Opinie o Małgorzata Śniadek-Fudała Salonik Urody w Wrocław

Małgorzata Śniadek-Fudała Salonik Urody
0 0 4 5 1
Administrator Nowy wpis

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Salonik Urody Małgorzata Śniadek-Fudała?

TakNie
M. Nowy wpis

Boziu najgorsze parę miesięcy jakie przepracowałam strata czasu. Nic się człowiek nie nauczy cały czas wysluchuje problemy pani M. Zero prywatności zarobki bardzoo ok marne a naj lepiej jakby człowiek pracował 7 dni w tygodniu i święta inaczej wszyscy krzywo patrzą. Aa i najważniejsze zero jakiegoś dogadania z szefowa jak dla niej nic się nie da i tyle. Widać że kobieta nie zna życia za dużo w dupie ma . Ahhh skoda słów na taką panią lepiej niech się za robotę weźmie i zobaczy jak to jest

Tak7Nie

Iness Nowy wpis

Kobieta powinna isc do normalnej pracy i mieć kierownika to by zobaczyła jak to jest. Niestety nie nadaje sie by miec wlasny salon mam nadzieje ze szybko go zamknie albo sanepid i inspekcja pracy sie za to i za nia weźmie.

Tak7Nie

ziutka

Zadufana w sobie wielka pani. Za grosz szacunku do ludzi i pracowników. Caly czas tylko narzeka i płacze ile to się napracowala. Wyśmiewa klientki i obgaduje

Tak6Nie

3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Zostaw opinię o Małgorzata Śniadek-Fudała Salonik Urody - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie