Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A.

Adres: Szkolna 33, Ksawerów

NIP: 7311751025 KRS: 0000116926

Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A.

Opinie o Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A.

ktoś

Ponieważ ogłaszają się i chcą zatrudniać ludzi, to zdecydowałem się napisać coś o Adamedzie. Nie wiem jak w innych oddziałach, ale w Ksawerowie panuje totalny haos, bierze się z tąd, że na stanowiskach kierowniczych w większości zatrudniani są ludzie nie mający bladego pojęcia o tym co mają robić w swojej pracy - zlepek ludzi którzy widzą tylko profity ze stanowisk kierowniczych a nie obowiązki. Jeśli masz swój honor i mocne nerwy to przeżyjesz jak ja 10 lat, ale w końcu pojmiesz że tak naprawdę to straciłeś kupę czasu łudząc się nadzieją że będzie normalnie... Nagminnym procederem jest zrzucanie wszystkich obowiązków "z góry na dół" nie ma co się temu dziwić, ludzie na "na górze" nie błyszczą wiedzą - ewentualnie cwaniactwem i chamstwem. Tak więc jeśli pracujesz w dolnych szeregach firmy to będziesz miał na barkach coraz więcej roboty, za którą pieniądze bierze kto inny. Szkolenia - kiedyś tak, teraz wszystkie fundusze są skutecznie hamowane - Adamed kupił Polfę Pabianice i zasób osobowy w tej chwili ma ogromny, wolą brać ludzi z Polfy z wątpliwymi umiejętnościami niż inwestować w swoich pracowników, plan taki sobie bo Tamci z kolei nie utożsamiają się z firmą i udają że pracują. Podwyżki - przez 8 lat czegoś takiego nie doświadczyłem... za to co roku (od siedmiu lat) w lutym wmawiają że podwyżka będzie po zamknięciu budżetu. Budżet się zamyka a podwyżki są przesunięte "na za rok". Premie - kiedyś comiesięczne, potem cokwartalne, później półroczne, jak odchodziłem to były roczne - ale wysokość tej premii, przy spełnieniu wszystkich założeń kierownictwa (włącznie z trzymaniem palca w d...e) jest śmieszna i niewarta zachodu jeśli ma się honor. Ludzie - na produkcji super, ale coraz bardziej dają po sobie poznać piętno zachowań "góry". Oczywiście słowami kluczowymi są: kryzys i oszczędności - jakkolwiek się to ma do farmacji... Były techniki "lean" - wprowa

Zostaw opinię o Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A. - Ksawerów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A.