Salon Kosmetyczny - Sklep Twoja Uroda Lidia Łebska

Opinie o Salon Kosmetyczny - Sklep Twoja Uroda Lidia Łebska

iwona

po wpłacie długi czas oczekiwania i przysłali jakąś próbkę nie zamawianego przeze mnie kosmetyku,zamówionego oczywiście nie dostałam,kontakt niemożliwy,nikt nie odbiera telefonu

Zostaw opinię o Salon Kosmetyczny - Sklep Twoja Uroda Lidia Łebska - Nowa Ruda

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Kosmetyczny - Sklep Twoja Uroda Lidia Łebska