Opinie o Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A. w Ksawerów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A. w Ksawerów

Siup

Hej, czy ktoś wie dlaczego w Pabianicach z adamedu wyleciało ponoć 80 osób?

Mamy czerwiec
@Siup

Mamy czerwiec do 25 maja mieli podać co i jak z podwyżkami. Wiemy już, że szykuje się fala odejść z produkcji. Na wyższych szczeblach od paru miesięcy spora ilość rezygnacji. (usunięte przez administratora)

Łucja Nowy wpis

Dzień dobry. dziś pojawiła się oferta dla specjalisty ds. systemów ERP. Rozważam zatrudnienie, zwłaszcza ze przekraczam wymagane 3-lata doświadczenia. proszę mi powiedzieć w jakiej formie prowadzona jest rozmowa. Co na niej będzie sprawdzane?

Kamil Nowy wpis

Pani z HR z Adamedu obrażona na to, że nie poszedłem od razu na badania medycyny pracy od razu wrzuca ludzi do bazy osób niechcianych, persona non grata. Trochę ogłady, to że potraficie obsługiwać fax nie robi z was królowymi życia. Powodzenia z Ukrami :-)

Przyszedł nowy rok a nie widzę żadnych opinii dotyczących tamtych odejść z produkcji sprzed miesięcy. Jak teraz wygląda sytuacja? W tym roku przyszły już nowe osoby? i czy warunki pracy jakkolwiek się zmieniły?

Karolka

Na początku czerwca zapowiedziana była fala odejść na produkcji, z tego co widzę jest teraz wrzesień, wiec w zasadzie jak sytuacja wygląda? nikt niczego nie pisał. A jeśli już była mowa o jakichś odejściach to jakie braki obecnie występują? aplikował ktoś niedawno i wie cos więcej? W jaki sposób prowadzone są rozmowy?

Taktak Nowy wpis
@Karolka

Tak iodeszli. Po ilus latach utrzymywAc podobna stawkę niż nowi to ka dziękuje

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Siup

Hej, czy ktoś wie dlaczego w Pabianicach z adamedu wyleciało ponoć 80 osób?

@Siup

"ponoć"? Skąd przynosisz takie wieści? i czy po takim czasie coś więcej o tym wiadomo? faktycznie doszło do jakiś odejść czy to tylko plotka? ile ostatecznie miałoby być?

Kwa kwa
@Hanna

Z samego środka. Nie sądziłem tylko, że to aż tyle ludzi

@Kwa kwa

pytanie na ile zatrudnionych, zawsze warto znać proporcje, o powodach już nie wspomnę przy tym. Dostałeś info jedynie o ich liczbie? A co z pozostałymi warunkami w firmie?

Mamy czerwiec

Kara

Praca na 3 zmiany,w jakich godzinach się odbywa?

@Kara

Godzin nikt co prawda jeszcze nie podał ale ja od razu ciekawa bym była czy trzeba w schemacie robić czy jest może szansa aby elastycznie się ugadać? Np., same zmiany z rana jeśli ktoś by chciał same popołudniówki? Idą tu na rękę?

Proszę o informację z którego miejsca w Łodzi odjeżdża bus dowożący pracowników do pracy. Chodzi głównie o ranną zmianę.

Hanna

wie ktoś coś na temat jakiś aktualnych praktyk tutaj? Szukam czegoś w okolicy i tu by mi bardzo pasowało. Ktoś może był niedawno i dałby znać jak to wygląda od środka? Jak z warunkami i czy generalnie warto?

Zaciekawiony

Witam ile dają na start nowym ja jako doswiadczony w branży mam 5 lat obsługi maszyn ima i ulhman. Jestem operatorem techicznym i duża znajomością maszyn.

Elka235

Cześć. Czy ktoś z Was pracował w dziale technicznym w Pabianicach? Jak wygląda praca, atmosfera w dziale i kwestia finansową? Będę wdzięczna za każdą informację :)

Olga
@Elka235

podbijam bo też jestem ciekawa. A czemu akurat na nich zwróciłaś uwagę?

Elo

Witam, Pracuje w inne firmie farmaceutycznej. Mamy owoce, kawę, mleko, obiady i zero problemu z urlopem. Warto zmienić ? Wysłałem CV z ciekawości. Może uda się złapać większa podstawę. Mam duże doświadczenie.

Nowy Pabianice

Rozczarowanie wielkie . Jako nowy pracownik czuje frustrację już na samym początku. Brak wprowadzenia w środowisko pracy. Warunki jak na 21 wiek przypominają zeszłą epokę . Dzielenie się wiedzą z nowymi pracownikami przychodzi z trudem. Załatwianie spraw to istna droga przez mękę i wymaga odszukania właściwych osób co nie jest łatwe . Duża rotacja pracowników. Przez funkcjonowanie kilku lokalizacji magazynowych wymuszonych brakiem miejsca ,proces bardzo zapętlony i niepotrzebne ruchy angazuje.Wprowadzenie uproszczeń i ułatwień wydaje się niemożliwe lub trudne . Współpraca między działami wymaga poprawy widać psychologię lub brak chęci do zmian.

Talib
@Nowy Pabianice

Jarek?tu Patryk ja ci dam ????

Mariusz

Jakie macie opcje etatów w firmie?

Sławomir

Pracodawca Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A. oferuje wiele rozmaitych ofert pracy, a ponad to płatne praktyki i programy stażowe. Może znaleźć je tutaj: www.adamed.com.pl/pl/oferty-pracy Jak możecie to dajcie mi znać czy warto, jak z warunkami pracy, czy jest dużo nadgodzin ?

ktoś

Ponieważ ogłaszają się i chcą zatrudniać ludzi, to zdecydowałem się napisać coś o Adamedzie. Nie wiem jak w innych oddziałach, ale w Ksawerowie panuje totalny haos, bierze się z tąd, że na stanowiskach kierowniczych w większości zatrudniani są ludzie nie mający bladego pojęcia o tym co mają robić w swojej pracy - zlepek ludzi którzy widzą tylko profity ze stanowisk kierowniczych a nie obowiązki. Jeśli masz swój honor i mocne nerwy to przeżyjesz jak ja 10 lat, ale w końcu pojmiesz że tak naprawdę to straciłeś kupę czasu łudząc się nadzieją że będzie normalnie... Nagminnym procederem jest zrzucanie wszystkich obowiązków "z góry na dół" nie ma co się temu dziwić, ludzie na "na górze" nie błyszczą wiedzą - ewentualnie cwaniactwem i chamstwem. Tak więc jeśli pracujesz w dolnych szeregach firmy to będziesz miał na barkach coraz więcej roboty, za którą pieniądze bierze kto inny. Szkolenia - kiedyś tak, teraz wszystkie fundusze są skutecznie hamowane - Adamed kupił Polfę Pabianice i zasób osobowy w tej chwili ma ogromny, wolą brać ludzi z Polfy z wątpliwymi umiejętnościami niż inwestować w swoich pracowników, plan taki sobie bo Tamci z kolei nie utożsamiają się z firmą i udają że pracują. Podwyżki - przez 8 lat czegoś takiego nie doświadczyłem... za to co roku (od siedmiu lat) w lutym wmawiają że podwyżka będzie po zamknięciu budżetu. Budżet się zamyka a podwyżki są przesunięte "na za rok". Premie - kiedyś comiesięczne, potem cokwartalne, później półroczne, jak odchodziłem to były roczne - ale wysokość tej premii, przy spełnieniu wszystkich założeń kierownictwa (włącznie z trzymaniem palca w d...e) jest śmieszna i niewarta zachodu jeśli ma się honor. Ludzie - na produkcji super, ale coraz bardziej dają po sobie poznać piętno zachowań "góry". Oczywiście słowami kluczowymi są: kryzys i oszczędności - jakkolwiek się to ma do farmacji... Były techniki "lean" - wprowa

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A. - Ksawerów

• Jak się pracuje w Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A.?

Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A.
  • Szkolna 33
    Ksawerów

Zakład Farmaceutyczny Adamed Pharma S.A.