Gabinet Psychologiczny Maria Jakimiuk

Siedlce

Opinie o Gabinet Psychologiczny Maria Jakimiuk

Mama

Pani Maria to osoba, którą szczerze polecam.

rodzic

Pani Maria to doświadczony specjalista, osoba wielkiego serca i kultury osobistej (czego niestety innym psychologom brakuje). Wspaniała kobieta! Polecam:)

Angel

Pani Maria jest bardzo serdeczną, cieplą i godną zaufania osoba, a przy okazji jest świetnym terapeuta. Jest konkretna i wykazuje duże zaangażowanie w pracę. Mogę z czystym sumieniem polecić jako terapeute, gdyż mnie osobiście praca z panią Maria bardzo pomogla. Oby więcej takich psychologów.

Paweł

Polecam. Konkretna babka. Nie leje wody. Skutecznie pomaga. Pozytywnie nastawiona do ludzi.

kacper

Pani Maria jest psychologiem w mojej szkole. Od początku miło mi się z nią rozmawiało. Pani Jakimiuk nawet umie zinterpretować sen.

Vanessa

Pani Maria jako jedyna wykonuje swoją pracę od serca momaga z każdym problem i jest ciepłą serdeczną osobą Serdeczni Polecam!

Zbyszek

Pani Maria jest wspaniałą, ciepłą osobą godną polecenia.Jest mało takich psychologów który swoją pracę wykonują z powołania i mają takie wspaniałe podejście do człowieka. Polecam

Zostaw opinię o Gabinet Psychologiczny Maria Jakimiuk - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet Psychologiczny Maria Jakimiuk