Psi Pazur Izabela Bugiel

Zielona góra

Opinie o Psi Pazur Izabela Bugiel

wiola

Psi Pazur w Zielonej Górze. Najlepszy salon dla zwierząt z jakiego kiedykolwiek korzystałam. Moja suczka jest zawsze zadowolona i szczęśliwa po wizycie u Pani Izy, jest to jedyny salon do którego nie boi się chodzić. Polecam wszystkim

piesek

Pisi Pazur w Zielonej Górze , kobieta złamała mojemu pieskowi suczce biodro , bardzo mi przykro że zostawiłam psa i wyszłam , gdy po godzienie przyszłam po psa był wystraszony wziełam go na ręce i do auta , w domu kulała lekko myślałam że pazurki może za krótko obcieła ale okazało sie jak na drugi dzień pojechaliśmny do wet. że suczka ma złamane biodro i kość udową !!!!! nie mogę jej oskarżyć bo nie byłam na miejscu i nic nie udowodnie ale choć Państwa przestrzegę Uważajcie mója suczka cierpi i płacze nigdy juz nie zostawię jej samej u fryzjerki

Zostaw opinię o Psi Pazur Izabela Bugiel - Zielona góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Psi Pazur Izabela Bugiel