Salon Urody Helios

Białystok

Salon Urody Helios

Opinie o Salon Urody Helios

anonymous

nie polecam. często zmieniają się fryzjerki, czyli z szefostwem coś jest nie tak. poza tym brakuje kultury pracownikom: weszłam do salonu,by się umówić na wizytę to długo czekałam,nim ktoś podszedł i spytał, co chcę. 2x się trzygłam, za każdym razem porażka. prosiłam o ścięcie prosto, równo z brodą. fryzjerka ścieła nierówni: z lewej strony włosy miałam dłużdze niż zprawej. gdy poszłam poprawoć to-był;a niemiła,naburmuszona.omijajcie ją-monika, ma stanowisko tuż przy oknie. nie warto.

Zostaw opinię o Salon Urody Helios - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Urody Helios