Vitasense

Wrocław

Opinie o Vitasense

KOKOS

Ta firma to jedno oszustwo. Pieniądze przelane a towaru i zwrotu pieniędzy brak. Zero odzewu na maile. Ludzie, nie dajcie się nabrać!!

radek

Nieuczciwy sprzedawca, jednoosobowa firma z cwaniakiem, który naciąga ludzi na małe kwoty, tak że nie opłaca się dochodzić przed sądem. Brak przesyłki przez 18 dni, brak odpowiedzi na maile i telefony. Potem przesyłka części produktów bez dat ważności. Negatywne opinie przeważają na wielu forach, pozytywne nieliczne pisane chyba tylko przez właściciela. Teraz założył też nową firmę dentasense, strony internetowe budzą złudne zaufanie. Tko pracownikach.

Kaisa
@radek 02.03.2015 21:45

NIE POLECAM!!! Nieuczciwy sprzedawca!!! Zero kontaktu telefonicznego, mailowy też bardzo ograniczony...

Robert

(usunięte przez administratora)Nie warto zaczynać z nim współpracy, żeby nie mieć potem problemów z klientami.

Zostaw opinię o Vitasense - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vitasense