Woźny-Różycka Monika Praktyka Lekarska

Biedrusko

Opinie o Woźny-Różycka Monika Praktyka Lekarska

rozczarowana

Potwierdzam, ta Pani nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy w prostych dziecięcych schorzeniach. Nadto nie myje rąk, nie potrafi nawiązac prawidłowego kontaktu z dziećmi, ciągle częstuje je lizakami, a potem opowiada o rodzicach, że żywią dziecko tylko słodyczami. Ta Pani to porażka, jako lekarz i jako człowiek. Zdecydowanie odradzam.

Mentos

zgadzam się z poprzednikami(usunięte przez administratora)

rodzic 2000

Popieram. Ta Pani nie potrafi rozpoznać zapalenia oskrzeli. Jeżeli kochasz swoje dziecko stanowczo odradzam wizyty u tej Pani. Chyba często chorowała na zajęcia i nie przerobiła nawet podstawowego materiału.

Tom

Nie ma zbyt dobrego podejścia do dzieci a postawione diagnozy się nie sprawdzają. Odradzam, szkoda czasu i pieniędzy

Zostaw opinię o Woźny-Różycka Monika Praktyka Lekarska - Biedrusko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Woźny-Różycka Monika Praktyka Lekarska