Opinie o Kaemmerer Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kaemmerer Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kaemmerer Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaemmerer Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Wrocław

bt Nowy wpis

Niestety ta firma nie płaci swoich zobowiązań. (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa rekrutacyjna w Kaemmerer Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Maciej Nowy wpis

To zależy od tego, czy w wymaganiach na dane stanowisko wymieniony jest język angielski :). Czasami zdarza się, że podczas rozmowy znajomość języków niezbędnych do realizacji zadań jest weryfikowana, aczkolwiek nie jest to regułą. Poza tym - ważna informacja - firma z początkiem 2019 roku zmieniła nazwę na Key Solutions Polska Sp. z o.o. Pozdrawiamy!

Jak szefostwo w Kaemmerer Polska Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Yahu Nowy wpis

Preza generalnie mało co jest w firmie, ale z tego co się go spotyka to spoko gość. Ta góra z którą masz kontakt jest bardzo w porządku. Nie ma jazd ani wydzierania się. Odpowiedzą jak zapytasz, pomogą jak będziesz potrzebował. Ludzie ogólnie są bardzo na plus.

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Adam Ryntel
@Bartosz

Kaemmerer przeszedł proces rebrandingu, obecnie działamy jako Key Solutions Polska. Informacje na temat prowadzonych procesów rekrutacyjnych znajdziesz na naszej stronie - www.key-ces.com w zakładce Kariera. Zapraszamy serdecznie!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kaemmerer Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona)? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Rozczarowanie

To nie jest miejsce dla ambitnych osób. Firma bez pomysłu dryfuje od kilku lat na rynku i jest coraz gorzej. Wszystkiemu winni oczywiście pracownicy, brak jakiegokolwiek wyciągania wniosków z przeszłości. Nie polecam pracy tam.

Klikacz

Pana Pawła K. też już się pozbyli, obecnie nerwowa sytuacja, zawirowania, niepewne czasy, trzeba poczekać aż coś się uspokoi. Firma do zarabiania, bez pomysłu na przyszłość. Doświadczeni specjaliści zaczęli uciekać. Trzeba klikać swoje.

Klaudia Saferna
@Klikacz

Drogi Klikaczu, szanujemy prywatność naszych byłych i obecnych współ/pracowników, dlatego tematy kadrowe nie są i nie będą komentowane na forum. Rotacja jest zjawiskiem naturalnym, natomiast cieszymy się, że nasi byli współ/pracownicy regularnie wracają do kooperacji z nami. O sytuacji na rynku automotive i wewnątrz firmy informujemy naszych pracowników podczas kwartalnych spotkań z Zarządem- zależało nam na tym, aby w momencie napływu negatywnych doniesień z rynku (miniony był bardzo trudny dla całej branży) jasno przedstawiać wszystkie fakty osobom u nas zatrudnionym i dać im przestrzeń do dyskusji. Mam nadzieje, że na kolejnym takim spotkaniu Twoje wątpliwości zostaną rozwiane. Również w obszarze strategii firmy na kolejne lata, która jest zdefiniowana i została przedstawiona wszystkim pracownikom (nowym osobom podczas wdrożenia do pracy). Obecnie w firmie realizowanych jest wiele projektów, stąd też ponowny wzrost nowych rekrutacji i zatrudnień. Zarówno na projekty we wrocławskim i katowickim biurze jak i realizowane w siedzibach naszych klientów. Pozdrawiam, Klaudia Saferna HR&Recruitment Manager

sweep&pad
@Klaudia Saferna

no to ukleknelas przed kurduplem tym wpisem...:-)

Maciej Bereś
@sweep&pad

@sweep&pad Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, że osoba - jak zakładam - dorosła potrafi dojść do wniosku, że napisanie takiego komentarza jest dobrym pomysłem. Nie wiem jaki cel chciałeś osiągnąć tymi słowami, ale wystawiłeś sobie nienajlepsze świadectwo. Skoro jesteś na tyle odważny żeby robić w czyjąś stronę takie wycieczki, to miej chociaż na tyle odwagi cywilnej żeby podpisać się imieniem i nazwiskiem.

smażona_cebula

Fajna firma, taka nie za profesjonalna.

Olek

Trudno dostać się do pracy w firmie? Widziałem oferty i zastanawiam się.

Kapibar
@Olek

To zalezy. Jezeli masz nasciemniane w CV i brak ci kompetencji to moze byc problem. Polegniesz na rozmowie z rekrutacja albo na rozmowie technicznej. Ale jezeli jestes ogarniety i spelniasz wymagania zostaniesz powitany z otwartymi rekami. Generalnie nie masz sie czego bac. Niezaleznie od wszystkiego bedzie to dla ciebie fajne doswiaeczenie. Poza tym rekruterki nie gryza, wiec wysylaj smialo. W najgorszym wypadku przejrza twoje CV i uznaja ze sie nie nadajesz.

B.

Pracuje w firmie od kilku miesięcy i powiem tak: cudze chwalicie... pracowałem juz w rożnych firmach i przy nich w kammererze cicho i spokojnie. Sa niedociągnięcia ale gdzie ich nie ma. Ja tam nie narzekam

@Robert Czy jesteś pracownikiem firmy Kaemmerer Polska lub chciałbyś do nich aplikować? Opisz proszę jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Czy można liczyć na dobre wynagrodzenie? Większość osób udzielających się w tym wątku twierdzi, że jest zadowolona z pensji. Co jeszcze firma Kaemmerer Polska oferuje swoim pracownikom? Podobno firma Kaemmerer Polska oferuje swoim pracownikom benefity i zapewnia komfortowe biuro.

Paweł Koziołek
@Anna

Dzień dobry, jeśli chodzi o benefity, to oferujemy system kafeteryjny, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie i faktycznie - komfortowe przestrzenie do pracy. Ponadto dysponujemy parkingiem na samochody oraz stojakami na rowery przy budynku. Na pewno warto też dodać, że pracownicy mogą częstować się w biurze świeżymi owocami, a także korzystać z sanitariatu z prysznicem, co z pewnością stanowi ułatwienie dla ludzi ćwiczących bądź przyjeżdżających do pracy rowerem. Pozdrawiam!

Robert

Konkurencja bardzo stara sie zdyskredytować firmę?

Kammerer_Fan

Jak widzę pochlebne opinie o tej firmie to wiem, ze dział marketingu mocno się stara i tworzy ciekawe Nick-i. Niestety miałem okazje pracować w tej rzekomo niemieckiej firmie. Z niemiecka firma maja wspólna tylko nazwę bo w rzeczywistości jest to podrzędna polska spółka zarządzana przez podrzędnych pseudo managerów. Kasa na czas dla osób na UOP, to prawda bo taki jest wymóg każdej firmy. Kasa dla freelancerów - oni mogą poczekać. Jak ktoś nie zna Catii to i chce mieć za free licencje i uczyć się przez 8h msc to zapraszam, jeśli ktoś ma ambicje i plany rozwojowe to na pewno nie na wyścigowej.

Frosch

Zdecydowanie Polecam!! Świetna ekipa, super atmosfera, nowoczesne i komfortowe biura???? Nie zgadzam sie z opiniami o braku płatności, kasa zawsze jest na czas.

Kategorycznie nie zgadzam się z poniższymi opiniami. Pracuję w firmie od kilkunastu miesięcy. Każdorazowo otrzymuję wynagrodzenie w terminie. Firma oferuje ciekawe, a przede wszystkim zróżnicowane projekty. Przez ten czas naprawdę dużo się nauczyłem i wciąż się uczę. Wcześniej pracowałem w konkurencyjnym biurze konstrukcyjnym i mam porównanie. Dodatkowo atmosfera w pracy jest bardzo dobra - co jest dla mnie ważne. Zdecydowanie polecam pracę w Kaemmerer! :) Osobom, które potrafią tylko narzekać, sugeruję, aby zajęły się pracą i doceniły to co mają.

Jacek

Uważam, że firma jest godna polecenia. Oferują ciekawe benefity, a wiadomo, że nie po każdej firmie można się tego spodziewać. Mój kolega pracuje w Kaemmerer i chwali sobie terminowe wypłaty, premie i atmosferę. pozdrawiam, Jacek

Kuba

Wielkosc firmy poznaje sie po ilosci osob, ktore ja nienawidza....prosze to przemyslec....prosze zauwazyc ze maja kontakty nie tylko z Niemieckimi OEM a nawet wyplyneli poza ocean. Wizjonerzy, ktorzy "chca zrobic roznice"!!

Przemek

Nie maja plynnosci finansowej - zalegaja z platnosciami. Tutejsze opinie sa nadwyraz pochlebne - jak czlowiek tkwi w tym to wyglada to troszke gorzej. Firma tylko w ktorej mozna nauczyc sie CATI

Babe

Wszystko co napisane wyżej to prawda... firma która żeruje na ludziach pod pozorem super zarobków, ciekawych projektów... wszystko to fikcja!!! Prezes gwiazdor, jest kilku porządnych ludzi ale oni nie mają wpływu na decyzje... więc ogólnie nie polecam...

Paweł Koziołek
@Babe

Dzień dobry! Jeżeli chodzi o kwestie związane ze stawkami i projektami, to bardzo prosimy o kontakt bezpośredni z nami, np. podczas rozmowy rekrutacyjnej. Natomiast co do samych zatrudnień, to wskutek zintesyfikowanej liczby projektów na bieżąco poszukujemy specjalistów na różnych kanałach wewnętrznych, w tym na Google Moja Firma, Facebooku (https://www.facebook.com/kaemmererpolska) czy LinkedIn (https://pl.linkedin.com/company/k-mmerer-group). Zachęcamy do kontaktu! Pozdrawiam, Paweł Koziołek

Ciemnogrodzianka
@Paweł Koziołek

Firma która przestaje płacić swoim kontrahentom, po pewnym czasie przestaje płacić również swoim pracownikom - czyli jest niewypłacalna. A Kaemmerer Polska powoli przestaje płacić.

Wojtek

Cześć, Ktoś może mi powiedzieć czego się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko CAD designera w tej firmie? O co mogą pytać, jak wygląda test w Catii, jakie moduły są potrzebne, itp.? Dzięki za odpowiedzi, Wojtek.

er

no tez wlasnie sie zastaniwam nad praca na tym stanowsku specjalsity do spraw administracji we Wrcoalwiu chodzi o zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy biura

Kaemmerer Polska Sp. z o.o. (działalność zakończona)