Małgorzata Śniadek-Fudała Salonik Urody

Opinie o Małgorzata Śniadek-Fudała Salonik Urody

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Salonik Urody Małgorzata Śniadek-Fudała?

M.

Boziu najgorsze parę miesięcy jakie przepracowałam strata czasu. Nic się człowiek nie nauczy cały czas wysluchuje problemy pani M. Zero prywatności zarobki bardzoo ok marne a naj lepiej jakby człowiek pracował 7 dni w tygodniu i święta inaczej wszyscy krzywo patrzą. Aa i najważniejsze zero jakiegoś dogadania z szefowa jak dla niej nic się nie da i tyle. Widać że kobieta nie zna życia za dużo w dupie ma . Ahhh skoda słów na taką panią lepiej niech się za robotę weźmie i zobaczy jak to jest

Iness

Kobieta powinna isc do normalnej pracy i mieć kierownika to by zobaczyła jak to jest. Niestety nie nadaje sie by miec wlasny salon mam nadzieje ze szybko go zamknie albo sanepid i inspekcja pracy sie za to i za nia weźmie.

ziutka

Zadufana w sobie wielka pani. Za grosz szacunku do ludzi i pracowników. Caly czas tylko narzeka i płacze ile to się napracowala. Wyśmiewa klientki i obgaduje

Zostaw opinię o Małgorzata Śniadek-Fudała Salonik Urody - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Małgorzata Śniadek-Fudała Salonik Urody