Opinie o Dom Pomocy Społecznej Smrek w Zaskale

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dom Pomocy Społecznej Smrek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dom Pomocy Społecznej Smrek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Pomocy Społecznej Smrek w Zaskale

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Dom Pomocy Społecznej Smrek? Czy trudno jest zdobyć awans?

Jak szefostwo w Dom Pomocy Społecznej Smrek? Spoko traktują ludzi?

Xyz Nowy wpis

Nowy Pan Dyrektor to super człowiek, szanuje i docenia pracowników. Atmosfera w Domu o niebo lepsza, tak dla pracowników, jak i dla mieszkańców

Ten... Nowy wpis

To wielkie szczęście, że p. Dyrektor odchodzi. Wreszcie personel i podopieczni odpoczną od tej osoby. Tyle zła zrobiła.

Ważne, że dobrze się tu pracuje. Ideałów nigdzie nie ma!!

Firma Dom Pomocy Społecznej Smrek poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy ROBOTNIK BUDOWLANY
Olecko
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Olecku
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Pabianice
Pabianice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Przyjaciel DPS Smrek

Mam nadzieję .że nowy Dyrektor będzie bezstronny i wprowadzi do DPS spokój i zgodę,wyeliminuje lizusów i donosicieli,którzy psują atmosferę w domu.Liczę na to ,że nowy Dyrektor będzie słuchał opinii swoich pracowników i szanował ich bo wykonują bardzo ciężką i odpowiedzialną ale i niewdzięczną pracę.Zapomnijmy o tym co było,uwierzmy w lepsze jutro.Pozdrawiam współpracowników i mieszkańców domu.

Dora

Dyrektorka tępi pracowników, którzy mają serce dla podopiecznych. Ta kobieta ma jakieś problemy psychiczne, wyzuta z jakichkolwiek uczuć

@Dora

To nieprawda pani dyrektor to wpaniała kobieta w stosunku do pracowników i mieszkanców oddaje całe sere w ten Dps i całą swoją pracę pracuję tak bardzo długo to pracownicy miedzy sobą robią złą atosferę myślą ze im wszystko wolno panoszą się opowiadają niestworzone historie na temat pani dyrektor niemają do mieszkańców ani do pani dyrektor oraz kierownictwa szacunku oraz młodych starzem pracowników ktorzy przychodzą i którzy chcą tam pracować a nie wytrzymóją napiętej atmosfery którą stwarzają sami pracownicy ktorzy pracują lata proszę przyjść zapytać mieszkańców jaką mają opiekę ze strony pracowników z długoletnim starzem pracy a jaką mają opiekę ze strony pracowników ktorzy pracują krótko i dlaczego odeszli z pracy ale chceli pracować ze względu na przywiązanie do mieszkańców dobre serce dla nich bo to oni są tam najwazniejsi w Dps Zaskale

Człowiek
@Dora

Śmiech na sali, Dyrektor tepi pracowników ? Co jeszcze ? Może jeszcze bije i katuje ? To są poważne pomówienia proszę PANI z wielo letnim doświadczeniem , można wywnioskować z treści jaka została przedstawiona w komentarzu. Proszę nie zapominać że internet nie jest anonimowy i bardzo łatwo dojść sedna kto i co w nim wypisuje, tym bardziej jak są to rzeczy obraźliwe i zwykłe kłamstwa. A skoro tak źle to po co Pani tam pracuje ? Proszę wrócić do poprzedniej "pracy" robienia oscypków ????

Fyyagyahah

Pracowalam w tym DPS. Atmosfera w pracy napieta, zastraszanie pracownikow i (usunięte przez administratora) sa na porzadku dziennym. Pracownicy kloca sie miedzy soba nie integruja sie w pracy i oczerniaja nawzajem. Rezydenci sa zaniedbywani. Personel spi w nocy, nie troszczy sie o pacjentow. Co najgorsze personel nie karmi pacjenow. Bylam swiadkiem sytuacji w ktorej personel obrazal i bil pacjentow, personel zjada posilki przeznaczone dla pacjenow i kradnie rzeczy osobiste. Pani dyrektor niekompetentna, zatrudnia czlonkow najblizszej rodziny i zwalnia dobrych pracownikow, zastrasza personel. Nie polecam tego DPS.

Bartosz
@Fyyagyahah

Twoja opinia przedstawia bardzo niepokojące fakty. Mogłabyś podać konkretne przykłady rzekomego zastraszania pracowników w Dom Pomocy Społecznej Smrek? Napisałaś również, iż byłaś świadkiem sytuacji, gdzie personel nieprawidłowo zachowywał się w stosunku pacjentów, dlatego zastanawia mnie, czy tego typu fakt zgłaszałaś dyrekcji firmy? Proszę o uargumentowanie wypowiedzi.

Info1
@Bartosz

To potwierdzone info? Moja ciocia rozważała tam iść.

Fghgagagah
@Bartosz

Oczywiscie ze moge podac przyklady nie „rzekomego” ale RZECZYWISTEGO zastraszania pracownikow. Pani Dyrektor znaczaco ogranicza mozliwosc wypowiadania sie przez pracownikow na tematy sluzbowe traktujac ich opinie lekcewazaco i oscentacyjnie. Czesto powierzala mi zadania bezsensowne i niezgodne z moimi kwalifikacjami zawodowymi. Krytykowala mnie w obecnosci moich kolegow w pracy przez co tracilam w ich oczach szacunek i zaufanie. Pani Dyrektor nie dba o przestrzeganie przepisow BHP przez co nie czulam sie bezpiecznie w pracy np pacjenci o wadze powyzej 100 kg dzwigani sa przez pracownikow pomimo ze w zakladzie jest podnosnik i inne udogonienia. Czy zglaszalam zle traktowanie pacjentow? Panie Bartoszu niestety nie. Bylam za malo odwazna i teraz wiem ze juz nigdy nie popelnie tego bledu. Prosze o odrobine zrozumienia i odpowiedzenia sobie na pytanie: czy w obliczu takiej Osoby Pan bylby sklonny do jakiejkolwiek szczerosci?

Pracownik 3
@Fghgagagah

W jaki sposób dyrektor ogranicza możliwość wypowiadania się przez pracowników na tematy służbowe traktując ich opinie lekceważąco i ostentacyjnie? Jakie zadania rzekomo powierzała bezsensowne i niezgodne z pani kwalifikacjami zawodowymi? Jakie ma pani te kwalifikacje? W jaki sposób panią rzekomo krytykowała w obecności innych kolegów z pracy? Czytam i nie dowierzam. Ja też tam pracuję i to wszystko, co zostało napisane, to jeden wielki stek bzdur i pomówień. A do @Bartosz, ciocia może, a nawet powinna sama przyjechać do tego "strasznego" domu o którym wypisuje bzdury @Fghgagagah i sama przekonać się jak ten dom wygląda i jaka jest w tym domu opieka. Zaręczam, że byłaby mile zaskoczona. To najlepszy dom pomocy w całej okolicy. Personel dokłada starań, aby wszyscy mieszkańcy domu czuli się jak rodzinie. To przykre i oburzające, że osoby sfrustrowane chcą popsuć wizerunek domu i jego pracowników.

Fghahgaag
@Pracownik 3

Witam ponownie. Oczywiscie podam przyklady Panie/-i Pracownik 3. Prosze jedynie pamietac, ze piszac o mnie ze moja opinia to „stek bzdur i pomowienia” jest w moim mniemaniu pomowieniem. Ja Pana/-i nie oskarzam i nie osadzam wiec prosze rowniez tego nie robic zachowujac kulturalny poziom konwersacji. Co do lekcewazacego traktowania pracownikow: bylam swadkiem sytuacji w ktorej podczas spotkan zespolu terapeutycznego Pani Dyrektor nagle wychodzila bez slowa. Zapomina niejednokrotnie o podjetych zobowiazaniach i ustaleniach zaprzeczajac jakoby kiedykolwiek mialy miejsce. Wracajac do oscentacyjnej postawy, Panie/-i Pracowniku 3 prosze siegnac do Slownika Jezyka Poskiego, w ktorym czytamy, ze osoba oscentacjna to „manifestujaca swoja wladze” nad inna osoba, w tym przypadku, personelem DPS. Co do zadan nie zgodnych z moimi kwalifikacjami: nie odpowiem na to pytanie poniewaz na razie nie chce zdradzic swej anonimowosci, co nie znaczy ze ten stan rzeczy sie nie zmieni. Co do krytyki: Pani Dyrektor krytykuje personel na korytarzu za popelniane bledy, czego i ja doswiadczylam. Na zakonczenie sugestia z mojej strony do Pana Bartosza: zgadzam sie z Pracownikiem 3 ze Pana ciocia powinna zagoscic w tym DPS. Powinien Pan sam przekonac sie o czym pisze i czy sa to z mojej strony pomowienia.

Fghahgaag
@Fghahgaag

Zapomnialam dodac ze nie chce popsuc wizerunku domu. Po prostu mowie prawde. A to ze posiadam negatywne doswiadczenia nie czyni mnie osoba sfrustrowana. Mam doswiadczenie pracy w DPS Smrek i o nim pisze.

Iga
@Info1

Polecam dom seniora w Wisle,o nazwie "Sloneczny Stok" ul.11 Listopada 30.

Janek

Tyle czasu spędzamy w jednym miejscu i niestety robimy sobie piekiełko. Narzekamy na innych ale spójrzmy na siebie.

Ja natomiast bardzo polecam! Pani dyrektor kompetentna, sprawiedliwa, dbająca o pracownika osoba. Wynagrodzenia na przyzwoitym poziomie. Pakiety socjalne również. Poprzednia opinia nieprawdziwa.

Pracownik 2
@pracownik

Atmosfera między pracownika dramatyczna, jednen na drugiego nadaje, patrzy na ręce . Ocenia bez podstawie i patrzy na ręce , zazdrość niektórych w oczy kole. Rotacja pracowników ? Nie wina Pani Dr. Wina starszych pracowników którzy nie mają za grosz kultury aby postawić się w sytuacji osoby nowo przyjętej, od razu trzeba zgnoic i pokazać miejsce na szarym końcu szeregu. Pracownik

Kuba

Tak dobrze się wam pracuje , że przestaliście pisać?

skąd .?

duża rotacja pracowników

pers

Nie polecam! Gnębienie, zastraszanie i poniżanie pracowników - to codzienność i pożywka pani dyrektor

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Pomocy Społecznej Smrek - Zaskale

Dom Pomocy Społecznej Smrek