Opinie o nikadrogerie Sp.j. w Trzebnica ul. Polna 41

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie nikadrogerie Sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie nikadrogerie Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o nikadrogerie Sp.j. w Trzebnica ul. Polna 41

Maciek Nowy wpis

To perfumeria ? Działacie internetowo ?

Minia Nowy wpis

sklep super, obsługa super, no i świetny asortyment, prawdziwa perfumeria !!! Nie jak te wielkosieciowe wielobranżówki z karmą dla zwierząt, skarpetami, świecami, czajnikami, paszą i innymi wypełniaczami chińskich kontenerów... a kosmetyków - tyle, co na wejściu...

Ona Nowy wpis

Obsługa w tym sklepie to była jaka pomyłka. Goszczenie koleżanek, ploty, śmiechy, aroganckie zachowanie wobec klientów, to norma w tym sklepie. Dobrze, że postawili Rossmana.

kasia Nowy wpis

A mi się nie podoba że w tym sklepie często przychodzi mareczek zboczeniec i uniemożliwia spokojnie zrobić zakupy. zaczepia personel i klientki. personel ok. fajne kosmetyki nie trzeba jechać do wwrocławia ale często przez tego faceta rezygnuję z zakupów

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie nikadrogerie Sp.j.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
kaja

nika perfumerie - naprawdę polecam, uwielbiam tam chodzić. Chyba niektóre panie macie jakieś dziwne kompleksy, dziewczyny pracujące tam są bardzo miłe, elokwentne i profesjonalne, a jeśli chętnie służą pomocą i "latają" po sklepie to chyba dla klienta bardzo dobrze.

Ula

Często tak jest, że jak ktoś gdzieś pracował to po zwolnieniu źle mówi o pracodawcy, ja też tu pracowałam i uważam, że tak solidnego pracodawcy jeszcze nigdy nie miałam. A sklep w Trzebnicy jest extra i zastanawia mnie do jakiej konkurencji może chodzić przedmówczyni? Przecież poza wielobranżowym Rosmannem i Biedronką nikt więcej nie ma w Trzebnicy kosmetyków. A już na pewno nikt nie ma takich marek jak nika

aaa

To chyba nie chodzimy do tej samej drogerii- czytam opinie innych i w zupelnosci sie z tym zgadzam-personel do wymiany!!! 1 dziewczyna stoi na kasie, pozostale lataja po sklepie-plotkuja, pisza sms a klienta traktuja jak zlodzieja!!-balam sie doslownie wziac produkt z polki zeby poczytac o nim tak patrza na rece;/nie wiem czy maja duzo kradziezy ale bardzo zle sie tam czulam i chodze do konkurencji;/

asior

Moim zdaniem przesadzasz, ja kupuje w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona z obslugi. dziewczyny są bardzo mile, mają dużą wiedzę na temat kosmetyków, zawsze doradzą i pomogą. a szefostwo to swoją drogą. chyba pracowalas tam i stad te nie mile slowa :) Jak dla mnie super i polecam :)

mia

całkowicie się z tym zgadzam.jako klient też odczuwam negatywne wibracje sprzedawczynie są niemiłe i nieraz wręcz bezczelne,zawsze robią łaske.i nawet przy klientach obgadują i przeklinają swoje koleżanki.a szefostwo jest poprostu śmieszne.że ludzie będą chcieli się tak wykożystywać.im coś bardziej jest polecane z produktów tym bardziej jest stare.a klientki myślą że to uczulenie na kosmetyk.

She

Praca na umowę zlecenie(oficjalnie 10godz.w miesiącu)5zł na godzinę,dziewczyny pracujące na stałe mają 1100złmiesięcznie.Premia to ok.20zł miesięcznie za wciskanie klientkom kosmetyków polecanych przez pracodawcę,zwykle przeterminowanych,albo o zawyżonych cenach(bardo na to nalegają)Szansy na podwyżkę,czy stały etat nie ma..Atmosfera pracy nieprzyjemna.Nikomu nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o nikadrogerie Sp.j. - Trzebnica

nikadrogerie Sp.j.