Domicz Bogusława Salon Kosmetyczny

Wrocław

Opinie o Domicz Bogusława Salon Kosmetyczny

Róża Adamus

przypadkiem weszłam do gabinetu Salon kosmetyczny Bogusława Domicz we Wrocławiu, dawno już nie spotkałam się z tak dużą kompetencja miałam problem z paznokciami w jednym z gabinetów zarażono mnie już wiem czym ..., - została fachowo obsłużona z dużą starannością i sterylnością otrzymałam wyczerpująca informacje co do dalszego postepowania - polecam gabinet pani kosmetolog Bogusi ja tam zostaje . Róża

Beata Podkowa

bardzo polecam salon pani kosmetolog Bogusi nie tylko ze pomogłam usunąć uszkodzenia o które przyprawił mnie dermatolog to jeszcze otrzymałam cenne porady. Miła atmosfera a podologia z której tez korzystałam w gabinecie pani magister najwyższa klasa , kompetencja i higiena - polecam - w końcu mam ładną cerę twarzy :-)

Coral

Bardzo profesjonalna, miła i kompetentna, zwracająca uwagę na czystość wykonania zabiegu. Fotel wyłożony papierem (rezygnuję z gabinetów gdzie jest wyłożony dyżurny dla wszystkich ręcznik). Pomogła mi przy dużych problemach z twarzą, leczyłam sie u dermatologów i nic. Dziekuję Pani Bogusiu i bardzo polecam

Zostaw opinię o Domicz Bogusława Salon Kosmetyczny - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domicz Bogusława Salon Kosmetyczny