Estetyka Studio Urody Agnieszka Kisielińska

Siedlce

Opinie o Estetyka Studio Urody Agnieszka Kisielińska

nie zadowolona

Wszystko byłoby OK.,gdyby nie wprowadzali ludzi w błąd.Niby sponsorują w konkursie szeroką gamę usług kosmetycznych,fryzjerskich a robią tylko wybrane.Czyż nie powinna być taka zasada- Klient nasz pan ? Niestety jest odwrotnie.W tym salonie decydują za klienta ,jaką usługę można wykonać w zamian za realizację talonu....

zadowolona

Mega paznokcie i mega rzesy zadowolona klientka sliczny salon i miła obsługa:)

zadowolona

jest ok, miła atmosfera, a mój pedicure super, byłam pierwszy raz i polecam!! i mam piękne brwi po hennie i regulacji.

ciężarna

niestety wydałam 50 pln. pierwszy raz byłam w tym salonie na pedicure i ostatni... Musiałam poprawiać - przycinać- paznokcie u stóp (w 8.miesiącu ciązy cięzko to zrobić samemu) przy pomocy męża. Następnym razem wybiorę inny salon. Tragedia, drogie Panie, trzeba wziąć się do roboty a nie gapić się w telewizor i brac tylko kasę

Cześć . Ja też dużo słyszałam dobrego na temat tego salonu . Byłam na kilku zabiegach i jestem mega zadowolona , a paznokcie i rzęsy to robią przepiękne . Gorąco polecam Poza tym profesjonalna i przemiła obsługa i oczywiście świetna atmosfera połączona z przepyszną kawą

Zostaw opinię o Estetyka Studio Urody Agnieszka Kisielińska - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Estetyka Studio Urody Agnieszka Kisielińska