Nomico Sp.j.

Kamionka Wielka

Opinie o Nomico Sp.j.

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE. MASAKRA. NIE RÓBCIE TEJ SAMEJ GŁUPOTY CO JA. WYZYSK. KAŻĄ ZAKŁADAC FIRMĘ, PŁACIC PODATKI ZUSY NIE DAJA SAMOCHODU PALIWO SWOJE A HURTOWNIE NIE CHCA ZAMAWIAC OD NOMICO BO CO PÓŁ ROKU NOWY PRZEDSTAWICIEL WIEC NA KOSZTY NIE ZAPRACUJESZ. PŁACA 1500 ZŁ A DO TEGO PO SEZONIE MÓWIA AUT.....NIE RÓBCIE TEGO...SZUKAJCIE FIRM INNYCH

Miałem propozycję pracy w tej firmie jako PH, 3 tys netto, używasz własnego samochodu, zakładasz własną działalność gosp i sam sobie jesteś szefem. Długo się zastanawiałem ale się nie zdecydowałem. Obsługiwany region: 1/3 Polski.

Ambitny

Fajny zakład fajna atmosfera szczególnie ciekawe miejsce pracy dla osób ambitnych chętnych podejmować wyzwania związane z wdrażaniem swoich pomysłów. Już jakiś czas tam pracuje i nie mam powodów do narzekania.

Witam, również mnie interesują opinie na temat tej firmy. Szczególnie stanowisko przedstawiciela handlowego. Poszę o wszelkie informacje

Zostaw opinię o Nomico Sp.j. - Kamionka Wielka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nomico Sp.j.