Opinie o Capri Salon Kosmetyczny Ewa Szkudlarska w Wrocław

Capri Salon Kosmetyczny Ewa Szkudlarska
3 2 6 5 1
Zadowolona klientka Nowy wpis

Jestem klientką pani Ewy od paru lat i jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi. Makijaż permanentny pani Ewa wykonuje mistrzowsko. Dziękuję pani Ewo i polecam innym. Aneta

Wanda Nowy wpis
@Zadowolona klientka

Skoro jesteś Klientką salonu Capri już od kilku lat, to faktycznie musi to być godny polecania salon. Sama słyszałam, że mają w swojej ofercie profesjonalne zabiegi, które wykonują przy użyciu profesjonalnego sprzętu kosmetycznego. A czy ceny są tam również tak atrakcyjne?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.

Jak wygląda podstawa w Capri Salon Kosmetyczny Ewa Szkudlarska?

@ Nowy wpis

Od wielu lat jestem klientką Pani Ewy. Po każdej wizycie w gabinecie jestem bardzo zadowolona. Niezależnie czy jest to bieżąca pielęgnacja, czy korzystam z zabiegu np. pilingu ziołowego(cudowny odświerzający zabieg). Pani Ewa to fachowiec w swojej klasie. Zawsze trafnie doradzi w kwestji pielęgnacji skóry. W Jej salonie po raz pierwszy zdecydowałam się na depilację woskiem i oczywiście byłam bardzo zadowolona. Pani Ewa ma pewną rekę i wie co robi. Szczerze polecam to miejsce. Wdzięczna klientka Zofia.

Tak2Nie
Beata

Profesjonalne zabiegi w profesjonalnym gabinecie. Pani (usunięte przez administratora)ma dobre podejście do każdego klienta. Jest fachowcem w swojej dziedzinie. Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych w gabinecie. Jestem stałą klientką już od wielu lat. Szczerze polecam.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy atmosfera w firmie Capri Salon Kosmetyczny Ewa Szkudlarska jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.

TakNie

Zostaw opinię o Capri Salon Kosmetyczny Ewa Szkudlarska - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie