Opinie o Janusz Popowicz Indywidualna Praktyka Lekarska w Czarnków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Janusz Popowicz Indywidualna Praktyka Lekarska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Janusz Popowicz Indywidualna Praktyka Lekarska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janusz Popowicz Indywidualna Praktyka Lekarska w Czarnków

dzidek Nowy wpis

Opinie na temat diagnozy wyrażają ludzie niewykształceni medycznie -tylko w Polsce. Oczywiście znacie się jeszcze na leczeniu i piłce nożnej. Najpierw trzeba skończyć studia -opiniodawco......

Pacjent Nowy wpis

Nie polecam. Brak kultury osobistej, - zdala od tego „lekarza”! Nie wykonał badania i bezpodstawnie wypisał silny lek kobiecie w ciąży. Brak empatii i wiedzy merytorycznej. Zdecydowanie dopadło Pana wypalenie zawodowe.

@Pacjent

A mogę wiedzieć, gdzie przyjmuje ten lekarz? Ktoś tutaj wspominał o izbie przyjęć i trochę zwątpiłam. Nie prowadzi swojego prywatnego gabinetu?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Janusz Popowicz Indywidualna Praktyka Lekarska?

Gustaw

Chamskie zachowanie w izbie przyjęć. Nie zlecił żadnych badań. Wróży z fusów. Oczywiście zle postawiona diagnoza. Przy czym oczywiście zachowanie na poziomie blokowiska. Lekarz, który pracuje za karę i nie powinien mieć kontaktu z ludźmi. Należy coś z tym zrobić, ponieważ jeszcze z tego wszystkiego tragedia wyjdzie. Nie dałbym mu kota na leczenie, a co dopiero człowieka.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Janusz Popowicz Indywidualna Praktyka Lekarska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Janusz Popowicz Indywidualna Praktyka Lekarska podczas okresu próbnego?

dzidek

jakbyście wszyscy niezadowoleni nie przychodzili z pierdołami w środku nocy byłoby lepiej. zajmujecie miejsce ludziom naprawdę chorym , to jakie ma być do was podejście . Choroby o których piszecie nie pojawiają się nagle o północy.

Małgorzata

Witam, widziałam na forum, że ktoś interesował się pracownikami w gabinecie, obecnie ilu ich mogłoby być? Nie widzę żadnych opinii a rozglądam się za praktyką u nas w mieście i chciałam się zorientować w warunkach. Był może ktoś na przyuczeniu i mógłby wyrazić swoje zdanie na ten temat?

Piotrek - Czarnków

Bardzo doświadczony i przykładny lekarz !

Natalia

Nie polecam. Bardzo niekulturalny lekarz, badanie wykonał jakby z przymusu po czym stwierdził że dziecko osłuchowo jest czyste. Dzień później wylądowaliśmy z dzieckiem w szpitalu z zapaleniem płuc i oskrzeli. Psa nie dałabym temu człowiekowi leczyć.

Edyta

Świetny lekarz bardzo kompetentny oraz zaangażowany w sprawy pacjenta.

md2410

Tragedia. Zachowanie w stosunku do pacjenta na izbie przyjęć w Czarnkowie ponizej krytyki. Zero kulturalnej rozmowy z pacjentem o stanie zdrowia, tylko osadzanie bezpodstawne o braku leczenia choroby przewlekłej która mam.

@md2410

Jeśli to byłaby faktycznie prawda to czy tego typu niedopatrzenia nie powinno się gdzieś zgłosić? Jak ta sytuacja została tak właściwie rozwiązana?

Weronika

Nie wiem czy Pan Janusz jest dobrym czy złym lekarzem w swojej specjalizacji ale jego poziom kultury i podejście do pacjenta jest na żenującym poziomie. Syn jest w trakcie leczenie więc trudno mi stwierdzić póki co czy diagnoza lekarza jest słuszna ale jedno wiem na pewno że z takim podejściem to Pan Janusz nie powinien mieć dyżurów na izbie przyjęć, ewidentnie kontakt z ludźmi jest mu nie na rękę. Przydałaby mu się już emerytura zdała od ludzi A zwłaszcza od dzieci. Nie polecam ze względu na gburowatość iinne tego typu określenia.

@Weronika

Ale jakie to podejście ma? Jak się zachowuje? Chodzi o ten brak kultury wspominany tutaj przez innych ludzi?

Maks

Pierwszy raz spotkałem taką kreatuę,lekarz bez kultury,dno, wydaje mi się że wyczułem alkohol,miał szczęście że nie miałem czasu bo bym zrobił z nim porządek, prawdopodobnie ma problem z alkoholem

Tomasz
@Maks

To cenna wskazówka dla innych pacjentów oraz potencjalnych pracowników, gdyby chcieli sprawdzić przyszłego pracodawcę. Orientujesz się może, czy ten lekarz pracuje solo, czy kogoś zatrudnia, np: do umawiania wizyt?

@Maks

Ale czy lekarz chociaż dobrze postawił diagnozę? Pomogło?

Piotr W.

Widać kilka negatywnych opinii, prawda jest taka, że ludzie piszą tylko gdy są niezadowoleni. Gdy wszystko jest w porządku, nikt opinii nie napisze, sam tego doświadczam będąc właścicielem sporej firmy. Jako pacjent Doktora Janusza jestem zadowolony z jego usług i pomocy jaką wielokrotnie otrzymałem. Pozdrawiam

Pacjent Mariusz

Bardzo dobry lekarz, znam dobrze Pana Doktora, więc śmieszą mnie opinie pacjentek, które z byle głupotą idą zajmować miejsce na Izbie przyjęć albo SOR ludzie potrzebujący prawdziwej pomocy muszą czekać, sam byłem w takiej sytuacji.

Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak niekulturalnym i opryskliwym lekarzem. Potraktował mnie jakbym był jakąś szmatą, anie pacjentem. Nie POLECAM!!!

@ja

Zostałam potraktowana dokładnie w taki sam sposób. Brak słów!

Regio

Bardzo nieprzyjemny lekarz, brak kultury,gburowaty. Zachowanie tego Pana poniżej zera dziwię się placówką służby zdrowia że przyjmują ludzi o tak niskiej kulturze osobistej. Nie polecam!!!! Zdala od tego lekarza.

@Regio

dokładnie!

Niezadowolona Pacjentka

Pan doktor powinien zastanowić się nad zmianą zawodu. Podejście do pacjenta tragiczne. Nikt nigdy nie potraktował mnie w ten sposób. Lekarz zignorował kompletnie moje objawy podczas wizyty na pogotowiu o 1 w nocy. Nawet nie pofatygował się, aby mnie zbadać przy silnym bólu pleców ( podejrzewam nerki ). Kazał jedynie zgłosić się do lekarza rodzinnego, bo "w końcu od tego jest" powiedział w bardzo bezczelny sposób. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie będę musiała oglądać tego lekarza.

Arek

Bardzo przyjemna wizyta oraz skuteczny dobór leków.

Zostaw merytoryczną opinię o Janusz Popowicz Indywidualna Praktyka Lekarska - Czarnków

Janusz Popowicz Indywidualna Praktyka Lekarska
4.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Kościuszki 94
    64-700 Czarnków