czy co roku dodawane są jakieś nowe? W ostatniej opinii stwierdzono, że są one na dobrym poziomie, tak samo zresztą jak wynagrodzenie. Zastanawiam się czy mieści się ono w średnich widełkach rynkowych czy może je przewyższa?

Małgorzata Nowy wpis

Wszystkie warunki zatrudnienia, w tym kwestie związanie z wynagrodzeniem są przedstawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej rekrutacji.

Czy pracodawca Emilia Bartczak Przychodnia Stomatologiczna Aesthetic Dental motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Małgorzata

Oczywiście! Pracownicy mają realną możliwość rozwoju zawodowego, są im zapewniane szkolenia. Ważnym czynnikiem motywacyjnym jest też stabilność zatrudnienia. Wśród zespołu panuje przyjazna atmosfera, co również ma ogromne znaczenie i działa motywująco. Jeśli chodzi o kwestie finansowe, poziom wynagrodzeń oraz dodatkowe benefity są na bardzo dobrym poziomie.

Brałeś udział w rekrutacji do Emilia Bartczak Przychodnia Stomatologiczna Aesthetic Dental. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czy mimo tego, że pracownicy raczej wiążą się z przychodnią na długo będą możliwe jakieś przyjęcia? jest nowy rok i zastanawiam się nad ewentualnym rozwojem. Ciekawa tez jestem czy te wspomniane kiedyś zarobki może jakoś wzrosły?

Małgorzata

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej przychodni. W grudniu i styczniu mieliśmy rekrutację nowych pracowników i aktualnie mamy już komplet etatów.

Zauważyłam, że jeszcze w ubiegłym roku było sporo opinii odnośnie pracy a w tym temat jakby się urwał. Z czego to wynika? mnie interesuje praca jako asystentka, widzę w niektórych opiniach odniesienie do pracy dziewczyn. A atmosfera miedzy nimi jaka obecnie by była? Czy w tym roku podjęcie się zatrudnienia będzie jeszcze możliwe? Na jakiej umowie początkowej?

Małgorzata

Dzień dobry, od ostatnich opinii nie nastąpiły żadne większe zmiany kadrowe, stąd też cisza w komentarzach. Atmosfera pracy jest bardzo dobra, a zarobki satysfakcjonujące, więc pracownicy wiążą się z Aesthetic Dental na długo :-)

Milena

W przychodni Aesthetic Dental pracuję od 7 lat tym samym jestem pracownikiem z najdłuższym stażem. Cenię sobie pracę w przychodni z wielu względów, spędzamy w niej większość dnia dlatego bardzo ważna jest atmosfera a ta jest bardzo dobra, oczywiście bywają lepsze i gorsze chwile ale myślę, że tak jest wszędzie. Zawsze mogę liczyć na wsparcie koleżanek czy pomoc lekarzy. Moja praca jest doceniana zawsze, zarówno finansowo jak i słowem - co dla mnie jest również ważne. Cenię szefową bo od niej bardzo dużo się nauczyłam, jest bardzo dobrym lekarzem jak i człowiekiem i to samo mogę powiedzieć o szefie. Wynagrodzenie jest zawsze na czas, umowa o pracę na czas nieokreślony praktycznie od początku pracy, wszystkie zasady uwzględnione w regulaminie ????

Jestem lekarzem dentystą, pracuję w przychodni od 7 lat . Bardzo cenię sobie to miejsce za szeroko rozmumiany komfort pracy: • dobry sprzęt i materiały ( w tej kwestii nie ma oszczędzania, jeśli coś ma służyć świadczeniu leczenia na najlepszym poziomie jest to kupowane) • współpraca między lekarzami ( nie zostajemy sami w czterech ścianach danego gabinetu, tylko wspólnie prowadzimy leczenie pacjentów, a z każdym ewentualnym problem radzimy sobie razem) co pozwala na duży komfort pracy, ale przede wszystkim na leczenie pacjentów na najwyższym poziomie • bardzo dobra asysta i recepcja. Asystentki i recepcjonistki pracują na wysokim standardzie( a z tego co wiem ich ciężka praca odzwierciedlona jest w godnych zarobkach i premiach, wszystkie są zatrudnione na umowę o pracę) • przyjazna atmosfera w pracy, jest tu po prostu miło • bardzo dobre zarobki Wiadomo jak w każdej pracy czasem bywają jakieś spięcia, niedomówienia, problemy. Ale są to sporadyczne sytuacje , które są szybko rozwiązywane. Nie wpływają jak widać na ogół mojej opinii na temat przychodni. W żadnej innej przychodni nie pracowało mi się lepiej niż tutaj.

Dominika

Jestem pracownikiem przychodni od 5 lat . Atmosfera w pracy jest bardzo miła i przyjazna. Relacje między asystentkami , lekarzami i szefostwem są bardzo dobre. Nigdy nikt nie zostaje sam ze swoim problem, zawsze się wspieramy i próbujemy pomóc sobie wzajemnie. Każdy pracownik otrzymuje umowę o pracę. Wynagrodzenie jest zawsze terminowo wypłacane. Za zaangażowanie w pracy i dodatkowe obowiązki jesteśmy dodatkowo premiowane. Mamy również zwracane koszty szkoły, obuwia czy zajęć sportowych . Pracowałam w wielu miejscach również poza granicą naszego kraju i nigdzie nie było lepiej niż w Aesthetic Dental . Polecam z czystym sumieniem to miejsce pracy ;))

Magda

Jestem lekarzem i pracuje w AD ponad rok. Gabinety są bardzo dobrze wyposażone. Przelewy po wystawieniu faktury są w ciągu kilku dni, zgodnie z umową. System rozliczania lekarzy jest inny niż standardowo przyjęty procent, jednak jest on korzystny dla lekarza. Wszystko jasno opisane w umowie. Grafiki są w 100 proc zapełnione, a pacjenci przychodzą na umówione wizyty. Atmosfera w firmie jest przyjazna, zarówno na linii lekarz-lekarz jak i lekarz-asysta.

Paulina

Pracuje w przychodni od 6 lat. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra. Relacje z lekarzami, współpracownikami i szefostwem są przyjazne i szczere. Każdy ma możliwość wykazywania sie i angażowania w prace przychodni a za to dodatkowo wynagradzany. Pensja jest ZAWSZE na czas. Praca jest stabilna a procedury i regulamin pracy jasno określają obowiązki i przywileje pracownika.

Joanna

Pracuję w tej firmie prawie 3 lata i nie jest to najdłuższy staż wśród pracowników. Nigdy nie było tak żeby pracownik za zaangażowanie i dobra pracę nie został doceniony. Jeżeli ktoś przychodzi do pracy tylko po to żeby podpisać się na liście i "byle do piątku" to niech nie chodzi później zdziwiony ;) Szef jest wymagający, ale chyba taka domena dobrego szefa. Z każdym można się dogadać jeśli się chce :)

Halina
@Joanna

No długi staż pracy o czymś świadczy jednak :) A powiedz mi, jak w firmie jest z awansowaniem i rozwojem? Szef wymaga, ale motywuje pracowników odpowiednio?

Dominika

Mocne słowa, a jakieś przykłady o co chodzi?? Bo ciężko sobie wyobrazić naprawdę

Kamila
@Dominika

Np: nie odpisałas na maila masz wstrzymaną wypłatę, kiedy wypłaci nie wiadomo, jak miałaś jakiś wydatek zaplanowany na ten dzień to zapomnij. (usunięte przez administratora)Może wysłać cię po zakupy gabinetowe i powie ci, ze to w godzinach pracy było, a ze spaliłeś swoje paliwo to go nie interesuje. (usunięte przez administratora)

Katarzyna
@Kamila

Co.xd z Tym wstrzymywaniem wypłaty to tak na serio? Przecież tak nie można. :( Ale jeśli to prawda to po ile średnio ludzie tutaj pracują?

Przemysław Bartczak

Zniesławienie (pomówienie, obmówienie, oszczerstwo) to przestępstwo opisane w art. 212 kodeksu karnego. Składam zawiadomienie do Policji celem ścigania autorki/autora niniejszego wpisu.

Przemysław Bartczak

Rzeczy, które wypisuje "Kamila" to pomówienia. Nie będę się do nich tutaj odnosił. Uważam że jesteśmy jednym z lepszych o ile nie najlepszym pracodawcą w naszej branży. a) wszystkie asystentki mają umowę o pracę na czas nieokreślony. b) zarabiają zdecydowanie więcej niż w podobnych firmach. U nas normą nie jest minimalna ale średnia krajowa. c) każda dziewczyna ma dodatki miesięczne za obowiązki dodatkowe i premie. d) płacimy za szkoły asystentek/higienistek, obuwie, stroje, zajęcia sportowe. e) organizujemy raz do roku bezpłatny wyjazd integracyjny f) obecnie staż pracy naszych dziewczyn to 7, 5, 5, 3, 2, ponad 1, ponad 1 lat. g) mamy parę dziewczyn na urlopach macierzyńskich i wychowawczych. Dziewczyny o ile chcą wracają do pracy u nas.

@Przemysław Bartczak

"Uważam że jesteśmy jednym z lepszych o ile nie najlepszym pracodawcą w naszej branży." - oczywiście chodziło mi o nasz region.

Niki

Ponad 30 min czekania za kazdym razem, zapisywanie na godziny calkowicie nie ma sensu, i tak sie czeka swoje,panie w recepcji malo sympatyczne, opieke ocenie medyczna ocenie za dwa lata bo dopiero mam zalozony aparat.

Katarzyna
@Niki

I to zawsze wypada te 30 min? Czyli teoretycznie można przychodzić pół godziny po czasie i zawsze się zdąży?

Emilia Bartczak
@Niki

Dobry wieczór, z tego co czytam to długa droga przed nami. Przyznaję zdarzają się czasem poślizgi, nie mogę obiecać, że więcej się to nie powtórzy, zwłaszcza, że nie znam Pani/Pana personaliów. Jeśli ma Pani/Pan uwagi co do pracy recepcji chętnie je usłyszę, bo może tego nie widać ale bardzo się staramy trzymać dobry poziom i jesteśmy otwarci na krytykę. Jeśli coś Pani/Panu przeszkadza w mojej pracy to naprawdę dobry moment na rozmowę, do której zachęcam. Miłego wieczoru Emilia Bartczak

Zuzanna

Ciekawa sprawa z tą premią i całą sprawą. Wiecie, czy w regulaminie coś się zmieniło od tamtego czasu w związku z ta "premią" o której mowa niżej? Jak jest teraz?

Magda

Czy firma płaci składki?

cmetb

Profesjonalne podejście do pacjenta, przemiły personel (Aesthetic Dental - Piotrków Trybunalski). Polecam.

Agnieszka

Miałam ,,nieprzyjemność" pracować w tym miejscu i w moim mniemaniu jest to najgorszy pracodawca u jakiego byłam zatrudniona. Próbowano mnie oszukać i ukarać za odejście z pracy nie wypłacając mi należnych pieniędzy, na które uczciwie zapracowałam. Sprawę musiał rozstrzygnąć sąd pracy, który opowiadając się po mojej stronie nakazał uregulowanie tych zobowiązań względem mojej osoby. Dzięki temu niemiło wspominam pracę tam, ponieważ chciałam rozstać sie w sposób kulturalny nie ukrywając powodów tego odejścia. Niestety w oczach pracodawcy okazałam się niewdzięcznym pracownikiem, który powinien był za to ponieść karę stosując środki nie przystające poważnemu i wydawałoby sie wykształconemu człowiekowi. Jak sie okazało w tym przypadku wykształcenie z kulturą dawno się minęły. Pozostawiło to mój niesmak do tego miejsca i współczucie co do osób nadal tam pracujących. Mam jedynie nadzieję, że pracodawca zamiast ,,złotówek'' w oczach zacznie dostrzegać, że pracownik to też człowiek. Oczywiście wpis ten nie jest wpisem anonimowym, bo wszyscy którzy ze mną tam pracowali i czytając to, wiedzą o kogo chodzi. Opinia ta może zostać w każdej chwili poparta stosownymi dokumentami potwierdzającymi opisaną sytuację. Ale żeby sie przekonać trzeba tam niestety popracować. Chciałam rozstać się ugodowo. Niestety potraktowano mnie jak tanią siłę roboczą, która nie tańcząc jak jej zagrają dostaje kopniaka na do widzenia i najlepiej żeby skuliła uszy po sobie i przyjęła to z pokorą. Z mojego punktu widzenia uzasadnione jest nie polecanie tego miejsca jako potencjalnej pracy. Przez to jak zostałam potraktowana odchodząc, żałuję że kiedykolwiek tam pracowałam, ale przyszłym i obecnym pracownikom życzę, by nie zostali potraktowani tak jak ja.

@Agnieszka

Pani Agnieszka była u nas zatrudniona w okresie X 2015-XII2016. Obowiązuje u nas zasada iż za dany rok wypłacana jest nagroda pracownikowi pod warunkiem iż pracownik pracuje u nas dalej lub nie jest na okresie wypowiedzenia. Pani Agnieszka złożyła wypowiedzenie w listopadzie. Była w pełni świadoma zapisów regulaminu pracy. Odmówiłem wypłaty tejże nagrody Pani Agnieszce. Niestety w regulaminie użyłem słowa "premia" które spowodowało iż w przypadku rozprawy przed sądem pracy wynik mógł być niejednoznaczny. Dla świętego spokoju wypłaciliśmy Pani Agnieszce te pieniądze.

Zostaw merytoryczną opinię o Emilia Bartczak Przychodnia Stomatologiczna Aesthetic Dental - Bełchatów piotrków

• Jak się pracuje w Emilia Bartczak Przychodnia Stomatologiczna Aesthetic Dental?

Zobacz opinie na temat firmy Emilia Bartczak Przychodnia Stomatologiczna Aesthetic Dental tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emilia Bartczak Przychodnia Stomatologiczna Aesthetic Dental?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Emilia Bartczak Przychodnia Stomatologiczna Aesthetic Dental
  • Energetyków 10