TRIGONY Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o TRIGONY Sp. z o.o.

kotowa

Przeprowadzający rozmowę rekrutacyjną pan odmówił przedstawienia się, zaproponował płacę w wysokości 700 zł na rękę w ramach umowy o dzieło. Wrażenia : okropna żenada.

ania
@kotowa 10.04.2012 18:20

bzdura, pracowałam w tej firmie ponad 2 lata na stanowisku projektanta i moja rozmowa o pracę i wynagrodzenie wyglądały zupełnie inaczej

Zostaw opinię o TRIGONY Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRIGONY Sp. z o.o.