Opinie o Małgorzata Śniadek-Fudała Salonik Urody w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Małgorzata Śniadek-Fudała Salonik Urody, a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Małgorzata Śniadek-Fudała Salonik Urody o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Śniadek-Fudała Salonik Urody w Wrocław

Michał Nowy wpis

Czy w salonie urody pracują same kobiety ?

M. Nowy wpis

Boziu najgorsze parę miesięcy jakie przepracowałam strata czasu. Nic się człowiek nie nauczy cały czas wysluchuje problemy pani M. Zero prywatności zarobki bardzoo ok marne a naj lepiej jakby człowiek pracował 7 dni w tygodniu i święta inaczej wszyscy krzywo patrzą. Aa i najważniejsze zero jakiegoś dogadania z szefowa jak dla niej nic się nie da i tyle. Widać że kobieta nie zna życia za dużo w dupie ma . Ahhh skoda słów na taką panią lepiej niech się za robotę weźmie i zobaczy jak to jest

Iness Nowy wpis

Kobieta powinna isc do normalnej pracy i mieć kierownika to by zobaczyła jak to jest. Niestety nie nadaje sie by miec wlasny salon mam nadzieje ze szybko go zamknie albo sanepid i inspekcja pracy sie za to i za nia weźmie.

ziutka

Zadufana w sobie wielka pani. Za grosz szacunku do ludzi i pracowników. Caly czas tylko narzeka i płacze ile to się napracowala. Wyśmiewa klientki i obgaduje

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Śniadek-Fudała Salonik Urody - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Małgorzata Śniadek-Fudała Salonik Urody
0/5 Na podstawie 0 ocen.