Opinie o Duet-Papier Arkadiusz Stachniak w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Duet-Papier Arkadiusz Stachniak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Duet-Papier Arkadiusz Stachniak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duet-Papier Arkadiusz Stachniak w Kalisz

Michał Nowy wpis

@duet-papier ale awans jest w ogóle możliwy tak?

Jak długo trwa proces awansu w Duet-Papier Arkadiusz Stachniak?

Duet-papier Nowy wpis

Nie ma określonego czasu na awans.W zależności od zaangażowania w wykonywane obowiązki.

Jakub Nowy wpis

Pracowałem tam kilka miesięcy, odszedłem bo dostałem intratną propozycję, ale gdybym jej nie dostał pracowałbym tam nadal. Atmosfera w pracy bardzo w porządku, współpracownicy pomagają wdrożyć się. Można się wiele nauczyć ( jak ktoś chce), nie prawda że nie ma możliwości awansu, jest właśnie dla tych którzy chcą się rozwijać i uczyć. jak był upał na dworze to i na hali ( dziwny zarzut) wiatraki dostępne w każdym rogu. Jak komuś się nie chciało pracować to pisze negatywne komentarze, bez sensu.

Maro

Jak obecnie sytuacja? Czy coś się poprawiło?

Brałeś udział w rekrutacji do Duet-Papier Arkadiusz Stachniak. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
KICOo

No no, tylko cza nakłonić. Pozytyw

Jacek

Firma jak firma ale właściciel nie ma pojęcia o tym co robi, jak by to robił za karę aproblemy w firmie zostawia na głowie pracowników.

Baśka

Jak brakuje chęci do pracy to szukamy przysłowiowej dziury w całym.

Maciej

Fatalne warunki pracy, latem upał na hali . zero poszanowania zasad BHP

Były

Warunki pracy fatalne . Zero szans na awans. Wypłata minimalna albo pół etatu reszta pod stołem

KS

W sumie niezbyt długo pracowałem w owej firmie ale swoje spostrzeżenia mam i się nimi podzielę , może przydadzą się komuś przed podjęciem decyzji o podjęciu pracy ww firmie Duet Papier . Otóż co do samego szefostwa to się nie wypowiadam bo kontakt z właścicielem i jego wspólnikiem w ciągu dnia pracy miałem sporadyczny ograniczony jedynie do zwykłego dzień dobry , choć na pierwszy rzut oka Pan Arkadiusz wydaje się dobrym i uczciwym pracodawcą , lecz niestety żadnych konkretniejszych danych podać nie mogę na jego temat. Co do samej pracy jest trochę rzeczy do opanowania - obsługa maszyn sztancująco - konfekcjonującej , atmosfera w pracy jak na początek nawet nawet ( w momencie mojej pracy 9 osób ) jedni pracownicy pomocni i otwarci drudzy zdystansowani ale większych konkretów również nie podam . Stawka godzinowa jak na standardy Kaliskie całkiem niezła na początek 11 zł/h , natomiast mankamentem pracy jest dynamika , praca w Duet Papier nie była moją pierwsza i wszędzie trzeba było , w miarę szybko pracować ( wiem ,że dla pracodawców czas to pieniądz ) ale tu momentami to przesada , wadą jest również to , iż pomieszczenie pracy jest nieklimatyzowane co w lecie przy tem . 28 stopni lub powyżej po pewnym czasie jest nie do wytrzymania ( czułem się jak w łaźni , momentami robiło mi się słabo - piłem 4 -5 litrów wody - naturalnie plus ,za to ,że pracodawca ową zapewniał ) Idąc dalej pierwszym etapem pracy było dostarczenie i zamontowanie roli papieru na maszynę która dzieliła się 3x666 metrów więc łącznie prawie 2 km więc swoje ważyła nie należę do osób wątłych ale i nie do jakiś ''byków'' jednak pracodawca miał zamieszczoną informację w Cv o moim stanie zdrowia ( stopień niepełnosprawności - astma oskrzelowa) i o ile na początku jeszcze ktoś mi pomagał przywieść , zdjąć i zamontować owa rolę to później trywialnie mówiąc , każdy miał to gdzieś , wiem ,że wszędzie trzeba trochę się wysilić ale tak jak wspominałem pracodawca miał w moim Cv informację o astmie wię

zadowolony ?!

Kierownictwo na poziomie, takich ze świeczką szukać, wynagrodzenie nie najgorsze,praca spokojna i bezstresowa,tylko po co im "woźny" ? niewiele robi, jeszcze mniej umie, ale dużo chodzi i jeszcze więcej gada - bardzo "lubi" pouczać jednego z pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Duet-Papier Arkadiusz Stachniak - Kalisz

Duet-Papier Arkadiusz Stachniak
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Al. Wojska Polskiego 13
    62-800 Kalisz