Opinie o Cadent Olszewski Grzegorz w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cadent Olszewski Grzegorz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cadent Olszewski Grzegorz o rekrutacji.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadent Olszewski Grzegorz w Gdynia

Marzena Nowy wpis

Jaka umowa ostatecznie jest zawierana? I jakie są terminy dotyczące ewentualnych wypłat? Widziałam te opinie dotyczące jakichś opóźnień, których obecnie jestem ciekawa. Z czego wynikają? Ktoś pisał o jakimś widzimisię, czy to oznacza że nie ma problemów z płynnością finansową? I te wspomniane premie jakie mają wysokości?

@Marzena

Firma na pewno nie ma problemow z płynnością finansowa.Opoznienia wynikają z niefrasobliwości i braku szacunku do ludzi.

Laura Nowy wpis

Bo to prawda,że w Cadencie obiecują gruszki na wierzbie .Pani pseudomenadzer,czyli po prostu żona szefa nie ma pojęcia o zarządzaniu.

Magdalena

Dzień dobry. Proszę o opinię na temat pracy jako asystentka stomatologiczna. Szukam zatrudnienia w Gdyni i tak znalazłam Centrum. Widziałam już zakładkę z Zespołem a także Personelem, do którego wstępnie chciałabym dołączyć. Jakie warunki muszę na samym początku spełnić? I czy znane są potencjalne stawki i inne dodatki?

Laura
@Magdalena

Wszystko pięknie wygląda na stronie.Nie polecam pracodawcy,brak szacunku do pracownika,obiecywanie gruszek na wierzbie,wypłata nieterminowo,fatalne zarządzanie firmą.

Agata
@Laura

Obiecanie gruszek na wierzbie? A jakie to gruszki można obiecać na stanowisku asystentki? Chyba, że masz jeszcze jakieś inne na myśli? W kontekście tej terminowości to z czego wynika ta wspomniana sytuacja? I jak często mogła się powtarzać?

@Agata

Obiecywanie premii co 3 miesiące -zwykle z opóźnieniem 1-2 miesięcznym,czyli zamiast 4 razy w roku masz premie 2,czasem 3 na rok.Kwota też nie powala.Wyplata raz jest 3 dnia miesiąca,raz 10 w zależności od widzimisię "pani menadżer",jak masz 12 h to czasem nie masz przerwy na posiłek.Cos jeszcze?

Zostaw merytoryczną opinię o Cadent Olszewski Grzegorz - Gdynia

Cadent Olszewski Grzegorz