Opinie o Remedium Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Iwona Mirosław Kaczewiak w Świebodzin

counter
ks Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
Klient

Proszę skorygować numer kontaktowy telefonu Wasze 514 151 005 to numer prywatny osoby fizycznej . Dzwonią do mnie ludzie z prośba o rejestracje na zabiegi stomatologiczne .Odbieram po kilka telefonów dziennie .Czuje się nękana . Proszę podać prawidłowy numer telefonu !

Gaba Nowy wpis

Czy ktoś z pracowników tutaj zagląda ? Potrzebuje paru informacji dotyczących samego zatrudnienia, zarobków i umowy? Czy firma oferuje kartę multisport ?

Nowa pacjentka Nowy wpis

Świetni fachowcy,profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Lubię atmosferę w Remedium Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Iwona Mirosław Kaczewiak za: Profesjonalizm,brak pośpiechu,kultura osobista doktora Maksymiliana.

XXXXXX Nowy wpis

Lubię atmosferę w Remedium Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Iwona Mirosław Kaczewiak za: Ja osobiście jestem bardzo zadowolona chodzę tam od lat , nie tylko ja ale również moje dzieci i mąż . Polecam :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Luki

Niestety moje doświadczenia z Państwem Kaczewiak są bardzo negatywne. Dentyści pomimo przyniesienia aktualnego zdjęcia pełnej szczęki nie chcieli podjąć się leczenia bolącego zęba, wciskając swoje zdjęcie za 300zł, . Po odmowie wykonania zdjęcia ze względów finansowych dentysta powiedział, że ząb jest zdrowy, a jak będzie bolał to żebym płukał usta gazowaną wodą (zalecenie lekarza medycyny - po prostu brak słów) xD Po wszystkim reklamował produkty pewnej firmy do płukania ust. Za tą prywatę wystawił rachunek na 100zł, przy czym nie wystawił żadnej diagnowy oraz nic nie zrobił. Najgorszy dentysta z jakim miałem do czynienia, najważniejsza dla nich jest kasa, a nie pacjent. Na drugi dzień bardzo cierpiąć z bólu udałem się do innego dentysty, diagnoza - zapalenie, zabieg i po bólu, jeszcze tego samego dnia poczułem ogromną ulgę, a i ceny były na dużo niższym poziomie niż u Kaczewskich. Opinie innych, że są super, bo ich nie bolało są dla mnie zupełnie niezrozumiałe, u żadnego dentysty nie boli jak się używa znieczulenia... Tego zakładu nie polecam nikomu, kasują jak za złoto, a usługi na niskim poziomie no i pakiet reklam w "gratisie" za które trzeba płacić...

Zostaw merytoryczną opinię o Remedium Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Iwona Mirosław Kaczewiak - Świebodzin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.