Opinie o Vertebra Gabinet Rehabilitacji Sierpiński Robert w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Vertebra Gabinet Rehabilitacji Sierpiński Robert. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vertebra Gabinet Rehabilitacji Sierpiński Robert na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vertebra Gabinet Rehabilitacji Sierpiński Robert w Białystok

Gość Nowy wpis

Powiem tak. Nie chcę tu psioczyć lub robić złego pi-ARu, ale w moim przypadku po trzech wizytach nie było żadnej poprawy. Oprócz pierwszej wizyty, gdzie najdłużej trwało zakładanie karty i podpisywanie zgód, sam proces nazwijmy to nastawiania trwał około 2 minuty może mniej. Kasa nie mała, a efekt żaden (po ostatniej wizycie do tej pory bolą mnie mięśnie szyi). Teraz chodzę gdzie indziej i najpierw mam przygotowanie ciała do zabiegu w postaci masażu, rozgrzania manualnego poszczególnych mięśni i dopiero nastawianie kręgosłupa i stawów na właściwe tory. Jeżeli komuś pomogły wizyty u Pana Roberta to bardzo dobrze, w moim przypadku była to strata kasy i pogorszenie stanu pierwotnego.

Po komentarzach widzę, że ostatnia opinia została dodana w zeszłym roku, jest ona podobnie jak poprzednie dodawana ze strony pacjentki. Co wam przy tym więc wiadomo jakichś o praktykach czy też stażach? Szukam ich w zakresie rehabilitacji w Białymstoku i myślałam, że takie opinie by się tu znalazły. Wiec jeśli ktoś był w ostatnim czasie to mógłby ocenić?

Ania Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona, dzięki Panu dr Sierpińskiemu zaczęłam normalnie chodzić. Dla mnie on jest cudotwórcą!

Renata Nowy wpis

Profesjonalizm, empatia, zaangażowanie, zrozumienie, cierpliwość, fachowa pomoc, można wymieniać długo, jesteście najlepsi, pozdrawiam.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vertebra Gabinet Rehabilitacji Sierpiński Robert? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Bogusia

Profesjonalizm pana Roberta jest bardzo wysoki, wielu ludziom pomaga. Osoby z niejasną diagnozą lub osteoporozą mogą być odesłane do dalszej diagnostyki MR/KT/RTG, lub na zabieg operacyjny. Kto nie rozumie tej metody leczenia radzę sięgnąć po fachową literaturę, która kosztuje dużo więcej niż wizyta w gabinecie. Pan, który wchodzi do gabinetu powinien zapukać i poczekać na zaproszenie, a nie wchodzić jak...........,bo on musi być pierwszy. Po to aby umówić się na wizytę pan Robert na stronie internetowej ma zamieszczony telefon. A po zatem obejrzenie zdjęć też zajmuje czas, idź pan do sąsiada pokaż zdjęcia, to panu nic nie karze zapłacić. Społeczeństwo nasze przyzwyczaiło się ,że wszystko jest za darmo.

Robert

Macie jakieś negatywne odczucia co do firmy?

Facet

Gburowaty facet ! Chcialem tko o cos spytac i umowic sie na wizyte. Zapukalem i otworzylem drzwi. Uslyszalem : "prosze wyjsc !" , a zanim zdazylem otworzyc usta juz byl ryk : "prosze wyjsc !!!"'

Ryszard

Panie Robercie duże dzięki za pomoc. Po trzech wizytach znów biegam i jeżdżę na rowerze. Postawil mnie Pan na nogi. Oczywiscie, że rezonans jest tu konieczny aby nie zaszkodzić. Bardzo polecam. Ryszard Gindorowicz

Jerzy

Czy gabinet potrzebuje pracowników? Może ktoś ma taką wiedzę?

Bardzo profesjonalni sympatyczni rehabilitanci. Gabinet wyposażony w najnowszej generacji sprzęt. Rehabilitanci w szczegółach wyjaśniają jak działa wykonywana przez nich rehabilitacja do tego nastrojowa muzyka daje komfort pacjentowi tu już zawitał XXI wiek Anna Łojko Lubię atmosferę w Vertebra Gabinet Rehabilitacji Sierpiński Robert za: Rozmowa z pacjentem wyjaśniająca na czym i jak działa dany zabieg

Piećka

Nie polecam. Nastawilem sie na jakie kolwiek badanie. Obejrzano tylko tomografie. Stwierdzono ze jest nie wyrazna. Nakazano wykonanie rezonansu. Skasowali 50pln za nic. NIE POLECAM. Rozczarowanie

Nie polecam pięć minut a koszt 90 zł brak profesionalizmu

Pike

Odradzam-obejrzał tylko zdjęcia i skasował za wizytę 50 zł. Żadnego zabiegu nie było. Takim gabinetom stanowczo dziękuję

euro
@Pike

co za bzdury wypisujecie , kupie ludzi pomogli ,ja sam ledwie chodziłem , wszyscy ortopedzi jednym głosem mówili będziemy ciąć , kolana szrot ,po dwóch seriach zabiegów pojechałem w góry na urlop , jedyni fachowcy którzy nie naciągają , podczas pierwszej wizyty od razu się określają albo ta albo nie ,prawdziwi fachowcy , Panie ROBERCIE , Panie KRZYSZTOFIE bardzo Wam dziękuje , dzięki Wam zakładam znowu narty

Zostaw merytoryczną opinię o Vertebra Gabinet Rehabilitacji Sierpiński Robert - Białystok

• Jak się pracuje w Vertebra Gabinet Rehabilitacji Sierpiński Robert?

Zobacz opinie na temat firmy Vertebra Gabinet Rehabilitacji Sierpiński Robert tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vertebra Gabinet Rehabilitacji Sierpiński Robert?

Vertebra Gabinet Rehabilitacji Sierpiński Robert
  • Sybiraków 5 lok. U8