Opinie o Grzegorz Cyrankowski Świat Biżuterii Grzegorz Cyrankowski w Golub-Dobrzyń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grzegorz Cyrankowski Świat Biżuterii Grzegorz Cyrankowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grzegorz Cyrankowski Świat Biżuterii Grzegorz Cyrankowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Cyrankowski Świat Biżuterii Grzegorz Cyrankowski w Golub-Dobrzyń

Zwolniona

Nie polecam pracodawcy skanera , nawet żółtą wodę potrafi zostawić w WC bo trzeba oszczędzać. Urlop pracownika ma zaplanowany już na początku roku jak jemu pasuje a za soboty daje 4 h wolnego . Dziwię się że jeszcze ktoś tam pracuje .

Zwolniona oo
@Zwolniona

Przepraszam zamiast skanera miało być sknera

Iza
@Zwolniona oo

Za co zostałaś zwolniona? Bo ten nick, to chyba nie przypadek... Ciekawi mnie, skoro szef taki jak piszesz, to jakie są zarobki sprzedawcy?

Zwolnioo
@Iza

Najniższa krajowa dziwię się że ktoś jeszcze tam pracuje

Ooooo Nowy wpis

Witam Czy to prawda że pan G. Nie chce dać swoim pracownikom 14 dni wolnego pod rząd? Przecież jest na to przepis i ustawa ...

Klient

Witam na srebrze nie polecam (usunięte przez administratora) jest niemiła i wielce obrażona. Wielka Pani ..

Jano Nowy wpis
@Klient

Witam zgadza się jest bardzo niemiła jak ją widzę to mnie skręca w dodatku nie potrafi doradzić. .

Jakub Nowy wpis
@Jano

Mam zupełnie inne odczucia dotyczące obsługi w tym sklepie. Miały okazje obsłużyć mnie wszystkie Panie pracujące w sklepie ze srebrem, ponieważ jestem stałym klientem. Na zakupach w tym miejscu bywam 2-3 razy w miesiącu. Zazwyczaj korzystam z pomocy córki szefa oraz wysokiej Pani w ciemnych upiętych włosach . Obie Panie są bardzo rzeczowe i zawsze staną na wysokości zadania dobierając żonie idealny prezent. Nigdy po ich pomocy nie wymieniałem prezentu na inny. Gdy obie Panie są zajęte obsługą kogoś innego to zawsze wolę poczekać na swoją kolej niż być obsłużony przez Panią Martę lub Panią Justynę w poprzednich latach.

Iza Nowy wpis
@Klient

Przeglądając opinie dotyczące wielu różnych firm z naszego województwa i nie tylko widzę ten sam problem na każdym forum. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, że jest to forum przeznaczone do wypowiadania się konkretnie na temat firmy, pracy w niej, warunków oraz relacji międzypracowniczych. Nie jest to miejsce, gdzie powinno się skupiać na opiniach dotyczących obsługi i doradztwa. Takie opinie jeśli coś nie pasuje powinno skierować się bezpośrednio do szefostwa lub osoby, której dotyczy ten problem. Czy jest tu ktoś, kto może wypowiedzieć się na temat panujących relacji międzypracowniczych?

prosto i na temat

Moja koleżanka pracuje u Pana Grzegorza - jest bardzo zadowolona z pracy. Warunki pracy, panująca atmosfera panująca w zespole jest godna polecenia. Możliwość wzięcia urlopu krótszego bądź dłuższe w dogodnym dla pracownika czasie nie jest problemem. Jako klientka robię zakupy dość regularnie. Podejście do klienta jak i cały proces doradztwa jest na wysokim poziomie. Bogata oferta asortymentu zachęca do robienia zakupów. Pan Grzegorz oraz cały jego zespół jest oceniany przeze mnie na 5 z ogromnym +.

Zwolniona
@prosto i na temat

Z pierwszym się nie zgodzę ale z drugim tak . Jeśli ktoś tam nie pracuje lub nie pracował to nie wie jak jest naprawdę a że ktoś pani tak mówi to nie znaczy że tak jest właściciel to stan umysłu .

Beata
@Zwolniona

Dziwi mnie bardzo twoja wypowiedź. Skoro warunki pracy są takie złe to jak jest to możliwe, że odwiedzając sklep widzę tych samych sprzedawców od lat? Skoro byłoby mi tak źle to bym nie siedziała w tej samej pracy tyle czasu. Raczej logiczne jest to, że jeśli coś nie odpowiada to szuka się zmian.

Stefan
@Zwolniona

To jak jest Twoim zdaniem naprawdę? Bo tu widzę wpisy, że pracują tam te same osoby od lat. Nikt w sumie nie napisał, ile teraz można tu zarobić na rękę? Pytam, bo pracowałem u konkurencyjnego jubilera i szukam czegoś z lepszymi zarobkami. Tu można fajnie zarobić?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Grzegorz Cyrankowski Świat Biżuterii Grzegorz Cyrankowski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
gUCIO

Witam obsługa na srebrze pierwsza klasa chciałem kupić żonie parę drobiazgów lecz jestem zielony w tym temacie ale Pani która mi doradzała mega żona bardzo zadowolona , zauważyłem tylko że kierowniczka nosa zadziera myśli że nazywa się Cyrankowska to pani .

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Cyrankowski Świat Biżuterii Grzegorz Cyrankowski - Golub-Dobrzyń

• Jak się pracuje w Grzegorz Cyrankowski Świat Biżuterii Grzegorz Cyrankowski?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Cyrankowski Świat Biżuterii Grzegorz Cyrankowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Grzegorz Cyrankowski Świat Biżuterii Grzegorz Cyrankowski
  • Kościuszki 23