Aw-Derma Gabinet Dermatologiczny

Wrocław

Opinie o Aw-Derma Gabinet Dermatologiczny

Joanna

Profesjonalna, miła obsługa. W Aw-Derma wymodelowałam swoje usta. Choć obawiałam sie bardzo zabiegu, to Pani Doktor była dla mnie oparciem i przed zabiegiem i po Efekt jest taki, że w końcu mam ładnie , równe usta, których nie muszę się wstydzić.

Aga

Polecam. Super gabinet, w którym można liczyć na fachowa pomoc kosmetyczną. Zaproponowali mi świetny zabieg, dzięki któremu spojrzałam na swoje ciało zupełnie inaczej. Dziękuję bardzo!

Zostaw opinię o Aw-Derma Gabinet Dermatologiczny - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aw-Derma Gabinet Dermatologiczny