Opinie o Empatika Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Batijewska w Otwock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Empatika Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Batijewska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Empatika Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Batijewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Empatika Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Batijewska w Otwock

Jakie wartości są cenione w Empatika Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Batijewska?

Andrzej Nowy wpis

Jak ktoś umie dużo wypić to jest dobrze

Rozwódka Nowy wpis
@Andrzej

Potwierdzam, kto dużo pije ten ma przyszłość. Co tygodniowe piątkowe popijawy do upadłego u właścicielki której nazwisko figuruje w nazwie firmy. Kilka razy wyciągałam z takiej imprezy męża. Czemu nadal w necie są stare z przed kilku lat fotografie właścicielek. Jedną z nich teraz wygląda jak wrak, chuda a to wszystko przez alkohol - ta z KRS-u firmy

pacjentka Nowy wpis

Witam, nie polecam tego gabinetu, szczególnie pani terapeutki (usunięte przez administratora). która była bardziej zainteresowana umówieniem sie z moim mężem niż terapią

Zainteresowana pracą

Dobry wieczór. Jestem lekarzem psychiatrą z kilku letnim stażem zainteresowana podjęciem pracy w Gabinecie Empatika. Proszę, o szczerą odp odnośnie warunków pracy , atmosfery, przyszłości gabinetu oraz dress codu oraz właścicielki, czy tak jak moi obecni pracodawcy nei ma kłopotów rodzinnych bo one wpływają na atmosferę pracy. Słyszałam ze to znana osoba w Otwocku rozwódka bezdzietna ale osoba na poziomie. Prosze, o szczerą wyczerpującą odpowiedż

Renata
@Zainteresowana pracą

Witaj, aplikowałaś do Empatika? Znalazłaś wtedy jakąś ofertę pracy? Czy zdecydowałaś się na aplikowanie tak po prostu? Chętnie Cię przyjęli z CV? Bo nie widzę od nich ofert, a też bym może złożyła papiery.

Zdecydowanie odradzam wizyt .

koleżanka
@Piotr

Czemu odradzasz wizyt? To forum pracownicze. Ja pracuje i jestem zadowolona chyba ze wiesz o czymś o czym my pracownicy nie wiemy. Właścicielki są ok,

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Empatika Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Batijewska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Martyna

@Piotr Jeśli już mamy taką opinię to warto uzasadnić ,a w ogóle to forum pracownicze!

Adelajda

Przyjmują na staże/praktyki? Na jakich warunkach?

Parobek

Wszystkiedo najlepszego Kochana Anno Batijewska z okazji 50 urodzin które obchodziłaś 1 września. Życzę Ci aby nastepne pól wieku Twojego życia mineło w spokoju, miłości i na samych sukcesach, Życz Ci byś szanowałą ludzi którzy Ciebei KOCHAJA i wierzą w Ciebei, Pamiętaj mężczyzna w Twoim życiu ma być partnerem a nei wartoscią dodana wg Twojej definici i nie parobkiem. Kocham Ciebei nadal. Wyszedłem z terapi, biore prochy ale miałem udar i mam sparaliżowaną lewą cześć twarzy i mam problemy z mówieneim, rehabilitacja moze potrwać i pół roku. Drugi pierścionek zareczynowy nadal mam i kiedyś go przywiozę neizależnie od Twojego stanu Cywilnego. Życzę Ci byś wyszął ze swoich problemów i sznowała mężczyzn. Przykro mi tylko ze jak mnei zostawiąłs to nei miałąs odwagi porozmawiać ze mna w 4 oczy tylko to załątwiłąs to telefonicznei postawiąłs warunki i mnie okąłmywałaś.

Basia

Podpowiedzcie czy firma /gabinet zatrudnia w ogóle pracowników?

Rozczarowanie brakiem czasu .pierwsza wizyta miała trwać 45 min , a trwała tylko 30. Brak odpowiedzi na pytania jak postępować z chorym. Tylko przepisane leki i do domu.

xxx
@Ewa

U kogo , proszę, podać nazwisko lekarki która Panią przyieła, też tam byłam i nie jestem zadowolona, moze ta to sama osoba

Jarosław

Gabinet Psychiatryczny Empatika zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem objawów w profilu psychiatrycznym u osób dorosłych i młodzieży. Pracownicy firmy nie wypowiadali się do tej pory w tym wątku. Napiszcie, jak się Wam pracuje, czy przychodnia jest przyjazna dla pracownika, można rozbić kursy i szkolenia branżowe z zakresu psychologii i psychiatrii? Każde dodatkowe szczegóły, które dodacie, pomagają osobom zainteresowanym zatrudnieniem w tym gabinecie.

Alina

Opowieść wyssana z palca. Rozumiem że jest Pani była pacjentka która nie została zwolnienia na życzenie :) ja uczeszczam do doktor od wielu lat I wszystkiemu zaprzeczam. Pracowników znam i nie narzekają na zarobki.

Zainteresowana

Czemu tak ciekawe informacje o Pani A.B zostały usunięte? Czy na jej prośbę bo były prawdziwe?

Zostaw merytoryczną opinię o Empatika Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Batijewska - Otwock

Empatika Specjalistyczna Praktyka Lekarska Anna Batijewska
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zosi 14 lok. 3
    05-400 Otwock