Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Namięta Krzysztof

Wrocław

Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Namięta Krzysztof

Joanna_m.

Konkretny charyzmatyczny człowiek, przed operacją nie obawiałąm się ze coś pójdzie nie tak. Ratuje ludzkie życie ! Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi i szczęśliwa. Dziękuję strasznie !!!

łukasz i filip

Pan Krzysztof jest pogodną osobą i wszystko wyczerpująco wyjaśnia (można pytać o wszystko). Już nigdy nie skorzystamy z usług innych lekarzy. Najmocniej polecamy :)

Kris

Zawsze jest kontakt z Panem doktorem jeśli jest taka potrzeba. Pełen profesjonalizm i przede wszystkim bardzo sympatyczna i ciepła osoba. Polecam z czystym sumieniem.

Magda M

Bardzo życzliwy i profesjonalny Pan Doktor. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Jacenty

Zdecydowanie polecam. Wyrozumiałość i cierpliwość na niewiarygodnym poziomie.

Alka

Wspaniały lekarz!!! Wspaniały człowiek!!!

Rafał

Bardzo ciekawe, indywidualne podejscie do pacjenta i szczegołowy plan leczenia . Bez owijania w bawełnę, kawa na ławę i rzetelna robota. Polecam dr Namiętę !!!

Nina45

BARDZO POLECAM, PEŁEN PROFESJONALIZM,WIEDZA i OLBRZYMIE DOŚWIADCZENIE!!! DZIĘKUJĘ

Tomek

Profesjonalista. Wspaniały człowiek. Jest wyjątkową osobą z niezwykłym podejściem do pacjenta.Ogromna wiedza, uczciwość, staranność w stosunku do pacjenta. Polecam

Zostaw opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Namięta Krzysztof - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Namięta Krzysztof