Lange Łukaszuk Sp.j.

Byków

Opinie o Lange Łukaszuk Sp.j.

?

Wcaleniejest tak jak piszą. Dostaniesz Focusa po wypadku. Plany kosmos. Zarząd może być. Jednakże wzje to kosmos. Brak koncepcji na prowadzenie firmy. Utopia. Zdecydowanie nie polecam.

zainteresowany

Jakimi autami jeżdżą PH. Jaka jest podstawa i jak z realizacją planów?

?

Firma bardzo kompetentna i przyjazna. Szczerze polecam pracę w niej. Zarząd to "normalni" ludzie w pełnym tego słowa znaczeniu. Otwarci na innych, bardzo życzliwi, zawsze pomocni i opanowani. Zawsze starają się zaradzać problemom i wyciągnąć pomocną dłoń w razie potrzeby. Praca w przyjemnej, naprawdę rodzinnej atmosferze, współpracownicy zawsze pozytywnie nastawieni. Kasa również niezła.

Przedstawiciel

Polecam, bardzo dobra firma. Poukładani ludzie, przyjazna atmosfera. Plany i wymagania do zrealizowania, wiadomo pracować trzeba, ale jeśli masz efekty to i kasa jest przyzwoita.

były pracownik

Praca w Lange Łukaszuk może i była przyjemna ale nie lekka jednak od czasu zmian jeśli chodzi o magazyn to odradzam kierownik to osoba mało ogarnięta bez najmniejszego doświadczenia w kierowaniu ludzmi, ekipa chłopaków była spoko nie wiem jak teraz. Wynagrodzenie szału nie ma jeśli masz blisko,ale na kokosy nie liczcie jakieś mniej jak 2tyś. Co dobrego pracuje się po 8 h od pon-do piąt. Moja ocena jest

Zostaw opinię o Lange Łukaszuk Sp.j. - Byków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lange Łukaszuk Sp.j.